Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Bu haftanın birincisi de benmişim :KK76:

Kilo vermekten umudunu kesmiş biriydim. Sigarayı bırakmama birde hamilelik eklenince 28 kg birden aldım. Ömrüm boyunca kilo sorunum olmayan ben, kendimi birden bire kilo vermeye calısırken buldum. Defalarca basarısızlık ve hüsran...

Ve birgün karar verdim. Bu kilolar gidecek çünkü istediğim zaman neleri basarabildigimi biliyorum.

4. Takima girdim. sicak samimi ve cok guzel bilgi aktarimi sayesinde zayiflama inancim biraz daha artti.
Meceraya oncelikle beslenme aliskanligimi degistirerek basladim. Ekmek yemeden karnim doymuyor. Emziriyorum vs. Gibi bahaneleri bir kenara birakip, protein ve sebze agirlikli beslenmeye basladim.:kk77: veee yeme islemlerimi gec vakitlere birakmamaya ozen gosterdim.

Kilo vermemde emzirme ve sporun da etkisi buyuk tabiki tatli hamurisi vs seyler yerine saglikli ve sut kalitesini arttiracak besinler tercih ettim.

Suyu 3 bucuk lt den asagi tuketmedim. Kahve cay sekersiz. Ve asitli sekerli hic icecek icmedim.

Kisacasi isteyip inaninca oluyor. Biz kadinlarin isteyipte basaramadigi hic birsey olamaz. Hepimize bol saglikli kilo vermeler dilerim.

Sevgilerimle...:KK200:
Süper

Günaydın kk nın birbirinden güzel hatunları :KK200:
Hafta birincisi olarak biraz yaptıklarımdan bahsedip biraz hepimizi gazlayıp süper bi hafta geçirmeye bi nebze olsun yardım etmeye geldim:KK49:
Öncelikle takım ruhunun etkisini asla küçümseyemem bu yüzden 3. Takım arkadaşlarıma da çok teşekkür ederim.:KK15:

Kilo vermeye karar vermek herşeyden önemli. İstemek.
Kilo verirken en önemli noktamız su kiloyu yağdan vermek kas kaybı yaşamamak peki bunu nasıl yapabiliriz

..kahvaltı öğününü atlamamak çok önemli metabolizmayı harekete geçirmek için en önemli şeylerden biri bu
..sık ve az beslenmek. 3 ana 3 ara öğün bu noktada en ideal olanı. Bu sayede vücut sık sık besin girdiğini düşündüğünden kendini açlık hırsına sokmuyor aynı zamanda bizde öğünlerde kendimizi kaybetmiyoruz
..protein ağırlıklı beslenmek karbonhidratı yeterli miktarda ve lifli gıdalardan almak
..proteini 3 öğüne bölüştürmek. (Süt,peynir,yoğurt,kırmızı et,beyaz et)
..ağırlık kaldırmak

Bunları uygulamak kas miktarınızı artırabilecek uygulamalar. Peki ben ne yaptım bu hafta derseniz en önemlisi hiç bir şekilde kaçamak yapmadım,paketli gıda tüketmedim. Arkadaşlar bugün HAYIR demeyi öğrenirsek eğer ideallerimize kavuşunca kazanan. Biz olacağız. Biz önümüze gelen tüm yemeklerin tadını biliyoruz yıllarca yedik zaten.
Kızlar yaz ayında olmanın kıymetini bilelim suları likir lıkır içelim. Çok su güzel bi ten,güzel çalışan bağırsaklar,rahat mide demek.
Kızlar diyet ürünlere çok aldanmayın. Mümkün olduğunca hazır paketli seyler yemeyin artık gronolasından unsuz şekersiz keklerekadsr herşeyin tarifi mevcut.
Kızlar salata çok önemli yeşillikler,taze sebzeler.
Meyveler Bizim enerji kaynağımız terketmek olmaz ama miktarını mutlaka ayarlamak lazım.
Ara öğünlerde 2-3 kaşık yoğurt yiyebilmek çok faydalı.
Kızlar isterseniz hepiniz yapabilirsiniz. Benim çikolata tatlı dondurma vesaire bunlara olan düşkünlüğümü tahmin edemezsiniz. Ama başladığımdan beri bunları kaşık ucuyla bile ağzıma değirmedim. Ve ne oldu biliyor musunuz artık tatlı krizine girmiyorum. İnsanlara hayır demek bile zevkli sizin ne kadar iradeli olduğunuzu görüyorlar hayret ediyorlar.
Yapabiliriz hepimiz yeter ki isteyelim. Hepinizi çok öpüyorum.
Super

