Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Merhabalar:) bu hafta hem takım olarak 1. Olduk hemde ben bireysellerde 1. Olmuşum sırrım başta kaptanımız beril olmak üzere bütün takım arkadaşlarım çünkü ben kendimi iyi tanıyorum onlar olmasaydı onların desteği olmasaydı bu kadar iradeli olamazdım o yüzden illaki sır gerekiyorsa bu 9. Takım diyebilirim rahatlıkla.kızlar çok teşekkür ederim hepinize..yediklerime içtiklerime gelirsek sadece bayramda hiç bi şekilde kaçamak yapmadım ben emeğime kıyamıyorum o yüzden durduruyorum kendimi.onun dışında öyle adı duyulan diyetler yada ekstra bişey yapmadım o yüzden öyle bir sır veremicem size üzgünüm ben öyle diyetlere inanan biri değilim sağlıklı olan herşeyi evime alıp yiyebilirim benim için tek koşulu sağlıklı olması dolayısıyla kilo vermeme engel olmaması.evimde olduğum müddetçe kesinlikle sağlıksız şeyler yemiyorum hiç bişey yoksa bi salata yapar bi ton balığı açar onu yerim.ben ekmeği sevmiyorum o yüzden ekmeği pek yemedim az yedim ama bunu diyet diye yapmadım :) yolum çok uzun benim daha çok olmadı başlayalı ama biliyorum bunu başarıcam kendime inanıyorum.bence kendine inanmak insanın açlığını gideriyor.haa bide kızlar bi tavsiyem olucak böyle size olmayan kıyafetleri ara ara deneyin onlara girdiğinizi gördükçe mutlu olucaksınız bende öyle oluyo en azından bunu sık sık yapıyorum sanırım :) benden bu kadar mutlıu sağlıklı fit günler dilerim herkeseee

Merhabalar:) bu hafta hem takım olarak 1. Olduk hemde ben bireysellerde 1. Olmuşum sırrım başta kaptanımız beril olmak üzere bütün takım arkadaşlarım çünkü ben kendimi iyi tanıyorum onlar olmasaydı onların desteği olmasaydı bu kadar iradeli olamazdım o yüzden illaki sır gerekiyorsa bu 9. Takım diyebilirim rahatlıkla.kızlar çok teşekkür ederim hepinize..yediklerime içtiklerime gelirsek sadece bayramda hiç bi şekilde kaçamak yapmadım ben emeğime kıyamıyorum o yüzden durduruyorum kendimi.onun dışında öyle adı duyulan diyetler yada ekstra bişey yapmadım o yüzden öyle bir sır veremicem size üzgünüm ben öyle diyetlere inanan biri değilim sağlıklı olan herşeyi evime alıp yiyebilirim benim için tek koşulu sağlıklı olması dolayısıyla kilo vermeme engel olmaması.evimde olduğum müddetçe kesinlikle sağlıksız şeyler yemiyorum hiç bişey yoksa bi salata yapar bi ton balığı açar onu yerim.ben ekmeği sevmiyorum o yüzden ekmeği pek yemedim az yedim ama bunu diyet diye yapmadım :) yolum çok uzun benim daha çok olmadı başlayalı ama biliyorum bunu başarıcam kendime inanıyorum.bence kendine inanmak insanın açlığını gideriyor.haa bide kızlar bi tavsiyem olucak böyle size olmayan kıyafetleri ara ara deneyin onlara girdiğinizi gördükçe mutlu olucaksınız bende öyle oluyo en azından bunu sık sık yapıyorum sanırım :) benden bu kadar mutlıu sağlıklı fit günler dilerim herkeseee
Ekmek yememenle hepimizi kiskandiran sirine
Sendeki azim yolu kisaltacak bunu hepimiz biliyoruz seker sey

Bu hafta takim olarak 1. Hem de bireysel 1. lik alarak yazmak gercekten rüya ötesi bir durum çok değil bundan 6 ay once bunu başaracaksin deseler inanmazdim herhalde. Surekli diyete baslayip bozuyordum fakat kalori diyetine basladim gunluk boy ve kilomu dikkate alarak 800 kalori asmamaya calistim az oz ama devamli kilo verdim 50-59 kilodakiler topigine 56 ile baslamistim Haziran gibi ama daha fazla motivasyon icin 1. takima girdim ve şu an sabah tartildigim kadariyla 49.2 kiloyum. Spor yapmadim tabiki yapilsa cok daha cabuk sonuc alirdim :) Günlük en az 3 lt su ictim ki su anda 4 5 lt bunu diyet icin degil gercekten su icmeyi sevdigim icin yapiyorum diyeceklerim bu kadar :) Kalorilere dikkat gidrn kilolar mutluluk bunu bilin kesinlikle

