Bir zamanlar bir hippiye asik olmustum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
😂😂😂😂bEnim de parcalayasim geldi. Sex life dizisini ağlayarak izlemiş ,en sevmediğim insan tipi😂ayrıca hippi hiç fazlasını vaad etmemiş ki. Adamla başlarken de telefonu yokmuş adam sürekli seni arayacam da dememiş.

Medeniyetsiz herif, yılbaşından yılbaşına kartpostal bile göndermemiş. Kim bilir kimin koynundaydı.

Şimdi şuraya kusacağım. :kusmuk: Romantik güzellemelerin hoş değil. Seni aramamış, sormamış bir adam nasıl içine işleyecek. Adam resmen saygısız, ahlaksız biri.
DF6FE36C-C5AF-44DC-AABA-F4D508768D9C.jpeg

Dedigim gibi detaylara cok girmedim, tabiki mektuplastigimjz, nadiren msn den konustugumjz oluyordu, ama ben cogunlukla neden aramadin neden bu kadar gec dondun filan diye zirvaladigim icin iletisim kanallari bizim pek isimizi goememisti, o yuzden sadexe bir araya geldikce yasadiklarimizi paylastim
Hippi size hiç fazlasını vaad etti mi ? Madem telefonu vardı da şarja takıp arayana kadar okula gidip niye adresini buldu ? Ayrıca sen yanına gittiginde niye aracıyla iletişim kuruldu takaydi ya şarja seni bekliyormuş nasılsa.

Medeniyetsiz herif, yılbaşından yılbaşına kartpostal bile göndermemiş. Kim bilir kimin koynundaydı.
Kadın bı diyo beni aramadı bı diyo telefonu vardı. Telefonu şarja takıp kadını aramaktansa okula gidip arşivden kadının ev adresini öğrenmeyi tercih etmiş. Yok bacım hippilik zor zaanaaatmis.bana pratik çözümler lazım 😂

Bence siz mutlaka bulusun telde aldatmak yetmez çünkü. Elektrik ceryan ateş kıvılcım filan hissederseniz sevgili olun kaçın taş evinize. Marjinal olmak ani yasamak bunu gerektirir.

Bay muko bey muge anliya cikar. Rahmi bey tuuu senin erkekligine bi de yardim ediyim mi dedin bu hippi beye al goturmus karini filan der.

Hippinin 3 cocuk anasi hanimi baglanir hakkimi helal etmiyorum kaynanamlar beni destekliyor filan yapar.

Sonra siz donersiniz. Kocaniz muko bey asla hayir demez korkmayin evliliginiz eskisinden cok daha saygin ve ozenilesi olur.

Hippi bey evine doner tabiki onun esi de onu kabul eder.

Siz de 1 2 hafta cadirda sahilde hasret giderir mutlu olursunuz. Merakiniz da gecer zira bu hippi beyin hippi olmasindan baska hicbir yani yok sizi ceken.

Dedigim gibi detaylara cok girmedim, tabiki mektuplastigimjz, nadiren msn den konustugumjz oluyordu, ama ben cogunlukla neden aramadin neden bu kadar gec dondun filan diye zirvaladigim icin iletisim kanallari bizim pek isimizi goememisti, o yuzden sadexe bir araya geldikce yasadiklarimizi paylastim

Ablacım siz hangi çağda yaşıyorsunuz? Detaylara girmemişsin de aylarca adamdan haber alamamışsın. Aynı ülkedesiniz, yazlığımız onun ailesine yakın yerde diyorsun. Seni aramayan hippinin babası seni telefonla arıyor. Bizim o dönem uzaya giden uzay araçları ve dünya arasında daha fazla iletişim kuruluyordu.

O aramıyorsa senin ellerin elma armut mu topladı? Sen arasaydın. Ya adam öldü mü kaldı mı hastanede mi? İnsan meraktan çatlar.