Merhaba cıtır hatunlar.

Bu hafta hem mezuniyet hem birincilik sevincini aynı anda yasadım :KK66:

inanarak çıktıgım bu yolda sonuca ulastım. Mutluyum ve önemlisi gercekten hafif ve daha dinç hissediyorum.

Yaklasık 3 haftadır sabahları soguk 1 lt suya elma sirkesi limon birazda tarcın koyarak içiyorum. Kahvaltı öncesi 1 lt soguk suyu içmiş oluyorum.soguk su metebolizma hızlandırıyor.

Diğer yaptıgım sey ise metebolizma sasırtma. Haftanın 1 günü beslenme araları daha sık iken diğer günler ögün aralarını 5 saat tuttum. Tabiki hamurişi tatlı tuzlu abur cubur yokk.

Spor+diyet+su+inanmak=zayıf,dinç,saglıklı insan.

Hepimize bol saglıklı kilo vermeler.

Merhaba cıtır hatunlar.

Bu hafta hem mezuniyet hem birincilik sevincini aynı anda yasadım :KK66:

inanarak çıktıgım bu yolda sonuca ulastım. Mutluyum ve önemlisi gercekten hafif ve daha dinç hissediyorum.

Yaklasık 3 haftadır sabahları soguk 1 lt suya elma sirkesi limon birazda tarcın koyarak içiyorum. Kahvaltı öncesi 1 lt soguk suyu içmiş oluyorum.soguk su metebolizma hızlandırıyor.

Diğer yaptıgım sey ise metebolizma sasırtma. Haftanın 1 günü beslenme araları daha sık iken diğer günler ögün aralarını 5 saat tuttum. Tabiki hamurişi tatlı tuzlu abur cubur yokk.

Spor+diyet+su+inanmak=zayıf,dinç,saglıklı insan.

Hepimize bol saglıklı kilo vermeler.
Merhaba acaba elma sirkesi ve limonun ölçüsünü alabilir miyim ? Bir de tarçın kabuk mu olacak acaba ? Tebrik ederim darısı başıma:)

Merhaba acaba elma sirkesi ve limonun ölçüsünü alabilir miyim ? Bir de tarçın kabuk mu olacak acaba ? Tebrik ederim darısı başıma:)
merhaba öncelikle mide probleminiz yoksa baslayın buna. 2 tk elma sirkesi yarım limon. Kabuk tarcını akşamdan suya koyun dolaba kaldırın 1lt tarcınlı suya sirke ve limonu da ekleyin ve kahvaltıdan önce için. Bende işe yaradı umarım sizde de yarar. Sonucu merakla bekliyorum. Saglikli zayiflamalar.

merhaba öncelikle mide probleminiz yoksa baslayın buna. 2 tk elma sirkesi yarım limon. Kabuk tarcını akşamdan suya koyun dolaba kaldırın 1lt tarcınlı suya sirke ve limonu da ekleyin ve kahvaltıdan önce için. Bende işe yaradı umarım sizde de yarar. Sonucu merakla bekliyorum. Saglikli zayiflamalar.
Midemde sorun yok şükür demeyeceğim inşallah teşekkür ederim :)

kadınlar kulübünün,kilosuna savaş açan kahramanları, merhaba ;

Sizlere, kilo vermek hakkında bilmediğiniz hiç bir şey söyleyemeyeceğim muhtemelen. Çünkü her birimiz bu konuda küçük çapta uzman sayılırız. sadece ufak detaylardan bahsedebilirim ve umarım bu yazı sizler için sıkıcı olmaz.

