Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

Merhaba başlık tam Benlik . Ben 7. Takimdan mezun emziren şu an hamile . İştah ı deli gibi açık bi anneyim. Biri beni nasıl durdursun. En son gece leri yemek yemeye ve bunu poğaça kuruyemiş le yapmaya başladım. . Nasıl ne etsem. Menü yazmadıgm için de zaten saldim gidom. 62 kiloyà geldim bile 59 dan

tatlım mutlaka birileri seni durduracaktır,doğru yerdesin

Napsam bi yol önerir misin. Mesela her gün yedigim cizlari mi yazayım. Menü mü yazayım ya da. Günlük pismanlik larimi mi yazsammm yadà yeme planlarımi mi paylaşayım. Ne yöntem onerirsin
Canim benim pek tecrubem yok emzirme kismiyla ilgili ama mantiken bakinca -tahmin ediyorum ki hormonlarin oyle demiyodur su an - kendini tutamiyosam pogaca yeme bari..
Gun icinde hareketini mutlaka arttir.. yürüyüşün hiiic bi zarari yok hatta faydasi olur sana.. bak ne guzel havalar isiniyo miss gibi ohh..
Gozun dondukce suya yogurda vurabilirsin kendini diye simdilik minnak bir cozum geldi aklima..

Alınca nasil zor veriyoruz o gunleri düşün,bi de beyin acligini kontrol etmeye calis istersen tatlim

Çok haklısın. Ya ben bi de hamilelık öncesi diyetten çıkınca . Hani ekmek neyin yemiodum. Şimdi acısını çıkarır gibiyim . Canım ne isterse tikiniom. evde poğaçalar oldukça yerim de . Yapmiyim bari bi da . Dün yürüyüş yapalım dedim bi bel ağrısı fenaaa. Dönüşte de elimde bi kornet yedim geldim

Canım hamileliğin hayırlı olsun da kornetin ne faydası varmıs bebeye beyni daha mı iyi gelişecekmıs
Daha faydalı seyler tuketmelısın ıkınız ıcın de.. Hem kılonu da korumana yardımcı olur bu bakıs acısı oyle dusun..
Ayrıcaaaa bak bizim ördekcimizz morordek doğurmak üzere şimdi bir miktar pişman olabilir fazla aldım diyo hamilelik boyunca sonra bı de bunu vermesı var.. Yarın öbür gün tırmalamasın canım Al tedbırını sımdıden..Canın cooook cekıyosa accık tadına bak derım ben

YA benim metabolizma isteyincé çok güzel veriyor sanırım alttan alttan onu düşünerek yiyorum. . Tabi bebek için hiç faydası yok ama işte canım çekio die

YA benim metabolizma isteyincé çok güzel veriyor sanırım alttan alttan onu düşünerek yiyorum. . Tabi bebek için hiç faydası yok ama işte canım çekio die
Hatırlıyorum seni zaten listelerden maşallah cok guzel verıyodun
Ama bebıse ve sana hamılelik süresince iyi gelecek seyleri çektir canına
Ya da soyle yapabılırsın dun yedım ondan oncekı gun de yedım bugun de yemeyıverem.. ne kadar kacsan o kadar kar kafası

Tamam canım haklsin. Aslında öyle yaparım. 5 yicekken 3 yicem bugün akşam yemeği hafif gecmsti ama çılgın gibi acıkınca kuruyemiş ve peynir domates ekmek gömdüm mutsuz değilim ama dolapta sütlaç var. Cips var yemicem yemedim

Zafer inananlarindir
Allah affetsin bu saatte yediklerine,yemediklerin icin sukrediyoruz
Neysee dedigimiz gibi az zarar cok zarardan iyidir

Zafer inananlarindir
Allah affetsin bu saatte yediklerine,yemediklerin icin sukrediyoruz
Neysee dedigimiz gibi az zarar cok zarardan iyidir
Evet sevdim ben bu yöntemi . Yiyebileceklerimİ yaziyim sana o zman. Yemeyip bıraktım deye kutlar san vala gaza gelirim bugün dondurma almadım mesela ınan burası geldi aklıma . Kornet ne me Gerek ! Dedim

Evet sevdim ben bu yöntemi . Yiyebileceklerimİ yaziyim sana o zman. Yemeyip bıraktım deye kutlar san vala gaza gelirim bugün dondurma almadım mesela ınan burası geldi aklıma . Kornet ne me Gerek ! Dedim
Aynen ne manaağğğğ yoğurda şeftali doğra ye sekerım ımmm miss gibi

Kahvalti da kocaman yarim ekmek li kaşarlı tost vs. Yedim

Ramazan'ın güzelliği, durdurabiliyoruz kendimizi, biri beni iftardan sonra durdursun :) inşallah tatlılar dönmez gözümün önünde.

Ramazan'ın güzelliği, durdurabiliyoruz kendimizi, biri beni iftardan sonra durdursun :) inşallah tatlılar dönmez gözümün önünde.
sakın bitanemcanın çok isterse, azcık ucundan tatlarına bak,hepsini de yesek aynı tat ,tadına da baksak aynı tatbayram hayallerini düşün

sakın bitanemcanın çok isterse, azcık ucundan tatlarına bak,hepsini de yesek aynı tat ,tadına da baksak aynı tatbayram hayallerini düşün

Ucundan bakıp kaçmak süper, bayrama ne kaldı şurda dimi :)

Ramazan malum,çeşit çeşit yemekler,börekler,tatlılar havada uçuşuyorİnsanız nefsimiz var
Ufaktan kaçamaklar olabiliyorzararın neresinden dönersek kardıkKoyvermek yok,kaçsada ucundan tutmasını bilelim pes etmek yok,devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…