Yanlis anlasilmis, telefonu vardi, ama kullanmiyordu, biz birlikte yasarken de sarzi biter ben sarza takmazsam haftalarca kapali kalir, disari cikarken cebine ben koymazsam almaz, telefonla iletisim kurmak sacma gereksiz gelirdi, ailesi bile nisey soylemek istediginde bizlerden ulasirdi, zaten o hic kimseui aramazdi😉
Adamın telefonu var ama sen onun memleketine giderken bile sağla solla iletişim kuruyorsun ona ulaşabilmek için. Gerizekalı niye telini şarja takmıyorsun diye çemkirmiyorsun. Aklımla alay etmesen keşke. 😑

İpek ongunun aşk hikayelerine benziyor böyle büyük duygular büyük yarım kalan aşklar.... Adamın neden teli yoktu? Evlilik hazırlığı yaparken arayacak Bi ev telefonu ya da kulube de mi bulamadı? Bu nasıl hippi taş ev almış 3 çocuk yapmış? Senin koca numune zaten hikayenin uydurmasyon olduğu oradan belli çünkü Türkiye de böyle erkek bulamazsın. Ama güzel hikaye. Akıcı olmuş hoş yani.
Telefonu vardi ama kullanmiyordu, ona gore ozlediysen gelirsin telefon neymis kafasi... Tas ev aileden kalmaydi yanilmiyorsam, uc cocuk ve evlilik kismi beni de cok dusunduruyor hala, karisiyla oturup detaylari ogrenesim var. 🫣 Ama esim, haklisin, gercek olamayacak kadar modern🤣 ama hem turk hem de gercek yani umudu kaybetmeyin kizlar🫣

Adamın telefonu var ama sen onun memleketine giderken bile sağla solla iletişim kuruyorsun ona ulaşabilmek için. Gerizekalı niye telini şarja takmıyorsun diye çemkirmiyorsun. Aklımla alay etmesen keşke. 😑
İste cemkirmeye gidiyorum, sonra bi sariliyor bana pamuk gibi oluyorum cemkirme filan kalmiyor...

İste cemkirmeye gidiyorum, sonra bi sariliyor bana pamuk gibi oluyorum cemkirme filan kalmiyor...
Yani eğer bu hikaye satar mı dersen satar. Anlatımın güzel akıcı güzel Bi aşk hikayesi. Biraz geliştirip biraz da daha eski Bi zaman için yazarsan mantıklı olur ben alır okurum söz.

Tas ev aileden kalmaydi yanilmiyorsam, uc cocuk ve evlilik kismi beni de cok dusunduruyor hala, karisiyla oturup detaylari ogrenesim var.
Ne konuşacaksınız karısıyla allahaşkına?3 çocuğu nasıl yaptınız kocanız bana aşıkken mi diyeceksiniz?
gercek yani umudu kaybetmeyin kizlar🫣
Asıl siz kaybetmeyin kocanızı.
Genç kız gibi hayallere dalmasanız da,gerçek hayata dönseniz.

Telefonu vardi ama kullanmiyordu, ona gore ozlediysen gelirsin telefon neymis kafasi... Tas ev aileden kalmaydi yanilmiyorsam, uc cocuk ve evlilik kismi beni de cok dusunduruyor hala, karisiyla oturup detaylari ogrenesim var. 🫣 Ama esim, haklisin, gercek olamayacak kadar modern🤣 ama hem turk hem de gercek yani umudu kaybetmeyin kizlar🫣
Karısıyla ne konuşacaksın ya senin kocan medeni diye onun karısı da öyle mi ? Ben soyleyeyim o kadın yerine. Senin kadar korkak değilmiş, sevdiyse sahip çıkmış . Adami ev babası yapmış 3 çocuk vermiş.hippi yaşam tarzindan vazgeçirmiş.

Dalga mı geçiyorsun 🤣🤣🤣 ayol adam sanki tır şoförü sefere gitmiş, gelmiş. Ne halt yiyip geldiği belli olmayan adama mı sarıldın?

Bir gün diye bir kitap vardı filmi de vardı. Onu hatırladım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X