Burada hepimiz, zayıflamak isteyerek kendi değişim sürecimizi başlattık. Ancak sizler de bilirsiniz ki; sadece istemek yetmez, istediğimiz kişi olmamız ve ona göre hareket etmemiz şart. Bu fikre dört elle sarılıyorum ve bu beni diyetine kolayca uyan, sporunu ihmal etmeyen birisi haline getiriyor.

3 ana 3 ara öğünden oluşan, 1 ay önce sevgili diyetisyenim tarafından oluşturulan bir listem var. Maalesef şu an aramızda 3300 km mesafe var. artık aktif danışanı olmasam da elini üstümden çekmediği için çok şanslıyım. Bu haftaki başarımda bence büyük payı var. Bir direnç kilosu kabusu yaşıyordum ve ufak bir dokunuşla sorunu çözdü. Eğer kilo verme sürecinde sizi uzun bir yol bekliyorsa, yıprandığınızı düşünüyorsanız, güvendiğiniz bir uzmanla yola devam etmek sizi daha güçlü kılabilir. Ama benim gibi kısmen yalnız devam ediyorsanız, hala çok şanslısınız.çünkü bana göre dahil olduğumuz zayıflama grupları, harika işleyen bu sistem, amacımıza ulaşmamızı kolaylaştırıyor. Sırası gelmişken 5. Takımda bana destek olan, beraber başarmanın tadına vardığım tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

Diyet listeme çoğunlukla uyuyorum. Peynir yerken hala ölçüm kibrit kutusu ama neyse ki her sabah bilmem kaç kibrit kutusu peynir yemek zorunda değilim.Değişim listelerini, ne yersem ne yememem gerektiğine dair listeleri kullanmak bana çok iyi geliyor. Çünkü rutin bir diyet her gün benzer bir kahvaltı beni çok sıkıyor. eğer bir nedenle kaçamak yapmışsam;bunu başarısızlık haneme yazıp,kendimi olumsuz duygularla dövmek yerine, ekstradan koşu bandının yolunu tutuyorum ve mutlaka o kaloriyi yakıyorum. Mümkünse bunu ertesi güne bırakmadan o gün hallediyorum.

Ben de dahil pek çoğumuz için zor biliyorum, fakat hergün tartılmadığımda daha iyi sonuçlar aldığımı, kendimi daha iyi hissettiğimi söylemeliyim.

3 litreden az olmayacak şekilde su tüketiyorum. Duruma göre bazen 1 litresini salatalık, maydanoz, nane, limon zencefil,tarçın, çilek,kayısı ile daha keyifli hale getirmeye çalışıyorum.

Tam 30 kilo vermem gereken uzun bir yola çıktığımda, bunu daha keyifli ve daha uzun soluklu yapmak gibi bir derdim vardı. Şimdi bir günü amacıma uygun yaşamışsam, kendimi övmeyi hiç ihmal etmiyorum. bir aksaklık varsa ve onu spor ile dengelemişsem, dengelemeyi öğrendiğim için yine kendime güzel şeyler söylüyorum :) kendi kendime konuşup duruyorum kısacası. Aslında sevgili arkadaşlar; bu yolu, kendi elimden tutup, kendim için daha kolay hale getirmek.. işte benim için başarının formülü bu..

Bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim. Hepimiz için istediğimizi elde edeceğimiz bir hafta olması dileği ile.. Sevgiler

kadınlar kulübünün,kilosuna savaş açan kahramanları, merhaba ;

Sizlere, kilo vermek hakkında bilmediğiniz hiç bir şey söyleyemeyeceğim muhtemelen. Çünkü her birimiz bu konuda küçük çapta uzman sayılırız. sadece ufak detaylardan bahsedebilirim ve umarım bu yazı sizler için sıkıcı olmaz.

