Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kızlar merhaba :) aranıza yeni katıldım.27 kasımda adet oldum,3 aralıkta bitti.adet sonrası eşimle ilişkiye girdik.ayın 6 sındaysa hafif kanamam oldu,3 gün sürdü.iç çamaşırıma dahi bulaşmadı,tuvaletteyken peçeteye geliyordu.adetlerim düzenlidir 29 günde bir gelir ve şaşmadı hiç.ovulasyon günümde de değildim işin garibi,yumurta çatladı desem değil
.ilk kez böyle bi şey başıma geliyor.kist mi oluştu desem 20 kasımda doktora gitmiştim ultrasonla vajinal muayene yapmıştı,kist olsa görünürdü sanırım.sizce ne olabilir?hamile miyim ya da hemen kist oluşur mu ?

Merhabalar benimde bir sorum olacak arkadaslar 10 kasimda 2,5 aylik bebegimin kalp atislari durdugu icin kurtajla alindi maleseff.26 kasimda esimle birlikte olduk ve 5 aralikta belirtiler oldugu icin kan testi yaptirdim sonuc 4,86cikti doktor tam sinirdasin iki gun sonra tekrar yaptir dedi fakat iki gun sonra adet oldum ama hala mide bulantisi uyku hali devam ediyor.adetim lekelenmeseklinde degil normal kanama oldu.acaba hamile olabilirmiyim.ustune gorme boyle bir seymi evde alip test yapsammi lutfeeeeeeeeen cevappp

SLM KIZLAR benim bu ay Adetten bir hafta sonra tekrar kanamam oldu 5 gün filan sürdü ne olduğu hakkında bi bilgisi olan var mı?????

arkadaşlar bişeyi merak ediyorum.Biz 8 aydır bebek istiyoruz, adetim çok düzenli ancak bazı farlılıklarım oluyr.Örneğin ilk 4 ay boyunca hep adetim öncesi kahve rengi akıntım gelirdi 2. günü kırmızya dönerdi.son zamanlarda artık hiç kahve rengi gelmiyor direkt kırmızı geliyr ve yoğun oluyor.Ayrıca adet gün sayım 9dan 7e düştü.Bu iyi birşeydir dimi?Acaba vucudum kendinimi toparlıyor,ne yorum yapacağımı şaşırdım:KK43:Benim gibi şeyler yaşayan var mı

ayrıca bişey daha sormak istiyorum.Pilates yapıyorum acaba zararı olabilir mi,artık neye yoracağımı şaşırdım bebek olmayışını:KK51:

merhaba arkadaslar benimde bi on gundur goguslerim agiriyordu bugunlerdede adet olmayi bekliyordum 5 gun gecti nerdeyse ve bu sure zarfinda surekli ama siddetli olmayan genelde gobegimin alti bazende tam ortasi agiriyor ama adet olunken hissettigim sanci varama adet olmadim test yaptiricam ama bi kac gun gecmesini bekliyorum size sorum şu
1. hamilelikte gogus agrisi daha mi once gorulur karin agrisi ilk etapta olmazmi
2. butun hamileliklerde mi surekli tuvalet ihtiyaci gorulur gebeligin ilk haftalarindada bu olur mu
3. sorum da hamile oldugunu anlasilmasi icin illa belirtileri yasamamizmi gerekiyo hic bu tarz sorunlar yasamadan hamile olunmazmi (son sorum biraz sacma oldu sanirim)
bi diger sorumumda insallah gebe degilimdir cunku daha nisanliyim nisanlim icime bosalmadi ama bu geri cekilme yontemiylede hamile kaliniyormus insallah degilimdir insallah cok isteyen siz arkafaslara nasip olur
sorularima yanit verirseniz sevinirim sevgiler ...