Merhaba arkadaşlar,öncelikle şunu belirtmeliyim ki benimki tam olarak bir başarı hikayesi değil tam bir hayal kırıklığı... şöyle ki geçtiğimiz hafta ptesi hurma- yoğurt diyetine başladım ve cumaya kadar 2,5 kilo verdim sevinçten uçuyordum taa ki haftasonu normal diyet prog uygulayana kadar.Verdiğim 2 kilo biranda geri geldi ve müthiş bir şişlik..sonuç olarak arkadaşlar şok diyetleri kesinlikle önermiyorum..kendi bildiğiniz eğer varsa diyetisyeninizin vermiş olduğu prog uygulayın giden kilolar yavaş gitsin ama gitsin önemli olan bu
Birdahakine gerçek bir başarı öyküsüyle burda olacağım inş...herkese sevgiler :KK36:

Merhaba kızlaaar :) evet bu hafta hem takım olarak birinciyiz hemde bireysellerde ben birinci olmuşum.benim için her zamanki gibi bi haftaydı aslında.geçen yazdıklarım gibi ekstra bişey yapmadım yine ama spor salonuna başladım sporun etkisi de olabilir çünkü ben bugüne kadar spor yapmadan verdim şimdi yavaş yavaş sporu da koyuyorum.spor şart :) hem kendimi daha iyi hissediyorum spor yapınca ben bile bunu diyosam herkes alışır spora :) diceklerim bu kadar üzgünüm size böyle büyük sırlar veremiyorum ama bence sır zaten kişinin kendisi kendi iradesi ve sabrı.mutlu ve hedeflerinize ulaşacağınız günler diliyorum hepinize :KK66: son olarak ve en önemlisi 9. Takım takıp kaptanımız Beril kaptan yardımcımız ve bütün takım arkadaşlarım onlar sayesinde verebiliyorum aslında ben bu kiloları kızlar iyiki varsınız bana inandığınız ve beni desteklediğiniz için çok teşekkür ederim size :KK200:

Merhabalar arkadaşlar . Bu hafta bireyselde ben birinci olmuşum. Öncelikle iyi bir kilo verebiliyorsam bu kesinlikle 7. takımın güzel desteğinden dolayı.:KK200: Kaptanımıza, kaptan yardımcılarımıza, tüm ablalarıma ve arkadaşlarıma desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. :KK60:Bu hafta özel bir diyet vs. uygulamadım. Bilinen şeyleri kaçamak yapmadan uyguladım sadece. Tatlı, hamurişi vb. yemedim. Günlük 3 litre su ve her gün yeşilçayımı içtim. Aslında kilo vermemdeki etken beslenme kadar spor oldu bence. Her gün düzenli ip atladım ve 4 gün fitness yaptım. Aslında gerçekten her şey düşüncede bitiyor. Ne zaman tatlı istesem ya da spor yapmak istemesem kendime koyduğum hedefi düşündüm ve böyle böyle ilerledim. Ne yazık kii öyle büyük sırlarım yok ama kendimi çok motive ettim bu hafta. Her şey tamamen bizim elimizde . Kii bayanlar olarak kafamıza koyduktan sonra yapamayacağımız şey yok zaten. Yeter kii biraz iradeli ve kararlı olalım. :KK28:Herkese iyi günler diliyorum :KK25:

Merhabalar arkadaşlar . Bu hafta bireyselde ben birinci olmuşum. Öncelikle iyi bir kilo verebiliyorsam bu kesinlikle 7. takımın güzel desteğinden dolayı.:KK200: Kaptanımıza, kaptan yardımcılarımıza, tüm ablalarıma ve arkadaşlarıma desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. :KK60:Bu hafta özel bir diyet vs. uygulamadım. Bilinen şeyleri kaçamak yapmadan uyguladım sadece. Tatlı, hamurişi vb. yemedim. Günlük 3 litre su ve her gün yeşilçayımı içtim. Aslında kilo vermemdeki etken beslenme kadar spor oldu bence. Her gün düzenli ip atladım ve 4 gün fitness yaptım. Aslında gerçekten her şey düşüncede bitiyor. Ne zaman tatlı istesem ya da spor yapmak istemesem kendime koyduğum hedefi düşündüm ve böyle böyle ilerledim. Ne yazık kii öyle büyük sırlarım yok ama kendimi çok motive ettim bu hafta. Her şey tamamen bizim elimizde . Kii bayanlar olarak kafamıza koyduktan sonra yapamayacağımız şey yok zaten. Yeter kii biraz iradeli ve kararlı olalım. :KK28:Herkese iyi günler diliyorum :KK25:
çitlembiğim benim sen iste yeterki herşeyi başarırsın seni kocaman öpüyorum:KK60:

Herkese merhabalar

Bireyselde birinci olduğuma sevindim ama daha cok sevinmek isterdim aslında. Bir hafta önce Cumartesi günü oglum rahatsızlanmaya başladı ishal oldu,hafta sonunu ve pazartesiyi hastanede geçirdik,ishaldende daha cok kusması vardı,
Aksamına taburcu olacakken öglen bende kusma başladı ama öle böle degil,oglum eve gitti ben kaldım hastanede serum takıldı güya çıkmayı beklerken o geceyide ben hastanede geçirdim,hamileliğimin ilk 5 ayını sürekli çıkarmakla geçiren birisi olarak söyleyebilirimki bu daha agırdı,zaten oğlumun basında beklemekten dogru dürüst bişi yememiştim su Hariç ama 4 gun boyunca özellikle ilk iki gün istifra etmekten cnm çıktı abartısız her çıkarmamda lavabolarca su kustum..eve gelincede hicbişi almadı midem zar zor bi gün bi Salatalığı bitirdim diğer gün bir elmayı gun boyu bitiremedim bile..yakınlarımın zoruyla bi bardak nane limonu zor ictim,suya cnm gitti dudaklarım kurudu ama istifra korkuma Yudum Yudum aldım zaten onlarda durmadı midemde,sürekli halsiz şekilde yattım...bu 1 haftam böle gecti buarada Bulunduğum ilde sudan dolayı herkesin enfeksiyon kaptığınıda belirteyim o yuzden oldu..

Anlayacağınız benim bu haftaki hikayem hastalık,yorgunluk,halsizlik,kusma,ve gerçekten bişi yiyip içememe dolu...
Iç açıcı degil hikayem, ama bu sayede vermiş Olduğum kiloyu almakta istemiyorum zaten suyu asırı içen ve seven biriyim abartmadan yiyip bol su içiyorum,inş geri almam.. Önümüzdeki haftalarda sağlıklı şekilde verdiğim kilo sayesinde burda Olmayı umut ederek gidiyorum:KK16:
Hepimize bol Sabırlar...istediğimiz kiloları vermeyi başardığımiz ve geri gelmeyecek günler bizimle olsun inş:KK54:

Herkese merhabalar

Bireyselde birinci olduğuma sevindim ama daha cok sevinmek isterdim aslında. Bir hafta önce Cumartesi günü oglum rahatsızlanmaya başladı ishal oldu,hafta sonunu ve pazartesiyi hastanede geçirdik,ishaldende daha cok kusması vardı,
Aksamına taburcu olacakken öglen bende kusma başladı ama öle böle degil,oglum eve gitti ben kaldım hastanede serum takıldı güya çıkmayı beklerken o geceyide ben hastanede geçirdim,hamileliğimin ilk 5 ayını sürekli çıkarmakla geçiren birisi olarak söyleyebilirimki bu daha agırdı,zaten oğlumun basında beklemekten dogru dürüst bişi yememiştim su Hariç ama 4 gun boyunca özellikle ilk iki gün istifra etmekten cnm çıktı abartısız her çıkarmamda lavabolarca su kustum..eve gelincede hicbişi almadı midem zar zor bi gün bi Salatalığı bitirdim diğer gün bir elmayı gun boyu bitiremedim bile..yakınlarımın zoruyla bi bardak nane limonu zor ictim,suya cnm gitti dudaklarım kurudu ama istifra korkuma Yudum Yudum aldım zaten onlarda durmadı midemde,sürekli halsiz şekilde yattım...bu 1 haftam böle gecti buarada Bulunduğum ilde sudan dolayı herkesin enfeksiyon kaptığınıda belirteyim o yuzden oldu..