Burada hepimiz, zayıflamak isteyerek kendi değişim sürecimizi başlattık. Ancak sizler de bilirsiniz ki; sadece istemek yetmez, istediğimiz kişi olmamız ve ona göre hareket etmemiz şart. Bu fikre dört elle sarılıyorum ve bu beni diyetine kolayca uyan, sporunu ihmal etmeyen birisi haline getiriyor.

3 ana 3 ara öğünden oluşan, 1 ay önce sevgili diyetisyenim tarafından oluşturulan bir listem var. Maalesef şu an aramızda 3300 km mesafe var. artık aktif danışanı olmasam da elini üstümden çekmediği için çok şanslıyım. Bu haftaki başarımda bence büyük payı var. Bir direnç kilosu kabusu yaşıyordum ve ufak bir dokunuşla sorunu çözdü. Eğer kilo verme sürecinde sizi uzun bir yol bekliyorsa, yıprandığınızı düşünüyorsanız, güvendiğiniz bir uzmanla yola devam etmek sizi daha güçlü kılabilir. Ama benim gibi kısmen yalnız devam ediyorsanız, hala çok şanslısınız.çünkü bana göre dahil olduğumuz zayıflama grupları, harika işleyen bu sistem, amacımıza ulaşmamızı kolaylaştırıyor. Sırası gelmişken 5. Takımda bana destek olan, beraber başarmanın tadına vardığım tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

Diyet listeme çoğunlukla uyuyorum. Peynir yerken hala ölçüm kibrit kutusu ama neyse ki her sabah bilmem kaç kibrit kutusu peynir yemek zorunda değilim.Değişim listelerini, ne yersem ne yememem gerektiğine dair listeleri kullanmak bana çok iyi geliyor. Çünkü rutin bir diyet her gün benzer bir kahvaltı beni çok sıkıyor. eğer bir nedenle kaçamak yapmışsam;bunu başarısızlık haneme yazıp,kendimi olumsuz duygularla dövmek yerine, ekstradan koşu bandının yolunu tutuyorum ve mutlaka o kaloriyi yakıyorum. Mümkünse bunu ertesi güne bırakmadan o gün hallediyorum.

Ben de dahil pek çoğumuz için zor biliyorum, fakat hergün tartılmadığımda daha iyi sonuçlar aldığımı, kendimi daha iyi hissettiğimi söylemeliyim.

3 litreden az olmayacak şekilde su tüketiyorum. Duruma göre bazen 1 litresini salatalık, maydanoz, nane, limon zencefil,tarçın, çilek,kayısı ile daha keyifli hale getirmeye çalışıyorum.

Tam 30 kilo vermem gereken uzun bir yola çıktığımda, bunu daha keyifli ve daha uzun soluklu yapmak gibi bir derdim vardı. Şimdi bir günü amacıma uygun yaşamışsam, kendimi övmeyi hiç ihmal etmiyorum. bir aksaklık varsa ve onu spor ile dengelemişsem, dengelemeyi öğrendiğim için yine kendime güzel şeyler söylüyorum :) kendi kendime konuşup duruyorum kısacası. Aslında sevgili arkadaşlar; bu yolu, kendi elimden tutup, kendim için daha kolay hale getirmek.. işte benim için başarının formülü bu..

Bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim. Hepimiz için istediğimizi elde edeceğimiz bir hafta olması dileği ile.. Sevgiler
Kilo vermeniz durdugunda diyetisyeniniz ne onerdi paylasirsaniz sevinirim ayrica sizi cok tebrik ederim kilolu insanlarin anlayabilecegi birsey kilo vermek kadar insana gurur veren birsey yok

Kilo vermeniz durdugunda diyetisyeniniz ne onerdi paylasirsaniz sevinirim ayrica sizi cok tebrik ederim kilolu insanlarin anlayabilecegi birsey kilo vermek kadar insana gurur veren birsey yok
Merhaba
Çok teşekkür ederim. Gerçekten de kilo vermek kadar keyiflisi yok,bu konuda çok haklısın. 3 günlük metabolizma hızlandırıcı bir detoks verdi.kendi grubumuzda yazmıştım 3 günü de, bakmak istersen sayfa 25556.

Herkese merhaba
Nasıl yazicam ne yazicam hiç bilmiyorum uzun zamandır bunu bekliyordum aslında Birgün bende mezun olmadan yazicam diye icimde ukteydi
Bu hafta aslında benim için oldukça zor bir haftaydi böyle sonuçlanmasıyla çok mutlu oldum . Bu hafta önce kızım hastalandı uykusuz geceler gündüz durmayan bir Hüma dolayısıyla düzeni sasmis bir anne ve sonrasında ben de daha fazla dayanamadım ve hasta dustum gurbette olduğumuz için de mecbur kendi işimi kendim gördüm bir yandan kızıma baktım bir yandan ev bir yandan hastalık
bu hafta genellikle iki öğün yedim arada meyve yedim beslenme olarak aslında onerebilecegim birşey yok maalesef pratik şeyler tükettim bu hafta hep kolaya kaçtım ne biliyim öğlen yemeğinde domates salatası ile gecistirdim o an en pratik ne varsa spor yapamadım aslında buraya yazmayı bu şekilde hayal etmemistim bir çok önerim olacaktı vs vs..
Bütün takım arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim bana olan desteklerinden dolayı sizleri seviyorum 9. Takımım benim can yoldaşlarını hepiniz iyiki hayatimdasiniz :KK36:
Mefkurem Mefkurem ekim2009 ekim2009 @seydan94 @nanekekik Habinar Habinar Poni Bon Poni Bon @ayulduzz plasticwoman plasticwoman E ervam44 Mehlikatun Mehlikatun befitlady befitlady Edibe12 Edibe12 @CeruleanSins :KK36:
Her birinizin ayrı yeri var gönlümde:KK60:

Herkese merhaba
Nasıl yazicam ne yazicam hiç bilmiyorum uzun zamandır bunu bekliyordum aslında Birgün bende mezun olmadan yazicam diye icimde ukteydi
Bu hafta aslında benim için oldukça zor bir haftaydi böyle sonuçlanmasıyla çok mutlu oldum . Bu hafta önce kızım hastalandı uykusuz geceler gündüz durmayan bir Hüma dolayısıyla düzeni sasmis bir anne ve sonrasında ben de daha fazla dayanamadım ve hasta dustum gurbette olduğumuz için de mecbur kendi işimi kendim gördüm bir yandan kızıma baktım bir yandan ev bir yandan hastalık
bu hafta genellikle iki öğün yedim arada meyve yedim beslenme olarak aslında onerebilecegim birşey yok maalesef pratik şeyler tükettim bu hafta hep kolaya kaçtım ne biliyim öğlen yemeğinde domates salatası ile gecistirdim o an en pratik ne varsa spor yapamadım aslında buraya yazmayı bu şekilde hayal etmemistim bir çok önerim olacaktı vs vs..
Bütün takım arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim bana olan desteklerinden dolayı sizleri seviyorum 9. Takımım benim can yoldaşlarını hepiniz iyiki hayatimdasiniz :KK36:
Mefkurem Mefkurem ekim2009 ekim2009 @seydan94 @nanekekik Habinar Habinar Poni Bon Poni Bon @ayulduzz plasticwoman plasticwoman E ervam44 Mehlikatun Mehlikatun befitlady befitlady Edibe12 Edibe12 @CeruleanSins :KK36:
Sende iyi k varsın canım, senin adina çok sevindim ve her ne olursa olsun yoldsn dönmek olmadığının en güzel örneği oldun.
Bende bu sabah 87yi gördüm tekrardan bu mutluluğa sende bal şeker oldun:KK54::KK68:

Herkese merhaba

Hitabemiz :* Şen'de iyi ki varsın takımımızın enerji ile daha çok buralarda yazacağız ve hepimiz mezun olacağız sizlerde olmasanız ben çoktan diyeti bırakırdım iyi ki varsınız bu uzun zor yolda iyi ki birbirimize destek oluyoruz

Selamlar dertdaşlar
Geçen hafta yaklaşık 2 kilo aldım onun üzerine kaptan berilceee berilceee üzerime düştü öyle bir doping verdi ki leziz yiyeceklerin yüzene bile bakamaz oldum şükür diyorum çok mutluyum.
Bizle muntazam ilgilenen kaptanımıza şükranlarımı sunuyorum destekleri için takım arkadaşlarıma da.
:KK200::KK200::KK200::KK19::KK200::KK200::KK200:
Sırrım ise oruç.:super:
gündüz oruç tutan midem küçülüyor ve akşamda az miktar yiyecek bana yetiyordu.
Umudum olmayinca o leziz yiyeceklerden maymun iştahlı ben Kendimi cok rahat hissettim.
Şunu anladım ki az yiyince vücudumun ihtiyacı karşılanıyor.yani çoktan insan güç kuvvet bulacak diye bir gerçek yok.
Bundan sonraki adımlarım daha güçlü olacak.
Hepinize kolaylıklar diliyorum sevgili canlar:KK200:En Büyük KK

Son düzenleme:
Merhabalar herkese Hoppa

Buraya yazmak yazabilmeyi başarmak çok heyecanlı gerçektende...

Sırrım ;
ilk başta kilo vermemi çok çok isteyen ve destekleyen eşim :KK200:
En önemlisi de benim çok istemem çünkü istemezsek inanmazsak asla başarılı olamayız. Kendime cok duzenli bir beslenme listesi yaptım asla dışına çıkmadım. Her önümüze sunulan şeyi yemek zorunda değiliz. Hayır demeyi başarabilmeliyiz.
Bol su ve düzenli sporumla birlikte bu başarıyı elde ettim.
Spor yapmadan kilo veremiyorum ben en dikkat ettiğim sporum. En azindan hic birsey yapamıyorsak bile yürüyüş o bile olur yeterki hareket olsun hayatımızda.

Tabiki de Ausencia Ausencia kaptanımız veeee 7.Takım arkadaşlarım :KK36: onların her an destek olması menü, spor konusunda desteklemeleri. İllaki kilo değil hayatımızla ilgili sorunlar da bile yazdıkları öneriler sayesinde de çok iyi bir takım olduk ve çok iyi kilolar veriyoruz.

Çoook mutlu oluyoruz kendimiz için sevdiklerimiz için :KK37:

7.Takım Ausencia Ausencia :KK37:

Merhabalar herkese Hoppa

Buraya yazmak yazabilmeyi başarmak çok heyecanlı gerçektende...

Sırrım ;
ilk başta kilo vermemi çok çok isteyen ve destekleyen eşim :KK200:
En önemlisi de benim çok istemem çünkü istemezsek inanmazsak asla başarılı olamayız. Kendime cok duzenli bir beslenme listesi yaptım asla dışına çıkmadım. Her önümüze sunulan şeyi yemek zorunda değiliz. Hayır demeyi başarabilmeliyiz.
Bol su ve düzenli sporumla birlikte bu başarıyı elde ettim.
Spor yapmadan kilo veremiyorum ben en dikkat ettiğim sporum. En azindan hic birsey yapamıyorsak bile yürüyüş o bile olur yeterki hareket olsun hayatımızda.

