Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

Yaz tatili sonrasında bayram tatili olunca hemen 5 kilo almışım...Şimdi vermeye çalışıyorum ama hemen olmuyor. Bir ayda nasıl 5 kilo aldığımı anlamıyorum :KK43: Verirken ne kadar zor ama...
Canım çok sıkıldı, hemen frene basmam gerektiğini anladım iyi ki...
Bir ayda aldığın iç
Yaz tatili sonrasında bayram tatili olunca hemen 5 kilo almışım...Şimdi vermeye çalışıyorum ama hemen olmuyor. Bir ayda nasıl 5 kilo aldığımı anlamıyorum :KK43: Verirken ne kadar zor ama...
Canım çok sıkıldı, hemen frene basmam gerektiğini anladım iyi ki...
tatiller bayramlar geride kaldı ve iyi kötü herkes bir şekilde geçirdi o süreci. Şimdi geriye değil ileri bakma vakti hem alınan fazla kiloları hem de önceden gelen fazlalıkları verme vakti. Şimdiden kolay gelsin ve karar verince insanın elinden ne 5 kilo ne 15 kilo kurtulur :)

Menum;

07:30
1 yumurta ile menemen
Bol dereotu
2 wasa ve 1 ç.b filtre kahve

11:00
1 ç.b tarcinli süt+1 armut

14:00
1 cay bardagi süt icine 2 t.k. çiya,1 ç.k. kakao
1 yesil elma uzerine 1ç.k. tarçın

Ara:Yarim kupa sade filtre kahve

18:00
6 yk bol yesil mercimekli patlican
Maydanoz,dereotu salatasi
3 yk yogurt
1 wasa

3 L su
1 buyuk kupa yesil cay
1 büyûk kupa besi bir arada

Spor;
45 dk eliptik

Bence süper :KK66:galiba yanlış yazdın ama ben çok beğendim ..bende kahveciyimdir :KK48:
Mercimekli patlıcan ilk defa duydum ama ..

Bence süper :KK66:galiba yanlış yazdın ama ben çok beğendim ..bende kahveciyimdir :KK48:
Mercimekli patlıcan ilk defa duydum ama ..
Evet canim bizim takima yazacaktim yanlislikla buraya yazmisim.:KK48:
Yesil mercimek,patlican,biber,domates,istersen sogan,zeytinyagı ve salca ile pisiyor. Hem pratik hem lezzetli..

Evet canim bizim takima yazacaktim yanlislikla buraya yazmisim.:KK48:
Yesil mercimek,patlican,biber,domates,istersen sogan,zeytinyagı ve salca ile pisiyor. Hem pratik hem lezzetli..
Sağol canım tarif için deneyeyim bende bir ara..oldukça sağlıklı ve besleyici hemde :KK66: Yeşil mercimek zaten hep veriliyor diyet listelerinde ..bir ara az salatasını yemedim bende :KK48:

Hafta sonum kötü geçti. Yürüyüş yaptım ama yanı sıra da kaçamaklarım oldu :KK43: Bizim takımda biraz sıkıntılı tartışmalı diyaloglar olunca şevkim kırılır gibi oldu aslında ama onlara da yansıtmayı istemedim. Takımın listesinde değilim, yeni başladığım için. Daha bir hafta olmadı. Ama canım sıkıldı gene de :KK43:

Hafta sonum kötü geçti. Yürüyüş yaptım ama yanı sıra da kaçamaklarım oldu :KK43: Bizim takımda biraz sıkıntılı tartışmalı diyaloglar olunca şevkim kırılır gibi oldu aslında ama onlara da yansıtmayı istemedim. Takımın listesinde değilim, yeni başladığım için. Daha bir hafta olmadı. Ama canım sıkıldı gene de :KK43:
Canını sıkacak bı durum değil inan böylesi daha hayırlı oldu herkes için sakin pes etme diyet ve spor yol arkadaşın olsun bak ben hale buradayım ne zaman desteğe ihtiyacın olursa yaz özelden damlarim yanına yeni başladın bunlar moralini bozmasın kendin herkestwn değerlisin bunu kendine borçlusun

Motivasyonun için hep şunu düşün .... ben bir takımın parçasıyım ve asla aksayan , tökezleyen parçası olmayacağım ...
diyet takımları voltranı oluşturmaktır . bireysel değilsiniz artık takımınla yek vücutsun

Canını sıkacak bı durum değil inan böylesi daha hayırlı oldu herkes için sakin pes etme diyet ve spor yol arkadaşın olsun bak ben hale buradayım ne zaman desteğe ihtiyacın olursa yaz özelden damlarim yanına yeni başladın bunlar moralini bozmasın kendin herkestwn değerlisin bunu kendine borçlusun

zamanla tanıyacağım seni ... ne güzel yüreğin var :KK200:

Belki de haklısın. Ben takıma katılmadan önce neler konuştunuz, paylaştınız hiç bilmiyorum. Seninle de uzun diyalogumuz olmadı ama gerçekten de üzüldüm. Desteğin için çok teşekkürler. Sonradan gördüm 7.takıma girmişsin. İnşallah çok seversin orayı. Güzel kilolar verirsin :)

Bu arada durdurulmak isteyen herkes bana seslensin , buradaysam itinayla durdurum ... ç.dışı anıma denk gelirseniz de .. varmışım gibi düşünün ... benim hatrıma yemeyin he mi :deli::KK200:
Hep aklıma kötü şeyler gelince sana seslenicem artık. Çok teşekkür ederim. Birbirimizi görmesek de bir nefes, bir destek arıyor insan. Sağ olun.

Hep aklıma kötü şeyler gelince sana seslenicem artık. Çok teşekkür ederim. Birbirimizi görmesek de bir nefes, bir destek arıyor insan. Sağ olun.

kesinlikle ..burada oluş amacımız bu zaten ...
aynı dertten muzdarip .. diyet kardeşliği ...

sen ona .. o sana .. dur demeyecekse ne işimizin var burada değil mi ?

ben buralardayım genelde ...

Motivasyonun için hep şunu düşün .... ben bir takımın parçasıyım ve asla aksayan , tökezleyen parçası olmayacağım ...
diyet takımları voltranı oluşturmaktır . bireysel değilsiniz artık takımınla yek vücutsun

zamanla tanıyacağım seni ... ne güzel yüreğin var :KK200:
O senin yüreğinin güzelliği kaptanim ne zaman pes edecek olsam hep aklıma geldin hep uzaktan okudum yazdıklarını moral oldun destek oldun bana hakkın çok üstümde gizli hayranin oldum senin :KK200:

Belki de haklısın. Ben takıma katılmadan önce neler konuştunuz, paylaştınız hiç bilmiyorum. Seninle de uzun diyalogumuz olmadı ama gerçekten de üzüldüm. Desteğin için çok teşekkürler. Sonradan gördüm 7.takıma girmişsin. İnşallah çok seversin orayı. Güzel kilolar verirsin :)
Amin canım.destek istediğinde yoruldugunda gitmedim bilesin buradayım her ne derdin olursa olsun yanındayım bı mesajın yeter.Bazen insanlar kafa yapı olarak uyusamaz kimsede suc yoktur sadece kişilik yapı meselesidir bizimkide o misal bana sadece diyet için değil normal destekte lazımdı galiba bı de sahiplenme duygum uc noktada benim o yüzden sıkıntı oldu kimsenin hatası yok bunda böylesi nasipmis hayirliymis herkes mutlu bu şekilde

Utanma kaptanim buraya ziyaretçi olarak girdiğim de senin başarı hikayeni ve kot pantolon larini görmüştüm hiç aklımdan çıkmadı ben neden yapamayim dedim o zaman başaran var neden ben basaramayim bı denesem ne kaybederim dedim bugün bu hale geldiysem inan ki çok büyük bir payın var hakkını helal et gizli takip ettim ne yedin ne içtin ne spor yapıyorsun diye

Utanma kaptanim buraya ziyaretçi olarak girdiğim de senin başarı hikayeni ve kot pantolon larini görmüştüm hiç aklımdan çıkmadı ben neden yapamayim dedim o zaman başaran var neden ben basaramayim bı denesem ne kaybederim dedim bugün bu hale geldiysem inan ki çok büyük bir payın var hakkını helal et gizli takip ettim ne yedin ne içtin ne spor yapıyorsun diye

helal olsun canım ne demek ... ya biz dolu bir takımız ben çok bakamam katılmak isteyenler başvuru bölümüne ... gelip selam verdiysen de unutmuşumdur ... ama neyse artık buluştuk ... her daim yanınızdayım sizde çok büyük işler başaracaksınız ... ve diyet başarı hikayelerine kendi hikayenizi yazacaksınız :KK200:

helal olsun canım ne demek ... ya biz dolu bir takımız ben çok bakamam katılmak isteyenler başvuru bölümüne ... gelip selam verdiysen de unutmuşumdur ... ama neyse artık buluştuk ... her daim yanınızdayım sizde çok büyük işler başaracaksınız ... ve diyet başarı hikayelerine kendi hikayenizi yazacaksınız :KK200:
İnşallah bize de nasip olur

X