Anlayacağınız benim bu haftaki hikayem hastalık,yorgunluk,halsizlik,kusma,ve gerçekten bişi yiyip içememe dolu...
Iç açıcı degil hikayem, ama bu sayede vermiş Olduğum kiloyu almakta istemiyorum zaten suyu asırı içen ve seven biriyim abartmadan yiyip bol su içiyorum,inş geri almam.. Önümüzdeki haftalarda sağlıklı şekilde verdiğim kilo sayesinde burda Olmayı umut ederek gidiyorum:KK16:
Hepimize bol Sabırlar...istediğimiz kiloları vermeyi başardığımiz ve geri gelmeyecek günler bizimle olsun inş:KK54:
Çoooook geçmiş olsun canım.

Merhaba arkadaşlar;

Bu haftanın bireysel de birincisi ben olmuşum :) Bunu 8. takımdaki glsbrs glsbrs arkadaşımıza borçluyum. sayesinde 5te5 diyetini öğrendim. daha önce defalarca kez duyup yaaa bu işe yaramaz deyip kulak ardı ettiğim bir diyetti... ne kaybederim ki deyip başladım ve yaklasık 6 gündür 71 de takılmış kilom hergün biraz daha düşmeye başladı :) ve diyet bitiminde 69,3 kg idim :) daha ne olsun...

4. takımdan da arkadaşlarımın desteği ve onların da katılımıyla hep beraber süper kilolar verdik. Takım olarakta 2. olduk süper...

tuz yok başka bir şey yok
1. gün : patates
2. gün : sebze
3. gün : et
4. gün : meyve - muz hariç
5. gün yumurta veya yoğurt

size de deneyiin :))

Merhaba arkadaşlar;

Bu haftanın bireysel de birincisi ben olmuşum :) Bunu 8. takımdaki glsbrs glsbrs arkadaşımıza borçluyum. sayesinde 5te5 diyetini öğrendim. daha önce defalarca kez duyup yaaa bu işe yaramaz deyip kulak ardı ettiğim bir diyetti... ne kaybederim ki deyip başladım ve yaklasık 6 gündür 71 de takılmış kilom hergün biraz daha düşmeye başladı :) ve diyet bitiminde 69,3 kg idim :) daha ne olsun...

4. takımdan da arkadaşlarımın desteği ve onların da katılımıyla hep beraber süper kilolar verdik. Takım olarakta 2. olduk süper...

tuz yok başka bir şey yok
1. gün : patates
2. gün : sebze
3. gün : et
4. gün : meyve - muz hariç
5. gün yumurta veya yoğurt

size de deneyiin :))
Canım benim ben sadece diyet fikri verdim sen çok azimlisin bitanem tebrik ederim seni hedef kilona indiğini de yakın zamanda göreceğimize eminim canım arkadaşım inan senin kadar mutlu oldum birinci olmana:KK19::KK60::KK200:

Bireysellerde ve takım olarak 1. liği aldık bu hafta. Tabiki düzenli takip ettiğim kalori hesabı sayesinde özellikle regl sonrası birden düşüş oldu. Şu an ideal kiloma inmeme 2 kilocuk kaldı ve o son kiloların nasıl zor gittiğini biliyoruz tabiki yılmak şımarmak yok bu işin sonunu getirmeyi düşünüyorum ki takımım sayesinde zaten o motivasyona sahibim :) Her hafta bildirim yapma zorunluluğu olması sayesinde bu kolay olacaktır. Kilo vermede ben spor yapmadım başta yapmadım sadece kalori günlük 800 ile sınırladım ve kendiliğinden yavaş yavaş gitti kilolar. Şu an ise sağlık sorunlarım sebebiyle zaten spor yapamıyorum fazla tabi bu hareketsiz olduğum anlamına gelmez mümkün olduğunca yürümeye çalışıyorum ama yeterli degil tabiki. Spor önemli ama sporsuzda veriliyor ki ben şu ana kadar 56 kilodan 47.8 e düştüm. Spor yaparsanız daha çabuk sonuç alırsınız. Herkese başarılar.