mrymgeciktiyseen test yaptir gebe kalmis olabilirsin dugun be zaman? : 38465440 .!.:
merhaba arkadaslar benimde bi on gundur goguslerim agiriyordu bugunlerdede adet olmayi bekliyordum 5 gun gecti nerdeyse ve bu sure zarfinda surekli ama siddetli olmayan genelde gobegimin alti bazende tam ortasi agiriyor ama adet olunken hissettigim sanci varama adet olmadim test yaptiricam ama bi kac gun gecmesini bekliyorum size sorum şu
1. hamilelikte gogus agrisi daha mi once gorulur karin agrisi ilk etapta olmazmi
2. butun hamileliklerde mi surekli tuvalet ihtiyaci gorulur gebeligin ilk haftalarindada bu olur mu
3. sorum da hamile oldugunu anlasilmasi icin illa belirtileri yasamamizmi gerekiyo hic bu tarz sorunlar yasamadan hamile olunmazmi (son sorum biraz sacma oldu sanirim)
bi diger sorumumda insallah gebe degilimdir cunku daha nisanliyim nisanlim icime bosalmadi ama bu geri cekilme yontemiylede hamile kaliniyormus insallah degilimdir insallah cok isteyen siz arkafaslara nasip olur
sorularima yanit verirseniz sevinirim sevgiler ...
Cnm bes gun geciktiyse

Cnm bes gun geciktiyse
cok uzgunum nasil bilincsizce davrandim ben insallah degilimdir allah isteyenlere versin ya birde gebe olanlar hep sık idrara cikma sikayeti var bende hic oyle bi sorun olmadi acaba diyorum kafaya cok taktim strestende gecikmis olabilirmi insallah oyledir:KK43:

Normal bi kan sa senden gelen korkma...benimde regli gunlerimde az kan geliyo dktor gununde adet oluyosan az yada cok glmesi onemli degil dediydi.

cok uzgunum nasil bilincsizce davrandim ben insallah degilimdir allah isteyenlere versin ya birde gebe olanlar hep sık idrara cikma sikayeti var bende hic oyle bi sorun olmadi acaba diyorum kafaya cok taktim strestende gecikmis olabilirmi insallah oyledir:KK43:
Canim bende bebek istiyorum ve bi kac aydir psikolojik istedigimden adetim gecikiyo sende stres yapmişsin ondanda adet olmamis olabilirsin ama kan testi yaptir mutlaka ins gebe degilsindir..ben 16 aydir kirunmadigim halde ve 1saat yataktan kalkkmama ragmen hamile kalamadim hic bi saglik sorunumuzda yok mevlam ne zaman verirse ona raziyiz ins sende gebe degilsindir bidaha birlikte olursan yumurtlama gunlerinde birlikte olma gebe kalmak istemiyosan; (

Canim bende bebek istiyorum ve bi kac aydir psikolojik istedigimden adetim gecikiyo sende stres yapmişsin ondanda adet olmamis olabilirsin ama kan testi yaptir mutlaka ins gebe degilsindir..ben 16 aydir kirunmadigim halde ve 1saat yataktan kalkkmama ragmen hamile kalamadim hic bi saglik sorunumuzda yok mevlam ne zaman verirse ona raziyiz ins sende gebe degilsindir bidaha birlikte olursan yumurtlama gunlerinde birlikte olma gebe kalmak istemiyosan; (
Bende aynisiyim.hatta buay hic umutlu olmadigim halde yinede kendi kendime gunleri saymayi basladkm.adetimi yine geciktirdim.sonuc yine husran. Suan adet donemindeyim.ve adetin 2.gununden baslayip 10 gun kadar bal tarcin corekotu karisimi hazirladim.bakalim onu uyguluyorum.istersen sende yap canim.bu karisimla hamile kalanlarda baya varmis.

Bende aynisiyim.hatta buay hic umutlu olmadigim halde yinede kendi kendime gunleri saymayi basladkm.adetimi yine geciktirdim.sonuc yine husran. Suan adet donemindeyim.ve adetin 2.gununden baslayip 10 gun kadar bal tarcin corekotu karisimi hazirladim.bakalim onu uyguluyorum.istersen sende yap canim.bu karisimla hamile kalanlarda baya varmis.
Allah isteyen herkese versin canim ben cuma gunu çatlama iğnesi oldum bu ay yumurtam büyüdü. .biraz umudum var gecen ay soğan kürü ictim hamile kalmadim..bu ay adet olursam denerim canim inşallah 2015 bize bebiiş getirir:KK66:

Allah isteyen herkese versin canim ben cuma gunu çatlama iğnesi oldum bu ay yumurtam büyüdü. .biraz umudum var gecen ay soğan kürü ictim hamile kalmadim..bu ay adet olursam denerim canim inşallah 2015 bize bebiiş getirir:KK66:
Aminnn canim insallah.tek istedigim saglikli hayirli bi evlatmallah bizede o annelik duygusunu nasip etsin. Insallah adet olmazsin. :)

X