biriyle tanıştırılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşınızın tutumu yanlış.siz kabul etmeyince başkasına da söylemiş olabilirler.haberi olmadan gorusme yapılmış olabilir.ama sen sıraya geç der gibi söylemesi nezeketsizlik.
Size güzelce aciklayabilirdi. Görüşmek istemeyince oda başka biriyle tanışmış dese yeterliydi

Arkadasimla ilgili hemen hemen herkes sizinle aynı fikirde ve buna cok sasirdim. Sizce arkadasimla bu konuyu konusmali miyim, durum bu hale neden geldi mantikli bir aciklamasi vardir belki istemeden eline yuzune bulastirmistir

Mutluluğunuz sonsuz olsun. Mantikli ve olmasi gereken sizin tanisma sekliniz zaten, benim olayimda ortada tuhaf bir durum olustu. Bu durumun neden olustugunu anlamiyorum, kemal biriyle tanisacak ya da hayatinda biri var demek yerine olayi bu hale getirmek tuhaf.

Umarım hayal ettiginizden bile daha iyi bir eve sahip olursunuz. Bazı insanların iç dünyası çok karmaşık, tutarsız. Bize de sasirmak kaliyor.

Aynı fikirdeyim. Keşke öyle söyleseydi o zaman hicbir problem olmazdi.

rüşvet filan mı alıyor bu arkadaş kemali birileriyle tanıştırmak için bu ne böyle?
hiç normal değil bence mesafenizi koyun ve kemalle de tanışmayın.

Açık attirma gibi kim daha çok verirse onun olur.

Hiç normal değil, midem bulandı. Arkadaşının kafası gidik mi nedir? Bir adamla aynı anda 3 kişi mi görüşecek? Öykk. "Kısmetse Olur" programından beter bir durum.

O arkadaş benim için eski arkadaş. Diğer iki kızdan da şanslı olan kişi, adamı kapar artık.

rüşvet filan mı alıyor bu arkadaş kemali birileriyle tanıştırmak için bu ne böyle?
hiç normal değil bence mesafenizi koyun ve kemalle de tanışmayın.
Mümkün değil. Her iki tarafın da maddi durumu cok iyi, bu tarz hesaplar, çıkar için bir şeyler yapmalar söz konusu olamaz. Konu, kemal seni cok begeniyorla basladi buraya kadar normaldi ama sonraki yasananlardan sonra konu benim icin kapandi.

Konu sahibinin arkadaşı Kısmetse Olur Pro versiyon çekecek galiba.

Diyetisyen kendisi.
Benim icin konu kapandı aslında ama bu tarz tanismalar tanistirilmalar bana cok uzak o yuzden diger insanlarin fikirlerini merak ettim.
Kemal açık artırmada pazarlanıyor mübarek, kim daha iyi fiyat çekerse o alacak. Şaka bi yana büyüdük terbiyesizlik yani insan böyle bişey olsa bile size söylemez , rezalet arkadaşın ayrı rezalet , Kemal apayrı . Arkadaşınız terbiyesizlik etmiş size hesabını sorun sessiz kalmayın . Pazardan mal mı seçecekmiş ? Sizi çok çirkin bi duruma düşürmüş. Ben ikinci seçenek olmam şeyin böyle bişey yaptığı için de arkadaşınıza iki çift laf edin .

Bu arada finalde Kemal’le görümce kaçacak gibi geldi.

Yukarıda bir üye yazmıştı bu işler ince iş herkes beceremez diye çok haklı. Bu tarz işlerde yol yordam bilmeyince bu hale geliniyor demekki.

Ay ne münasebet ya ne kadar ayıp söyle suratına kocaman tukuremedin mi ????

Yukarıda bir üye yazmıştı bu işler ince iş herkes beceremez diye çok haklı. Bu tarz işlerde yol yordam bilmeyince bu hale geliniyor demekki.
Yol yordam bilmemekle ilgisi yok bence. Çünkü mesela ben bu zamana kadar kimsenin arasını yapmadım. Ama yapmak istesem bir adamı 3 kişiyle görüştürtmem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…