Merhabalarrr!! :KK54: Bu haftanın bireysel birincisi ben oldum :KK49::KK76:Başarımın sırrını gelecek olursak,doğrusu 10.takımın müthiş ve bol enerjili hatunları beni yola getirdi :oops: Özellikle @erigim ve sevgili rakibem kimyager1508 kimyager1508 ablacıklarım başta olmak üzere tüm 10. takıma kocaman teşekkürler ediyorum.Gerçekten zorlu bir süreçten geçiyouz.Nefsimizi terbiye etmek pek de kolay bir iş değil.Bu zorlu yolu tek başına yürümek oldukça zor.Arkanızda destek gördükçe daha bir istekli oluyorsunuz :KK50:Ayrıca çevrenizdekilerin size olan yorumlarıyla motive olmanız çok daha kolaylaşıyor.Doğrusu bu haftanın diğerlerinden en önemli farkı yaptığım kaçamaklardan sonra devamını getirmedim.Yani boşver zaten gitti diye bir düşünceye kapılmak yanlış.Günümün geriye kalan kısmını kaçamağımı telafi etmeye çalışarak geçirdim.Spor,yüzme tabi ki çok etkili oldu.Ayrıca elimden geldikçe kalorisi az besinler tüketmeye çalıştım.Günde iki öğün yemek yemeyi uzun zamandır bir alışkanlık haline getirdim.Yani iki öğün yemek yemek benim için artık bir yaşam tarzı.Ayrıca son öğünümü en geç 16.00 civarında tüketmeye özen gösterdim.Beyaz ekmek neredeyse hiç yemedim ve elimden geldikçe bol bol su tükettim.

Daha iyileri hepimizin olsun.:KK200: Sağlıkla kalın

Sevgili rakibem tekrardan tebrik ederimmm. Bu hafta superdin. Gecen hafta ben 3. Olmuştum bu hafta sen 1. Oldun. Önümüzdeki haftada tatli rekabetimize devam. @erigim senin ve 10. Takim sayesinde hedefimize ulasacagiz :KK19:
Merhabalarrr!! :KK54: Bu haftanın bireysel birincisi ben oldum :KK49::KK76:Başarımın sırrını gelecek olursak,doğrusu 10.takımın müthiş ve bol enerjili hatunları beni yola getirdi :oops: Özellikle @erigim ve sevgili rakibem kimyager1508 kimyager1508 ablacıklarım başta olmak üzere tüm 10. takıma kocaman teşekkürler ediyorum.Gerçekten zorlu bir süreçten geçiyouz.Nefsimizi terbiye etmek pek de kolay bir iş değil.Bu zorlu yolu tek başına yürümek oldukça zor.Arkanızda destek gördükçe daha bir istekli oluyorsunuz :KK50:Ayrıca çevrenizdekilerin size olan yorumlarıyla motive olmanız çok daha kolaylaşıyor.Doğrusu bu haftanın diğerlerinden en önemli farkı yaptığım kaçamaklardan sonra devamını getirmedim.Yani boşver zaten gitti diye bir düşünceye kapılmak yanlış.Günümün geriye kalan kısmını kaçamağımı telafi etmeye çalışarak geçirdim.Spor,yüzme tabi ki çok etkili oldu.Ayrıca elimden geldikçe kalorisi az besinler tüketmeye çalıştım.Günde iki öğün yemek yemeyi uzun zamandır bir alışkanlık haline getirdim.Yani iki öğün yemek yemek benim için artık bir yaşam tarzı.Ayrıca son öğünümü en geç 16.00 civarında tüketmeye özen gösterdim.Beyaz ekmek neredeyse hiç yemedim ve elimden geldikçe bol bol su tükettim.

Daha iyileri hepimizin olsun.:KK200: Sağlıkla kalın

Merhabalar bu hafta bireysellerde ben 1. Oldum ve aslında yazacağım ekstra bişey yok geçen haftalarda yazdıklarımdan Farklı olarak ekstra bişey yapmadım bu hafta belki biraz daha spora ağırlık vermiş olabilirim onun dışında yediklerim içtiklerim hep aynı kaçamak yapmamaya çalışıyorum elimden geldiğince yaptıysamda sporla ve diğer öğünlerimle hep telafi etmeye çalışıyorum.her zaman söylüyorum ve söylemekten hiç bir zaman vazgeçmicem 9. Takım kızları iyiki varsınız siz olmasanız asla bu kadar iradeli olamazdım hepinize çok teşekkür ediyorum desteğiniz için sizin enerjiniz beni gerçekten etkiliyor iyiki bu takımdayım diyorum iyiki çağırmışsınız beni :) son olarakta herkese mutlu iradeli sağlıklı günler diliyorum inşallah herkes en yakın zamanda istediği bedene kavuşur (ben dahil) :)

