Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

Merhaba canım:KK60:
Sakın bozma helede bu saatte:super:
Emeklerine yazık etme:KK56:
Su iç, ayran iç Hoppa

Aaaa saat kac olmus bu saatten sonra yemek yenir mi hic:stop: yersen 5 dkk sonra pisman olcaksin. Ama yemezsen coookk mutlu olup huzurla uyuyacaksin:uykucu:. Kendine sekersiz bir kahve yap:KK50:

evet dün de aynı sekilde aksama kadar sürdürüp aksam bozdum bir sürü kurabiyeyle
bugün bozmamalıyım en iyisi içebildiğim kadar su içiyim
teşekkürler tavsiyeler için :KK16:

Merhaba arkadaşlar... ben de aranıza yeni katıldım... ilk kez böyle bir forum ortamında zayıflamaya karar verdim. yaşım:35... boyum 1.55 kilom 59.5... :KK43:(( Hedefim 53 kg olmak... Bana da yardımcı olursanız sevinirim. Bugün itibari ile başlıyorum... Diyetimi bozmamam için "Biri beni durdursun!!!" LÜTFEEEENNNN :)

Merhaba arkadaşlar... ben de aranıza yeni katıldım... ilk kez böyle bir forum ortamında zayıflamaya karar verdim. yaşım:35... boyum 1.55 kilom 59.5... :KK43:(( Hedefim 53 kg olmak... Bana da yardımcı olursanız sevinirim. Bugün itibari ile başlıyorum... Diyetimi bozmamam için "Biri beni durdursun!!!" LÜTFEEEENNNN :)
Kızz 50 li kilolardasın ve zayıflamak mı istiyorsun:skandal:saçını başını yolarlar burda senin, :KK4:şişkoyuz biz :KK70:
Şaka tabii ki, hoşgeldin canım :KK60:
Takımlara girebilirsin istersenHoppa

Kızz 50 li kilolardasın ve zayıflamak mı istiyorsun:skandal:saçını başını yolarlar burda senin, :KK4:şişkoyuz biz :KK70:
Şaka tabii ki, hoşgeldin canım :KK60:
Takımlara girebilirsin istersenHoppa

:21:Teşekkür ederim canım... Tabi abartı kilom yok... ama fazlalıklardan kurtulmak benim amacım... 6 kilo falan vermek istiyorum... Her zaman diyetlerim hüsranla sonuçlanıyor. Bir de burada denemek istedim. Takımlara katılabilirim aslında :KK5:

Merhaba kızlar bende sizin gibi zayıflamak istiyorum ama bebisim var 8,5 aylikemziriyorum iştahım çok açık akşama kadar normal yesemde akşam çok canım tatlı istiyor giderek sismanliyorum sizinle olursam belki bende zayıflarım İnşallah yani

Aynenn biri beni durdursunn ne cektik şu kilolardan, artik bir ayda 4 kg olsun vereyim lutfenn durdurun benii..

Merhaba kızlar bende sizin gibi zayıflamak istiyorum ama bebisim var 8,5 aylikemziriyorum iştahım çok açık akşama kadar normal yesemde akşam çok canım tatlı istiyor giderek sismanliyorum sizinle olursam belki bende zayıflarım İnşallah yani
Kuzum zayıflama takımlarına girebilirsin. Bebişini sağlıcakla büyüt:KK200:

40330091_288165068664277_4132315885207561357_n.jpg

X