Birlikte başarsak ?

Slm kizlar kahvalti yapmadim canim istemedi arada 3 cilek az oncede 1 biber dolma 3 kasik fasulye yedim kizim yarin sabah ameliyat olcak dua edin kizlar cok gerginim

Bak sakın diyim sıkma canını ne hastalıklar var görüceksin iyi olucak kızın senin kızın iyi olucak bende sınavlarımda başarılı olucam sakin ol tatlım :/

Bak sakın diyim sıkma canını ne hastalıklar var görüceksin iyi olucak kızın senin kızın iyi olucak bende sınavlarımda başarılı olucam sakin ol tatlım :/

Aloşum bencede canını sıkma bizim gerginliğimiz çocuklarımızada yansıyor..hem onlar bizden daha kuvvetli emin ol..umarım rahat rahat girer ve çıkar ameliyattan..

Canlarım gene fazla kaçırdım 70 gr tavuk 2 dilim çavdarlı ekmeğin arasına bir domatesle yedim ve gene sıfır spor ama ne yapayım ya sınavlarım var şu hafta bi bitsin haftanın 5 günü yürüyüş yapıcam zaten o zaman kapatırım sanırım sizce ramazana kadar zayıflayabilir miyim ?

Slm kizlar kahvalti yapmadim canim istemedi arada 3 cilek az oncede 1 biber dolma 3 kasik fasulye yedim kizim yarin sabah ameliyat olcak dua edin kizlar cok gerginim

Canım içini ferah tut. Allahın izniyle hiçbişi olmıcak kızına. Akşam yemeğimde bir tabak mercimek çorbası bir dilim ekmek ve salata yedim kızlar

Günaydın canlarr bu hafta hepimiz için bi stres tekrar bi yaşam mücadalesi iyi kötü anlarla dolu ama yemekte yaşamın bi parçası :KK1: :KK1: :KK1:
Kahvaltım;yarım domates,yarım dilim peynir,1salatalık,1,5dilim çavdarlı ekmek yedim ve yeşil çay içtim :/

Günaydın canlarr bu hafta hepimiz için bi stres tekrar bi yaşam mücadalesi iyi kötü anlarla dolu ama yemekte yaşamın bi parçası :KK1: :KK1: :KK1:
Kahvaltım;yarım domates,yarım dilim peynir,1salatalık,1,5dilim çavdarlı ekmek yedim ve yeşil çay içtim :/

Slm kizlar kizim ameliyatini oldu evdeyiz simdi bugun kahvaltiyi oglen dortte yaptim perisan olduk bugun ama sukui bitti

Geçmiş olsun canım..

Aman tanrim bu topigin hali ne kimse yok ben kizimin derdine dustumde hndn sinavlarin bitmedimi muzeyyen nisanlinin yanindanmi ayrilamadin tesaduf sen nerdesin ooo toplanin hadi bu arada 59 oldum yine 2 gundur diyet yapamiorum az yiyorum ama odem yaptim galiba

Aman tanrim bu topigin hali ne kimse yok ben kizimin derdine dustumde hndn sinavlarin bitmedimi muzeyyen nisanlinin yanindanmi ayrilamadin tesaduf sen nerdesin ooo toplanin hadi bu arada 59 oldum yine 2 gundur diyet yapamiorum az yiyorum ama odem yaptim galiba

Geldim bebişler geldim bitti sınavlarım hepsini geçtim ortalama 100 ile !!!
Şimdi ramazana kadar zayıflama kaldı bi tatlım iyi oldu mu kızın hadi durmak yok sende topla kendini bakalım bugünkü menüm;
Sabah;1domates,1salatalık,1biber,1dilim peynir,1dilim ekmek
Öğle;3yemek kaşığı sebze,40gr et
Akşam;3yemek kaşığı kurı fasülye,1.5dilim ekmek :KK66:
Sporda yapmam gerek canolar olma böyle gari !!

