Bir zamanlar bir hippiye asik olmustum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Diş fırçalamamışlar. O yüzden sevişmemişler işte. Yoksa yanında uyumak en büyük orgazm falan hikaye. Adam ağzı kokuyor diye çekinmiş. Afsfafa
Biraz önce bir konu vardı kadın hem ter kokuyor hem ağzı kokuyor hem de kukusu kokuyormus ama adam sürekli sex de sex diyormuş

Haklisiniz, bunlari bende hep sorguladim, uzun uzun onu anlatmayayim simdi, tarzi bu diyelim.

Arkadaşlar hepinize iyi geceler. Bu yazılan konudaki konu sahibinin bu kadar kandırılmaya müsait bir maceraperest olmadığını umarak uyumaya gidiyorum. Sevgiler..

Artık yeni hedefimiz bana hippi koca bulmak. Sevgili Nillev , arayışlara başlayalım lütfen. Bitsiz olursa iyi olur, kaşınmayalım.

Diş fırçalamamışlar. O yüzden sevişmemişler işte. Yoksa yanında uyumak en büyük orgazm falan hikaye. Adam ağzı kokuyor diye çekinmiş. Afsfafa
Cadirda sevismek adetim degil zaten de, ama ayni evde de yasadik donem donem, dus ta vardi dis fircasi da. Yok anam ondan degil yani

Haklisiniz, bunlari bende hep sorguladim, uzun uzun onu anlatmayayim simdi, tarzi bu diyelim.
Siz kocanizi aldatmayı aklıniza koymuşsunuz. ki kocaniza" hippiyle buluşup 17 yılın hesabını soracam."deseniz kocanız," ben senin yanındayım ,içinde kalmasın bulusabilirsin ,benim arabayla git "der heralde.bu rahatlık o yüzden .

Hippiler bitli değilmiş gelecek kaygısı olmayan hiç bir şey düşünmeden anı yaşayan insanlarmis.

Peki yani siz bu hippi yaşam tarzına rağmen nasıl aşık oldunuz bu kadar? Hippinin ne oldugunu bilmiypdum acıp baktım acıkcası bir hippi olmayan biri böyle bir tipe aşık olamaz gibi geldi bana. Ve uyumsuzlukta olur o kıyafetleri giymesi upuzun saç sakal falan size hitap ediyor muydu?

Kafamı karıştırıyorsunuz,ben saf saf yazıyorum gibi geliyor.
Siz saf saf yazmiyorsunuz, ben ciddiyim sadece. Ama esas uyeligimden yazmadigim icin sizinle burda tamamen yabanci gibi konusmak komik geliyor. Gerci aktif uyeligimle de uzun suredir girememistim buralara, ama cok ozlemisim, ama konuya uzun suredir forumdan baya baya tanidigim isimlerin yazmasi da degisik bir hismis

Biz sizinle konuştuk mu forumda daha önce?

Bende o kadar güzel olmamama rağmen ilkokul aşkımı gördükçe ayy bu ne ben buna nasıl aşık olmuşum diyorum
Ki kocam kat be kat yakışıklı şu an
Şimdi şuraya kusacağım. Romantik güzellemelerin hoş değil. Seni aramamış, sormamış bir adam nasıl içine işleyecek. Adam resmen saygısız, ahlaksız biri.
Ahlaksizligi işlemiş işte
Noldu o aşk serisinin sonunda? Evlendi sonra boşanmıştı galiba. En son kendi kızının hayatını da anlatıyordu kitapta.
Hangi seriden bahsediyorsunuz acaba bir genç kızın not defteri mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…