Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

Yaa biri beni de durdursuuuunnn :kızgın:

6 ay içinde tüm doğum kilolarımı verdim (20 kg). Sağlıklı beslenme ve spor hakkında onlarca bilgiye sahibim ama hiç birini uygulayamıyorum :işsiz: Bu son iki haftadır akşam 6 civarı acayip acıkıyorum. Sabah iyi güzel ölçülü dengeli besleniyorum, tamam diyorum böyle devam.. ama akşam olunca tazmanya canavarına dönüşüyorum :KK53: Şuan 57 kiloyum ama ben 4 kilo daha vermek istiyorum. Ayy biri beni de gazlasın yaa :KK55: Haftada 2-3 gün spor yapıyorum. Yaptığım spor da anca yediklerimi eritmeye gidiyor:cry:

Yaa biri beni de durdursuuuunnn :kızgın:

6 ay içinde tüm doğum kilolarımı verdim (20 kg). Sağlıklı beslenme ve spor hakkında onlarca bilgiye sahibim ama hiç birini uygulayamıyorum :işsiz: Bu son iki haftadır akşam 6 civarı acayip acıkıyorum. Sabah iyi güzel ölçülü dengeli besleniyorum, tamam diyorum böyle devam.. ama akşam olunca tazmanya canavarına dönüşüyorum :KK53: Şuan 57 kiloyum ama ben 4 kilo daha vermek istiyorum. Ayy biri beni de gazlasın yaa :KK55: Haftada 2-3 gün spor yapıyorum. Yaptığım spor da anca yediklerimi eritmeye gidiyor:cry:
canım sakin:KK19:maşallah 20 kg vermişsin 4 kg nin lafımı olurHoppa
bol bol su iç bitanem ve akşamları ayran da içebilirsin bi koca bardak ,oda seni tutacaktırHoppa
5.takıma uğra kızlar seni motive eder:KK19:

canım sakin:KK19:maşallah 20 kg vermişsin 4 kg nin lafımı olurHoppa
bol bol su iç bitanem ve akşamları ayran da içebilirsin bi koca bardak ,oda seni tutacaktırHoppa
5.takıma uğra kızlar seni motive eder:KK19:

Teşekkür ederim, hemen bakıyorum :KK19:

güzel gidiyor canımcım listemi çok sevdim bakalım sonrakiler nasıl olacakHoppa
oo süpersin bi aferim de benden sana:KK9::KK15:
Çok sevindim senin adına:KK68:
Basladığından beri ne kadar fark etti?

Ayrica ben bugunde kacamak yapmadım. Canım tatli istiyor hafiften ama ara ögundeki yogurdumun icine tarcin koyacağım :KK66: belki aktivya yerim.

Masanın üzerinde tatli tuzlu kurabiyeler var... Bu hafta 1.7 kilo vermis biri olarak cık yemeyeceğim En Büyük KK hem tadını biliyorum sabahki tartıda gördüğümle bir değil :KK66:

Masanın üzerinde tatli tuzlu kurabiyeler var... Bu hafta 1.7 kilo vermis biri olarak cık yemeyeceğim En Büyük KK hem tadını biliyorum sabahki tartıda gördüğümle bir değil :KK66:
harikasınn:KK9::nazar:böyle kararlı olmalıyız ki kilolardan kurtulalımHoppa

Aylardır 57 kiloyum ilk doğumda iradeli olan ben veremiyorum ama artik eski kiloma dönmek istiyorum bana oneri verin lütfen oyle hızlı kilo verim derdinde değilim burada destekle haftada 1 e bile raziyim

Yemekte browni var hiç dayanamam. ama hepinizin dediği gibi sabah tartıda eksiyi görmek hiçbir tatlının yerini tutamaz :KK73:

ooo maşallah maşallah kaçamak yapan yok ne güzel:KK36:
yoksa yoksa cıssları yiyiyorsunuz da durdurulmak mı istemiyorsunuz :stop:

musmutlu bir pazar günü olsun inşallah:KK36:
kaçamaksız hafta sonu geçirmek istiyorsanız önce buraya uğrayın:KK56:
birileri mutlaka sizi durduracaktır:KK6::KK6:

:KK200::spor:Selaaaam
Ben 9.takımdan Döne. Arada sizi okuyorum bana iyi geliyorsunuz, merhaba demek istedim.:KK54:

X