Birlikte başarsak ?

ben 3 ana 3 ara öğün yap derim bende öyle yapıcam bide sporu unutma kızın uyurken evde bölgesel hareketler yap derim bende haftada 1 tatlı kaçamağı ver kendine ben bu kaçamağı pazar günleri kullanmayı tercih ediyorum hergün buraya yzıyoruz zaten gördüğün gibi :))

Oyle yaptim sik ama az yiyorum

Canim sen kac kilo verdin

Ben 2011 yılında 50 kg bi kızdım sonra çeşitli rahatsızlıklarımdan dolayı 2011de hormon ve kortizon hapları kullandım yememede dikkat etmedim hapları bırakınca bi baktım 65 kg olmuşum.Geçen sene bi hırs yaptım 57ye indim 3 hafta önce diyetteydim 54ü gördüm ama gene o kadar çok yedim ki geri aldım şuan 57yim daha veremedim zaten pazartesi başladım diyetee :KK43:(

Ben 2011 yılında 50 kg bi kızdım sonra çeşitli rahatsızlıklarımdan dolayı 2011de hormon ve kortizon hapları kullandım yememede dikkat etmedim hapları bırakınca bi baktım 65 kg olmuşum.Geçen sene bi hırs yaptım 57ye indim 3 hafta önce diyetteydim 54ü gördüm ama gene o kadar çok yedim ki geri aldım şuan 57yim daha veremedim zaten pazartesi başladım diyetee :KK43:(

Hepimizin sorunu korumak heralde istikrarli olalim ve kendimize gelelim guzelleselim

kizllar aksam yemegimi yedim simdi hemen söyleyeyeim ne yedigimi :)
1 kase (1 corba kasesi 250 gram su aliyor icine) kapuska(1 corba kasigi zeytinyagi ve 1 tatli kasigi biber salcasiyla pisirdim) ve 100 gram yogurt :)

kizllar aksam yemegimi yedim simdi hemen söyleyeyeim ne yedigimi :)
1 kase (1 corba kasesi 250 gram su aliyor icine) kapuska(1 corba kasigi zeytinyagi ve 1 tatli kasigi biber salcasiyla pisirdim) ve 100 gram yogurt :)

Bende biraz semizotu ve yogurtla aksami kapattim

Bende denedim o kadar cok yumurtaya yuklendimki
safra kesem patladi acillik oldum tabi bir haftada 5
kilo gitti

X