Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

moni

🦕10. Takım🦕
Pro Üye
28 Aralık 2009
22.502
87.430

''Naber, açsın di mi? tatlı krizindesin ... Ya da bla bla bla ...
Açılın açılın, herkes sakin olsun bende şişmanım.

Bak yersen; kilo alacak, şişkinlik hissedecek, pişman olup yemeseydim de olurmuş diyeceksin!

Yemessen; zayıflayacak, kendine inancın artacak, yapabiliyorum, dayanıyorum ya ... diyip dahada hırslanacaksın! Biliyorum zor, hemde çok ... ama azıcık dişini sık kendin için, sana inanan ailen, hayallerin için...!!!''

Merhaba,

''Biri Beni Durdursun... ''Adından da anlaşılacağı gibi diyetimizi baltalayacak sonucunda da bizi mutsuz etmekle kalmayıp, hedefimizden bir adım daha uzaklaştıracak olan, kendi aramızda kullandığımız tabirle cıssslar'dan uzak kalmak amacıyla açılmış bir başlık...

Biri Beni Durdursun, hadi buyrun...

Dn1 : Püsküütüme ithafen
Dn2 : Paragraf alıntıdır...

Son düzenleme:
İlk mesaj ,isim annesi ve beni konuyu açmam için teşvik eden püsküütümün olsun istedim
Baharım denizim müsadenle alıntıladım canım

Aklımıza karpuz kabuğu düşürüyorsun bacııı

Kacamak yapmadim ben bugun ama aksam yemeklerini erken yemek ve grcelerin uzun olmasi sknti yaratabiliyor iste o zaman biri bizi durdursunnn

Ben sabah yaptım her sabah meyveyi ölçülü yerken bugün baktım 1 cennet elmasını yutmuşum Neyse üzülme tatlım bu gece en uzun gece sonra geceler kısalmaya başlayacak çok şükür

aynen banumm ya her an yapabılır durumdayım yaramaz cocuklar gıbı pusuda beklıyorum

Senin mazeretin var bitanem prenses içerden ne isterse yerine getirmek zorundasın

ahh o mazeretım canım zaten onun altına saklanıyorum hep an ıtıbarıyle bı tane halley yemekteyımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…