Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

Bir haftada 4 kilo vermek isteyenler buraya!

11 yıldır sağlık programı hazırlayıp sunan deneyimli sunucu Meltem Şarkışlalı güzellik, bakım, sağlık ve estetik konularında merak edilen soruları Kadınlar Kulübü TV için yanıtlıyor.
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz.
Diğer videolar için: https://www.kadinlarkulubu.tv/

güzel bir hizmet tabiki destekleriz

diyet gruplarının kelebekleri selam
ne güzel kimse kaçamak yapmıyor herhalde buraya biri beni durdursun diye gelen yok
yoksa yoksa durdurulmak istemiyormusunuz
İyiki haber verdin bundan sonra burdayım kaçamak yapmadan önce :))

Teşekkürler haber verdiğin için kaçmadan önce yakalanmak için yerimiz belli oldu

Diyet gurubum 10. TAKIM dan izinliyim 1 haftadır önüme ne çıkıyorsa yiyorum kilom sabit halen 51.4 o kadar yemeye 55 filan olmam lazımdı midem yemeye alisti tekrar ne yapicam bilmiyorum sürekli açlık hissediyorum biri beni durdursun lutfennnnnnnnnnnn

Sadece haftada bir canin ne istiyorsa ye canim hem kilo vermene yardimci hem de motivasyonun saglanmis olur. Cunku psikolojikman bi sey yedigin zaman yatti balik yan gider bugun de yiyeyim diye diye ipin ucu kaciyor. Halbuki bir kere yemek kilo yapmayacagi gibi zayiflanamana da katki saglar. Ama ilk uc dort hafta diyeti ve yapiyorsan sporunu oturtman gerekir. Daha sonra hftada bir ne istiyorsan serbest :)

tatlım izinli olmak en büyük yanlış çünkü koyveriyoruz aynısını bende yaşadım
bir an önce takımına geri dönmelisin listede olmak bizi dizginliyor
ne şanslısın ki kilo almamışsın
açlık hissettiğinde su içebilirsin aslında susuyoruz fakat biz açıktık sanıyoruz,çok acıkırsan da bir bardak ayran imdadına yetişebilir
tarçın ve dere otunun da iştahı frenleme etkisi var
kaçamak yapmadan önce buraya yazarsan seni durdururuz tatlım
imzamda da yazdığım gibi,hiç bir yemek tartıda gördüğümüz eksilerden daha güzel ve lezzetli değil.ve biz tüm yemeklerin tadını biliyoruz zaten

Canim cok cikolata isterse ki istemiyor haftada bir olesiye yiyorum çünkü:)) ama regl donemindeysem ve istersem uc dort damla cikolatayi dort bes bademle yiyorum hem badem bol protein ve faydali yaglar icerdiginden diyete fayda sagliyor hem de az cikolata girmis oluyor bunyeye. Tavsiye ederim. Tarcinli süt de tatli ihtiyacini koreltiyor hem de yag yakmaya yardimcidir kendisi :)

Rahatsizdim canım kizimda hasta halen iyilesmedi 3. Haftasına giriyoruz birtürlü düzelmedi evet bende şaşırıyorum nasıl kilo almadım diye ama spor yapıyorum sürekli belki ondan da almadım kilo bilemiyorum bak canınız çeksin diye değil görumcemin eşi afyona gitti lokum getirmiş 5 tane yedim ya inanabiliyor musunuz 5 tane yuh dedim kendime yuh ama yarın söz veriyorum kendime eski düzenime geri dönmem lazım acilen

sakın canımcım bak nefsini köreltmişsin zaten bir tane yemişsin ikinciye hiç gerek yok yersen mutsuz olacaksın
Canım gerçekten ne kadar tatlısın sennn! :) Çok güzel yorumların var. Teşekkür ediyorum. Yemedim hatta unuttum bile :)

tatlım hata yapılmadan doğru bulunmaz sende farkındasın buda güzel bir şey
yavruna acil şifalar

Canım gerçekten ne kadar tatlısın sennn! :) Çok güzel yorumların var. Teşekkür ediyorum. Yemedim hatta unuttum bile :)
o senin güzel görmenden kaynaklı tatlım
durdurabildiysem ne mutlu bana
ama asıl başarı senin tebrik ediyorum

Haklısın canım bundan sonra ağzıma kaçamak atmadan koşa koşa buraya yazacağım beni durdurun diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…