Tabiki de Ausencia Ausencia kaptanımız veeee 7.Takım arkadaşlarım :KK36: onların her an destek olması menü, spor konusunda desteklemeleri. İllaki kilo değil hayatımızla ilgili sorunlar da bile yazdıkları öneriler sayesinde de çok iyi bir takım olduk ve çok iyi kilolar veriyoruz.

Çoook mutlu oluyoruz kendimiz için sevdiklerimiz için :KK37:

7.Takım Ausencia Ausencia :KK37:
tebrikler canım

9.Takımdan selamlarrrrr :KK54:

Size yazabileceğim bilmediğiniz bi sırrım yok ne yazıkki :)Eminim bu grublardaki herkes az çok bir diyetisyen kadar tecrübe kazanmıştır :)
Ancak tek başına başaramadığımız için bizimle aynı sorunu yaşayan, bizi anlayan, tökezlediğimizde bize destek olan takımdaşlarımızın olması başarıda en büyük etken.
Benim de motivayon kaynağım, gönül bağı kurduğum, beni benden daha çok düşünüp kilo vermem için peşimi bırakmayan :)can yoldaşlarım sevgili 9.takım kızlarıdır. Burdan hepsine teşekkür ediyor ve onları çok sevdiğimi söylemek istiyorum :KK36:

Beslenme konusuna gelirsek....
Sıfır kaçamaklı bi hafta geçirdim. Bu hafta 2 öğün beslenmeye çalıştım. Çoğunlukla Öğünlerin biri sebze diğeri et türü ağırlıklıydı yanında salata ile. Karbonhidrat miktarı min.du. Heralde toplam 2.dil.ekm. yemişimdir
En az 2 lt suyu mutlaka içtim
Bu hafta sporu fazla yaptım diyemem

Herkese mutlu sağlıklı kilo vermeler
Umarım hayal ettiğimiz bedenlere kavuşuruz
Sevgiler saygılar efenim... :KK36:

Merhaba kk nin güzel cici ve zayıf olma yolunda emin adımlarla ilerleyen güçlü kadınları
Bu haftanın birincisi de benmisim.Buraya yazmayı çok istiyordum.Ama şimdi ne yazacağım ben diye düşünüyorum.Sır mi yoksa diyet yapmanın gereği mi bilmiyorum.Hic kaçamak yapmadım.Hergun spor yaptim mutlaka.İki öğün beslendim sabahları dolu dolu yedim. Öğle kahve ictim.Aksamlari hafif ve karbonhidratsiz beslendim.Bunlari zaten hepimiz biliyoruz artık.

Gelelim gerçek sırlara
7.takimim canlarım destekçilerim dostlarım yol arkadaşlarım Ausencia Ausencia @miulego yuregimim kaptanları buraya yazmama vesile olanlar aslında onlar.Beni aralarına kabul edenler destek olanlar bana benden daha çok güvendiler.7.takimimin hepsine binlerce kez teşekkür ederim.Benim güzel yürekli gizli kahramanlarim.

Bu da benim notum:
Diyet yapmaya karar verdiğim tarih 26.06.2017 hayatı boyunca diyet yapmamış hep kilolu hatta obez gezmiş biriyim.Diyete başladığım kilo 78.5 ile 1.53 boyunda obez olan biriydim.Asla inanmayan kilo vereceğine böyle öleceğim diyen bendim.Simdi diyete başlayalı üç ayım bitecek 57.7 kilo olan yine benim.Aradaki fark nerdeyse 21 kilo verdim.Daha bitmedi evet ama şimdi daha rahat yürüyorum daha ozguvenliyim aynaya bakınca daha mutluyum obez değilim artık.Ve en önemlisi daha sağlıklıyım.Benim gibi olan varsa ve bu yazılan yazıyı okuyorsa bir yerden başla kilo almanın sonu yok diyorum.Basarabiliriz hepimiz bu yuklerimizden kurtulabiliriz inanin kendinize....
Hepinize sağlıklı kilo vermeler.

X