Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Merhaba guzel bayanlar
Bu haftanin etap birincisi olmusum ne mutlu bana.
Belirli bir sırrım yok aslina bakarsaniz.Yuksek insulin direnci icin ilac kullaniyorum o da vucut doza alisana kadar bagirsak hareketlerini hizlandiriyor.Yani yedigim pek icimde kalmiyor
Ama bunu sadece ilaca baglamiyorum.Cunku cok saglam bir diyet yapiyorum.Kacamaksiz kati kuralli bir diyet.Bi kez kacamak yaptim onda da @MiuLego kaptan sopa gosterince stresten yaptigim kacamagida erittim zaten(off miu 1 kup sekerli cay icmistim alti ustu)Saka bir yana kacamak yapmiyorum kendimle celisip pisman olmak istemiyorum,kacamak yapmiyorum sorumlulugunu omuzlarimda hissettigim bir takim ve o takima bir saygim var.Dayanamadim yedim lafini kabul edenlerden degilim cunku dayaniliyor ve yenilmiyor.Yenildiginde ki pismanligi yasamak kendi icimde kendimi kucuk dusurmeme neden oluyor.O yuzden bu duyguyu yasamak istemiyorum.Ne yiyip ictigime bakabilirsiniz.Yuksek oranli bir kilom var.Yag fazla olunca gidende fazla oluyor.

Bana ve bize sonsuz destek olan takimima tesekkur ediyorum.Daha oncede 7.takimla kilo verdim simdide oradayim.Cunku bu takimin enerjisi sinerjisi ayri guzel.

Umarim herkes diledigi vucuda bir an once ulasir.Hedefim yaz gelmeden bu fazlaliklardan kurtulmak.

Tesekkur ederim guzel gunleriniz olmasi dilegimle.

Canım maşallah cok güzel vermissin.
Bendede insülin direnci 8 li busey çıktı doktor 1000 mg glifor verdi ama kullanamadim bide bende pkos ve hasimato Hipotiroidi var bu yalnuz 3 kilo verebildim .
Spor olrakta yürüyorum sen ne yaptın spor olarak?

Shut Up ben ayda 3 kilo vermişim sen haftada 4 kilo demekki oluyor isteyince

Oluyor balim isteyince oluyor.benim direncim 18.50.dahiliyeci bu zamana kadar gordugum en yuksek homa degeri dedi.bende hasimatoluyum.ilacini kullanmalisin.en cok o verdiriyor cunku

Oluyor balim isteyince oluyor.benim direncim 18.50.dahiliyeci bu zamana kadar gordugum en yuksek homa degeri dedi.bende hasimatoluyum.ilacini kullanmalisin.en cok o verdiriyor cunku
Sen ne zaman içiyorsun ilaci yemekten öncemi sonrami?
150 mg levotran alıyorum.Pkos için yasmin(doğum kontrol hapi) alıyorum.Sadece insülin direnci için pkos için verdiler beni zayiflatmadi canim
Hamileligimde kulladim düzgün bir şekilde

Ben gunde 3 kez 1000lik seker hapi iciyorum.Diyetime cok dikkat ediyorum karatay yapiyorum elimden geldigi kadar.Hashimato icin bisey kullanmiyorum su anda.Kullandigim seker ilaci felaket ishal yapti neredeyse 15 gundur araliksiz ishalim.Metabolizmam hizli calisiyor cok sukur ki.Bunun disinda gunluk her yemekten yarim saat once zencefil karanfil tarcinli cay yapip iciyorum.Karbon tuketmiyorum sabah 9 civari kahvalti oglene dogru kahveli bir ara ogun aksam 17 de aksam yemegi yani leptinin dibine vuruyorum.Normalde seker hastalari ara ogunsuz olmaz diyolar bence o koca bir yalan.cunku ne kadar sık yersen vucut o kadar sık insulin salgiliyor.E bizim gibi direncliler de insulini kullanamiyor sonra hooop seker dusmesi aclik krizleri.Karatay yaptigimdan beri daha rahatim.Sende diyet degistirme yoluna gidebilirsin bendeki sır bu kadar baska ekstra yaptigim bisey yok

