Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

Ben zayiflamak istiyorum. Yalniz basaramiyorum ama yanimda arkadaslar olunca birlikte kilo verebiliyorum. Sizler artik kilo vermiyor musunuz

Ben zayiflamak istiyorum. Yalniz basaramiyorum ama yanimda arkadaslar olunca birlikte kilo verebiliyorum. Sizler artik kilo vermiyor musunuz
Tatlım burda belli bi grub yok
Burda motive olamazsın
Zayıflama yarışmasına girmek istersen dediğim gibi 14.takıma gidebilirsin
Yok serbest takılmak istiyorum dersen
Diyet günlüklerinde bi gruba dahil ol

Tatlım burda belli bi grub yok
Burda motive olamazsın
Zayıflama yarışmasına girmek istersen dediğim gibi 14.takıma gidebilirsin
Yok serbest takılmak istiyorum dersen
Diyet günlüklerinde bi gruba dahil ol
Tesekkur ederim cnm

konum bu bölüme taşınmış tekrar diyet gruplarına taşınmasını istiyorum ,konu aktif olacak.

bugün den itibaren döndüm diyelim canım ama izine ayrıldığım kilodan fazla olduğum için şu an grupta devam edemiyorum
ama bu sefer kararlıyım mezun olup başarı hikayemi yazacağım inşallah
inşallah tatlım sen ayrılalı 6 aydan fazla zaman geçti ekstrem duruma göre dönebilirsin belki çok mu fark var?

bugün kendimi durduruyorum ilk gün biraz zorlanıyorum ister istemez fakat başaracağım
açlık hissettikçe çubuk tarçınlı su içiyorum,şekersiz türk kahvem ve ayran kurtarıcım oluyor

inşallah tatlım sen ayrılalı 6 aydan fazla zaman geçti ekstrem duruma göre dönebilirsin belki çok mu fark var?
6 aydan fazla oldu fakat kilomun %5 i kadar olmadığından dönemiyorum aslında şu an listede olmaya o kadar ihtiyacım varki
aynı sorunu 2015 de yaşamıştım hevesle gruba tekrar dahil olacağım derken girememiştim ve bu benim tüm inancımı yok etmişti o gün gruba dahil olamamam yüzünden bugün yine şişman bir insanım kadınlar kulübünden de uzaklaştım o yüzden.benim gibi etkilenip her şeyi bırakanlar vardır mutlaka .
acaba biz aldığımız o kararla kişilere yardım yerine köstek mi oluyoruz?tekrar mı üzerinde durup düzenlesek?

neden olmasın cnm dur ben bi karar defterini inceleyeyim

Biri beni teskin etsin. Ogle patLi. Kizartma yedim 1 2 catal. Yaa cok pismanim. Aksama sadece elma salata yogurt

merhaba, kendimi kaçamak yapma isteklerime karşı durdurmaya çalışıyorum ve durduruyorum
hiç bir kaçamak tartıda gördüğüm ve mutlu olduğum eksilerden daha lezzetli ve güzel değil
sizlerde kaçamak yapmak üzereyken buraya yazarsanız sizleri sonradan pişman olup üzülmekten kurtarmaya yardımcı oluruz
hedefini hayalini unutma ve dur lütfen

Ispanakli gül boregi yapti annem.

Ama ben yemeyeceğim.

Tartida arti gorunce moralim bozuluyor

Bu hafta sıfır kacamaksız olmalı ki diyetisyene gidince mutlu olayım

Ispanakli gül boregi yapti annem.

Ama ben yemeyeceğim.

Tartida arti gorunce moralim bozuluyor

Bu hafta sıfır kacamaksız olmalı ki diyetisyene gidince mutlu olayım
''hiç bir kaçamak tartıda gördüğümüz ve mutlu olduğumuz eksilerden daha lezzetli ve güzel değil...''

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…