Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

valla ben de kaç gündür deli gibi çikolata yiyorum

teşekkür ederim canımcım
konu eskidi aslında da görmeyenler unutanlar için tekrar hatırlatayım istedim
Canım benim topigin çok güzel faydalı olmuş bundan sonra buraya daha sık uğrarım ... benim çok büyük sıkıntım var k.v. dem yemek yiyim diye üstüme geliyor engelliyemiyorum ya zorla güzellik olurmu
Ben nefsimi tutsam karışıyorlar
Ben çalışıyorum evde k.v. dem çeşitli yemekler yapıyor hepsinden asla yemiyorum buda sorun haline geliyor ne yapmalıyım.?

Yani canım kaç çeşit yemek yapıyor olabilir ki ?
Hepsinden azar azar yesen olmaz mı ?
Yediklerinin kalorisini de sayabilirsin..

Ekmek pilav makarna yeme kizartma turu seylerden minimum ye bence.yogurt salata gibi seylerle karnini doyurmaya bak.yaptigi yemeklerden de kucuk tabakla az porsiyonlar alabilirsin...
Ayrica oyle kv yi buldun daha ne istiyon kiiizzz

Yani canım kaç çeşit yemek yapıyor olabilir ki ?
Hepsinden azar azar yesen olmaz mı ?
Yediklerinin kalorisini de sayabilirsin..
Yesem az az asla kilo veremem yemek çok seciyorlar gorumcen eşim kayın peder çocuklar ben çorba içip bir çeşit yemek yiyip kaçıyorum üçüncü yemekten hiç yemiyorum ortadaki çeşitlere uzanıyorum sadece salata dan alırım...
Beni bana biraksalar 8 kişilik aileyiz
Emzor görev k.v.dem oda istiyor yaptıkları yensin ve hep yağlı ağır yemekler yaşım 38 vücut yakmıyor artık bende bol bol leslie yapmaya başladım işyerinde bol bol su içiyorum

Ekmek pilav makarna yeme kizartma turu seylerden minimum ye bence.yogurt salata gibi seylerle karnini doyurmaya bak.yaptigi yemeklerden de kucuk tabakla az porsiyonlar alabilirsin...
Ayrica oyle kv yi buldun daha ne istiyon kiiizzz
Aynen haklisin Allah razı olsun k.v.den birgün bile çocuğum açmış diye düşünmedim benden daha iyi bakıyordu
Bu rahatlıkla çalıştım
Senin dediğin gibi yoğurt salata bir çeşit yemek yiyip kaçmaya devam Edip söylediklerini duymayim :)

Anladım canım..
O da yaşlı kadın herhalde, anlatsan anlatamazsın da..
Yine de sporla dengeleyebilirsin sanırım yediklerini..

canım yiyormuş gibi görünüp yememeye çalış bir müddet sonra farketmiceklerdir
annecim şu ne kadar güzel olmuş buda çok lezzetli derken çatalın ucuyla alır gibi yapabilirsin
direk ben yemicem vs demek itici gelebiliyor 8 kişide bir düre sonra seni takip etmezler merak etme
bi dene bakıyım bende merak ettim sonucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…