Canım cevabın için teşekkür ederim.
Ben cok diyet denedim en sonunda Karatay da karar kıldım.
Tamm anlamiyla bazen uyamiyorum ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
3 çocuğum var cok koşturuyorum yapamazsam arada yogurdun içine meyve kesip tarçınla yiyorum.
Ekmek zaten tuketmiyorum.
Sporda yürüyüş yapıyorum
Haftada 1 kilo verebilsem oda iyi.
Ama tutupta geceleri baklava yemeyi bıraktım.
Kolay gelsin hepimize

O gece yemelerim akla ziyandi.psikolojik tedavi bile gordum o yuzden.Ama benim seker gece 50 lere dusuyormus megersem sebebim buymus simdi seker normale donunce gecede kalkma olayim olmuyor.1 tarcin 5 karanfil zeytin buyuklugunde taze zencefili dogra 1 bardak kaynar suda 10 dk beklet yemekten yarim saat once ic.gunde 3 kez yap.hem seker dusmuyo hem istah kesiyo hemde bagirsaklari calistiriyor.Bi dene istersen kuzum.

Benim zaafim tatlı zaten canım.
Tarçın i zaten kullaniyodum bi deneyim kabizlikta zaten var.
Teşekkür ederim.

Merhaba Arkadaşlar,
Etap 1.si olmak keşke bu şekilde olmasaydı diyerek başlıyorum maalesef
Çünkü; yaklaşık 15 gün önce başlamış olduğum bir ilacın yan etkisi olarak oldukça hızlı kilo aldım. İlaçın ödem yaptığını biliyordum ve dikkat etmeye çalışıyordum ama üzülerek belirteyim ki geçen hafta takımıma almış olduğum ödemlerle büyük zarar vermişti.
Bu hafta ödem işini çözmem gerek diye diyetime daha çok dikkat ettim. Kaçamak yapmadım. Hergün 30-45dk spor yaptım. Günde en az 3lt su içtim. Ödem atıcı özelliğinden dolayı her gün yeşil çay ve türk kahvesi tükettim.
Sonuç olarak 1 haftada aldığım ödemi 1 haftada verdim.
Bundan dolayıdır ki bu 1.lik beni çok mutlu eden "evet, başardım" diyebileceğim bir 1.lik olmadı. Keşke başka şartlarda burada sırrımı paylaşıyor olsaydım. İnşALLAH bir gün gerçekten hak ederek kazanılmış bir 1.likte yazarım.
Herkese teşekkür ederim.

Arkadaşlar bu haftanın etap birincisi olmuşum. 1.5 aydır kilo verme konusunda 1. Grup arkadaşlarımla birbirimize destek oluyoruz öncelikle hepsine teşekkür ediyorum yardımlarından dolayı. Ben ilk defa bukadar istikrarlı ve uzun süreli diyet yapıyorum takım arkadaşlarımdan öğrendiğim çok şey oldu. Onlar olmasa pes ederdim belkide. caroline84 ve
Xeroderma_pig in tatlı tatlı uyarıları baya işe yaradı kendimi dengelememde.
Bu hafta birinci olmamın sırrı ise şu:
zaten yediklerime dikkat ediyorum akşamları 7 den sonra bişey yemiyorum sadece saat 9 da kefir iciyorum ya da yoğurt yiyorum. Sağlık sorunumdan dolayı 2 haftadır 1er günlük açlık terapisi yapıyorum onun da büyük etkisi oldu. Ayrica hergun en az 1 saatimi yürüyüş için ayırıyorum.
Birde haftada 1 kaptanımız deadline in tavsiye ettiği elma kurunu uyguluyorum o da bağırsaklarımı rahatlatmaya ve ödem atmama yardımcı oluyor.
Sır denemez ama yaptıklarım bunlar.
Hepinize sağlıklı zayıf ve mutlu bir hayat diliyorum sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…