Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

benide alın aranıza anacım , ben bugün bir diyet merkezine başlıyorum orada sıkı bir programa alınıcam hormonel dengesizliklerimden dolayı bir türlü muvaffak olamadım şuan 95 kiloyum 154 boy ne fenademi ancak dahası var bu bedenden kurtulma girişimine başlarken psikolojik büyük bir baskı altındayım insnlar bana inanmıyor ama ben kendime inanıyorum. annem dün sabah bana yine yapamicaksın boşuna zaman ve para kaybı uymicaksın o programa diyor . çevremdekiler daha önce denedin bişey değişmedi bu sefer ne değişecek diyor , büyük bir baskı altında terörize edilmiş şekilde başlıyorum bugün nasrettin hocanın fıkrasındaki gibi "düşmüşün halinden düşmüş anlar" diyerek sizlerden manevi destek bekliyorum vazgeçmicem , başarmak ve artık eski formuma kavuşmak istiyorum ben 60 kilolardan buraya geldimse burdan da yine oraya dönebilirim diyorum , her nekadar düşük bir enerjyle başlasam sosyal medyada katıldığım bir grup var ordan bir arkadaş bugün benim için ve bana hitap eden bir kıssa paylaştı ;
Milyonlarca kurbağanın zirvesine kadar yarışacağı bir dağ varmış.. bu dağ öylesine dikmiş ki hiçkimse 1 tek kurbağanın bile başarabileceğine inanmıyormuş.
Yarış başlamış.. kurbağalardan düşen düşene.. aşağıdan sürekli tezahüratlar YAPAMAYACAKLAR BOŞA UĞRAŞMAYIN şeklinde... uzatmayayım tek bir kurbağa zirveye çıkmayı başarabilmiş! Ve o kurbağa SAĞIRmış!!
evet arkadaşlar bu yola çıkarken ilk önce kulakları bir tıkıyıcaz bize engel bir sürü şey çıkıcak belki , moraller bozulacak belki ama yeter artık ben eskisporcuyum ve sporu bıraktıktan ve masa başı işe başladıkta sonra hareketsiz kalmanın bedeli olarak bu kiloları aldım tabi tekbu değil yedikçe yedim yedikçe şiştim şiştikçe devamettim sonra şok diyetler vs derken metabolizmam bozuldu hep acele ettim yavaş yavaş vermeye değil bianda vermeye çalıştım sanki bianda almış gibi bende varım beni de sayın hatta watsupdan grup oluşturanlar var burdada yapılsın herkes tecrübesin paylaşsın her yeni bilgi başarıya götürecektir arkadaşlar . sağlıcakla bol eksili günler .

9. Takıma gelsene

selamm
ramazan nasıl gidiyor hanımlar,kaçamak yok değil mi?
bayramı düşünün ve kaçamak yapmayın

merhaba
ne güzel ne güzel kimse durdurulmak istememiş
hadi bakalım bayram da bitti artık durdurulma vakti
Ayağınız altındaki freni hissedin ve ağır ağır ona basın.. ama bu aç kalın demek değil tabiki. Sloganımız; sağlıklı ve dengeli beslenme IN, kaçamak OUT.. ve spor kısmı var bir de. kendimizi süründürmeden ama sınırlarımızı da zorlamayı ihmal etmeden zevkle,neşe ile yaptığımız spor.. hal böyle olunca tartınız sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

harikasın tatlım ne güzel cümleler onlar öyle

Kendimi durdurmaya başladım inşallah .. tatil falan derken abartmıştım biraz ..aslında dengeli beslenince tatlı şeylere saldırmıyorum ama her zamanda saatlere uymak zor tabi

Yaz tatili sonrasında bayram tatili olunca hemen 5 kilo almışım...Şimdi vermeye çalışıyorum ama hemen olmuyor. Bir ayda nasıl 5 kilo aldığımı anlamıyorum Verirken ne kadar zor ama...
Canım çok sıkıldı, hemen frene basmam gerektiğini anladım iyi ki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…