Merhabalar bu hafta bireysellerde ben 1. Oldum ve aslında yazacağım ekstra bişey yok geçen haftalarda yazdıklarımdan Farklı olarak ekstra bişey yapmadım bu hafta belki biraz daha spora ağırlık vermiş olabilirim onun dışında yediklerim içtiklerim hep aynı kaçamak yapmamaya çalışıyorum elimden geldiğince yaptıysamda sporla ve diğer öğünlerimle hep telafi etmeye çalışıyorum.her zaman söylüyorum ve söylemekten hiç bir zaman vazgeçmicem 9. Takım kızları iyiki varsınız siz olmasanız asla bu kadar iradeli olamazdım hepinize çok teşekkür ediyorum desteğiniz için sizin enerjiniz beni gerçekten etkiliyor iyiki bu takımdayım diyorum iyiki çağırmışsınız beni :) son olarakta herkese mutlu iradeli sağlıklı günler diliyorum inşallah herkes en yakın zamanda istediği bedene kavuşur (ben dahil) :)
Iyiki kesismis yollarimiz canim

Merhaba bu hafta bireyselde ben birinci olmuşum.10. takımda yarışıyorum ve @erigim kaptanıma her daim yanımda olduğu için çok teşekkür ediyorum.
Keşke diyetle azimle başardım diyebilseydim ama ben hastalıkla verdim bu kiloları .Öncelikle mide ağrısıyla gittim ufak yırtık dediler yaktılar 1 hafta iyileştim sonra acile kanama ile gittim biyopsi alınde ve bugün sonuçlarımı aldım ki midemi helicobakter diye bir bakteri sarmış mide zarımı yırtmış kanama olmasıda o yüzdenmiş.Hemen helipak diye bir antibiyotik tedavisine başladım günde 3000 antibiyotik alıyorum ağır ilaçlar ama pes etmiyorum.Doktor kilonun sağlıksız beslenmenin çok etkisi var dedi ben ilaçlarla ve diyetisyenimle yola devam ediyorum.Her sağlık sorunumun altından bu lanet kilolarının çıkmasından bıktım ve ağrılarıma rağmen pes etmeden yoluma devam edip KALICI olarak kurtulacağım.Herkese sağlıklı ve bol kilo vermeli günler diliyorum.

günaydınlar . bu hafta bireyselde 1.olmuşum hiç beklemiyordum aslında bana süpriz oldu . ben kilo verirken sağlıklı beslenmeden yanayım ekmeği sadece kahvaltıda tüketiyorum onun dışında gün içinde ekmek yemiyorum. montignac diyeti yapıyoru glesimik indeksine dayalı bir diyet . genel olarak menülerim aşağıdaki gibi oldu bu hafta .
dünkü menüm
sabah
2 dilim tam buğday ekmeği
beyaz peynir
domates salatalık

öğlen
tavuk şiş
salata
ayran

akşam
1 tabak kabak yemeği ( içinde pirinç bulgur vs. yok )
yoğurt

bu hafta gidemesemde haftanın 4 günü spor salonuna gidiyorum. ve saat 5 ten sonra hiç birşey yemiyorum .

İNŞALLAH hepimiz kilolularımızı sağlıklı bir şekilde veririz . bu haftaki motivasyonlarından dolayı takımdaki arkadaşlarımıda tebrik ediyorum .

Merhaba kizlar bu hafta bireyselde birinci olmuşum aslında bu gerçekten çok güzel bi duygu ama benim için en güzeli burada kurduğum dostluklar o kadar samimi o kadar içten ki 8. Takımın fıstıkları olmasa bu yolda asla başarılı olamazdım:KK200:ben geçen sene mart ayında 5 günde 5 kilo verdiren diyet sayfasında güzel arkadaşım @adayaren38 le gülşenimle konuşurken beni 8.takıma davet etti ve ilk günden itibaren takımdaki tüm arkadaşlarım her an yardımıma koştular derdimi paylaştılar:KK37: ve 8. Takımın fıstıklarıyla tanıştığımdan bu zamana kadar 66.9 kilodan 54.9 kiloya düştüm:KK200:zaman zaman enerjim düştü kacamak yaptım sonra kacamak yaptığım için sinirlendim çoğu zaman ne yapacağımı bilemedim kilo veremediğim haftalar oldu arti gördüğüm zamanlarda ama hiç bi arkadaşım beni yalnız bırakmadı :KK15: @adayaren38 @perihan00 oynakbasi34 oynakbasi34 @SekerPancari71 @yst38 canlarım güzellerim fıstıklarım her zaman yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim hepinizi çok seviyorum seviyorum iyiki tanımışım sizleri:KK200:
Bu arada eğer kilo vermek için bi tavsiye bekleyen varsa kesinlikle azmedin kararlı olun arti görseniz bile vazgeçmeyin ve ne olursa olsun kendinize inanın :KK15: En Büyük KK

X