Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

Diyetteyim bugün menüde mantı var ne yapayım şimdi kızlar

Moralim çok bozuk durmadan durmadan durmadan yiyesim var.. Bir yandan ağlayıp bir yandan yiyorum... Böyle durumları nasıl atlatıyorsunuz kızlar. Dışarı çıkıp yürüyüş de yapamıyorum.

Moralim çok bozuk durmadan durmadan durmadan yiyesim var.. Bir yandan ağlayıp bir yandan yiyorum... Böyle durumları nasıl atlatıyorsunuz kızlar. Dışarı çıkıp yürüyüş de yapamıyorum.

Ben bir çözüm buldum ip atlıyorum
Yemekten ziyade içeceğe yöneliyorum sütlü kahve sade süt falan filan

Sinirden yemem yoktu ama tüp bebek tedavisi gördüm hormonlar iştahımı açtı sonra kürtaj oldum ama çok kan kaybettim oda bende sürekli tatlı isteiği yaptı sonra kilolar psikolojimi bozdu

Çok geçmiş olsun. Rabbim en hayırlı zamanda kucağını doldursun inşallah.
Benim de doğumdan sonra durmadı kanamam. 66 a düşmüştüm 6.5 kilo aldım Daha durmasaydı rahimi alırız demişti ama durdu çok şükür. Kadın olmak çok zor ya Ay bi de buna ağlayasım.geldi şimdi

Bir Haftada Dört Kilo Vermek İçin..

Bir hafta içerisinde hızlı kilo vermek istiyorsanız diyete girmemeniz gerekir.Detaylar videomuzda hanımlar!
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz.
Diğer videolar için: https://www.kadinlarkulubu.tv/

musmutlu kaçamaksız bir pazar günü olsun şekerler

Ben de geldimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…