Kızlar kusura bakmayın giremedim topiğe bugünkü listemi yazıyım
Sabah bir dilim ekmek, bir dlim peynir, domates ve salatalık
Öğlen patlıcan ve birber közledim bir kase yoğurt
Akşamda bir tabak taze fasulye, bir tabak yoğort ve bir dilim ekmek yedim
Aloşum bu arada geçmiş olsun canım

Kızlar kilı aldım acil toparlamam lazım benim bugün 35dakika bölgesel sporumu yaptım ama nasıl hamlamışım anlatamam öldüm resmen varya

Kızlar kilı aldım acil toparlamam lazım benim bugün 35dakika bölgesel sporumu yaptım ama nasıl hamlamışım anlatamam öldüm resmen varya
Hndn canim benim kiz iyi ama aklima takilan bisey var nerdeyse 2 haftadir kakasindan sümüksü bisey geliyo 1 kezde kan gordum neden olabilir ne yapmaliyim

Hndn canim benim kiz iyi ama aklima takilan bisey var nerdeyse 2 haftadir kakasindan sümüksü bisey geliyo 1 kezde kan gordum neden olabilir ne yapmaliyim

Bi çocuk hastalıkları polikliniğine sıra alıyosun yarın hemen anlatıyosun büyük ihtimalle gaita (kaka) tahlili alınacaktır ve gaitada gizli kan testi yapılacaktır testin sonucuna göre kızında bi enfeksiyon varmı yok mu anlaşılır ve ameliyat için kontrole götürdüğünde mutlaka belirt kan geldiğini korkma ama gitmeyide eksik etme

Bi çocuk hastalıkları polikliniğine sıra alıyosun yarın hemen anlatıyosun büyük ihtimalle gaita (kaka) tahlili alınacaktır ve gaitada gizli kan testi yapılacaktır testin sonucuna göre kızında bi enfeksiyon varmı yok mu anlaşılır ve ameliyat için kontrole götürdüğünde mutlaka belirt kan geldiğini korkma ama gitmeyide eksik etme

Sagol tatlim nette bakiyorum tifo dizanteri falan yaziyo cok tedirginim ya

Korkma tatlım dizanteri olsa kızında ishal olurdu bi enfeksiyon olabilir kızındaki yada kabız olmuş olabilir kızın o yüzden kan gelmiş olabilir ameliyattan önce belirttin mi bu durumu

Gunde 2-3 kez kaka yapiyo bir bakiyorum ishal gibi bir bakiyorum ince parca parca of ne yapicam ya bu cocugu sumuksu kakasida bayagi fazla gelio bi toparlanamiyo cocuk ya

Kızlar sabah kahvaltımda 1 dilim ekmek, 1 şeftali, 1 dilim peynir, domates ve salatalık yedim
Öğle yemeğimde ise ton balıklı slata ve bir dilim ekmek yedim

Cicişlerim ooooh geçtim herşeyi yazında çalışıyorum yalnız o var :/
Sabah kahvaltımda;1 domates,1salatalık,yarım dilim peynir,1 dilim çavdarlı ekmek yedim ve yeşil çay içtim
Öğlen;40 gr tavuk,3 yemek kaığı ıspanak ve salata yedim
Heryerimde ağrıyor anlatamam.......

Gunde 2-3 kez kaka yapiyo bir bakiyorum ishal gibi bir bakiyorum ince parca parca of ne yapicam ya bu cocugu sumuksu kakasida bayagi fazla gelio bi toparlanamiyo cocuk ya

Tatlım bi doktora git bak ne desem yalnış ama korkma dizanteri vb. bi hastalık olsa kız 2 hafta böyle iyi durmazdı gaita tahliline göre çıkıcaktır sonucu korkma böyle şeyler çok oluyo

canım benim kızımdada aynı sorun vardı allaha şükür bir sorun çıkmadı yedikleri kabızlık etkiliyor birde sanırım sütten kestim demiştin vücudu savunmasız kalmış olabilir..

X