Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Amin canim inşallah artik göbek bebekler le dolar hepimizin
Aminn aminn canimgecen kayinvaldemle konustuk telefonda.ablami sordu.ablam hamile 7 aylik.hani nasil durumu diye sagolsun. Sonra bana dedi sira artik sende diye.kalakaldim oyle. Ben zaten heray stres yapiyorum.simdi bide ilk defa diyince kadin oyle daha cok stres yaptim.allahim insallah hamis kalirim

Abla neysede benim eltim benden 10 ay sonra evlendi ve ilk ayda hamile kaldi smdi 6 aylik hamile zaten eltimle konuş muyorum havasindan gecilmiyo o dogurmadan hamile kalamazsam dahada sinir eder bni allahim bizede evlat nadop etsin bu arada biz esimle herkese soyledik bebek istediğimizi simdk olmadikca millet soruyo srn sen ol bebek istedigini kimseye soyleme sonra moralin daha cok bozulur

Kizlar slm .bisey sormak istiyorum .benim batima 15 gun var vakat kasilarimda agri ve ara ara batma , goguslerimde asiri hassasiyet var.sizce erken dollenme olabilir mi

Kizlar slm .bisey sormak istiyorum .benim batima 15 gun var vakat kasilarimda agri ve ara ara batma , goguslerimde asiri hassasiyet var.sizce erken dollenme olabilir mi
Cnm hic kendini heveslendirme hamile kalamayınca insan daha cok uzuluyo cunku bu yazdıgin butun belirtileri ben heray yasiyorum ama hala bisey yok adetinin gecmesini bekle insallah hamile kalirsin cnm

Insallah canim tum isteyenlere nasip eder .fakat tum bu belertileri adetime yakin yasiyordum simdi adet sonrasi olunca biraz heveslenmedim desem yalan olur.bide erken dolenme ile alakali bi kac yazı da okuyunca da taslari yerlestirdim tamam gibi geldi bu sefer:)

Seni cok iyi anliyorum en ufak belirtiyi gebelik sayiyoruz hatta ben adet olup yok ya adet degoldir ustune girmedir dedigim bile oldu adet oldugim halde inanamiyodum cnm sana tavsiyem adetinin gecikmesinj bekle heray husrana uğrayan biri olarak:)

Seni cok iyi anliyorum en ufak belirtiyi gebelik sayiyoruz hatta ben adet olup yok ya adet degoldir ustune girmedir dedigim bile oldu adet oldugim halde inanamiyodum cnm sana tavsiyem adetinin gecikmesinj bekle heray husrana uğrayan biri olarak:)
Canim sogan kürü nu duydunmu kolay hamile kalınıyor mus

Duzenli olarak 3 ay kullanman gerekiyor mus galiba ama rahim icini temizliyor mus ve daha kolay kalınıyor diyorlar. Gerci nasip

Duzenli olarak 3 ay kullanman gerekiyor mus galiba ama rahim icini temizliyor mus ve daha kolay kalınıyor diyorlar. Gerci nasip
Ibrahim Saraçoğlu sitesindfn baktimda devamli icmemek gerekiyomus rahim duvarı ni inceltiyomus. Mevlam neylerse guzel eyler bekliycem hayirlisi herseyin cnm

Evet canim ilk baslarda esim bosbogazlik yapip hayirlisi bakalim istiyoruz falan diyordu.bende oyle deme diyordum.tamam hayirlisi ama ya gec olursa.ya olmazsa diye kimseye soyleme dedim.bakalim allahim bu yil bizede nasip edecek umutluyumm :) uzulmek yok calismalara hep devam

Amin cnm ins bu ay ikimizde hamile kaliriz o buyuk serefi bizde yasariz

arkadaşlar merhaba adetimin 1 gününde itibaren ateşimi ölçüyorum ki daha önceki aylardada ölçmüştüm normalde adet olsugum gün ateşim 36,3 ikinci günde 36,1 le kadar düşerdi ben dün 1 gün geçikmeli adet oldum ateşim 36,4 bugün ikinci günüm 36,7 cok yüksek düşmedi acaba implatasyon dedikleri bu olabilir mi zaten kanamam da cok az geliyor sadece tuvalete gidince 3 4 damla akıyor şimdi bana yardımcı olursanız cok sevinirim 2 yıldır çocuk istiyoruz herşey normal diyo doktorlar bu ay değişil bişey denedik hamile kalırsam sizlerle mutlaka paylaşıcam şimdiden teşekkürler

kızlar merhaba ben yeni katıldım aranıza 11haftalık gebeyim şuan. umutsuzluga kapılan arkadaslara ithafen bu yazıyı yazmak istedim. şuan 6aylık evliyim. evlendiğimizden beri korunmuyorduk eşimle ve çok istiyorduk bir bebeğimiz olsun. eşim 29 yaşında, 30'unu geçmeden baba olmak istiyodu. ilk günden beri korunmamamıza ragmen gebe kalmadım. evet çok erkendi neden olmuyor diye üzülmek ama insanın elinde olmuyor. evliliğimin 2.ayı yıllardır hep düzenli olan adetim gecikmeye başladı. 3gün 4 gün derken diger aylar 1 hafta gecikmeye başladı. ekim ayının sinde hastaneye gittim bir sıkıntı var diye. kist filan hiçbirşey yoktu ama çok az mantar var dedi doktor. ve kan sonuçlarına baktık prolaktin hormonum yuksek cıkmıs. işte şimdi belli olmuştu niye gebe kalamadığım. yıkıldım resmen çokönemli bişey olmamasına ragmen. çünkübirkaç ay tedavi görmem gerekıyodu ve bu dönemde de gebe kalamazdım. doktorum 3 tane fitil verdi mantar için ve haftaya birdaha gelmemi söyledi. tekrar prolaktinime bakacaktı ve ilaç yazacaktı. bu arada prolaktin emziren annelerde yuksek olan süt üreten bir hormon. ayrıca yumurtlama yapmayı engelleyen bir hormon.nomalde çok evhamlıyımdır düşünmeden duramam birşey anormal çıktıgında. ama kendime söz verdim prolaktin yüksekse yüksek takmayacagım dıye. takmadım doktora da gitmedim. 1 ekimde hastaneye gittim ve 10 ekim son adet günüm kızlar. yanı o ay gebe kaldım prolaktin yuksek olmasına ragmen. onceden adetim 1 gün gecıkınce hemen test yapardım. ama gebe kaldıgım ay ıcımde tuhaf bir rahatlık vardı, sabırla bekledim ve adet gecıkmesinin 8.günü test yaptım,o da görümcemin zoruyla. :) yani rahatsızlıgınız olsa bile sakın kafanıza takmayın kızlar. düşünmediğiniz an öyle bir oluyorki herşey. biliyorum çok zor düşümeden edememek ama benim gibi takıntılı, evhamlı, telaşlı bir insan takmadıysa emin olun siz haydi haydi yaparsınız. allahım inşallah isteyen herkese saglıklı evlatlar nasip etsin. sadece POZİTİF DÜŞÜN! öpüldünüz..

Canim bebegini saglikla dogur ve buyut inşallah bizde o mutlulugu yasariz darisi basima buay catlatma ignesi oldum hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…