Bir zamanlar bir hippiye asik olmustum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Belimi kavradi, kafasını boynuma sokup uzun uzun depoladı kokladı...
Hayal bile edemedim şu olayı demek ki uzun boylu biri kpnusahibi arastiralim
Hunharca güldüm

Ay çok merak ettim benimle de hiç denk geldiniz mi gerçi ben isim degistirdim iki kez ama

Ben hippiler gibi ani yasayabilecek kadar rahat bir ailede buyumedim, kucuklugumden beri sorumluluklarimj bilerek buyudum ama icimde bir hippi varmis sanieim onunla aciga cikti. Giyim tarzj olarak hippilere bende yakinimdir, hatta esim de beline kadar uzun saclari filan olan biri,sadece biraz daha realist ve hayatta kalma kariyer yapma konusunda disiplinli yetistirildigimiz icjn hippi yasam tarzjni benimseyemedik diye olmadik muhtemelen. Ama koca coluklu cocuklu insanlar olduk, esim de bende hala gozumuzde jonn lennon gozlukleri, kafamizda bandana, barlarda sabahlamayi, kamp yapmayi, karavan yasantisini cok severiz ve firsat buldukca yapmaya calisiriz. Benim sorunum onunla daha cok yarinindusunmeden yasamakla ilgiliydi. Ben hicbir zaman o sekilde gunu bitiren bir insan olamadim.

Ayol belki o 2 senede öldün öldüüüün. Adam hippi değil daha çok mandıra filozofu gibi.

Ev,eşya,aile her şey tamam evlenmek için.Ne yokk aa oğlum gelini unuttuk ln.
Ben bir başak olarak (her moku burca bağlamalıyız artık)düzensiz,sorumsuz,rüzgar nerden eserse diyemem. Yoook. Başka yorumum da yok.Eşinize yanlış yapıyorsunuz en önemlisi.

Hikayede kopukluklar ve çok saçma yerler var. Ama gerçekmiş gibi yanıt vereyim. Ben bundan çok daha farklı ama bir yandan da benzer bir ilişki yaşadım. Ama sizinkinde siz adamla kopamadan yeni biri ile tanışmışsiniz. Yani bitememis. Benimkinde cilki çıkmıştı. Eşim ilaç olmadı yani öteki ilişki bitip yasinı tutup hatta o sözde özgür ruhla olma sebebim, kendime neden bunu yaptığım uzerine terapiye bile gitmiştim.
Anlıyorum kapanmamis defteri kapatmak istiyorsunuz. Peki adam evet dese gelse buluşurken eşinize söyleyecek misiniz? Gizlice mi bulusacaksiniz?

Ya cok guluyorum, kimse inansin diye ozel bir caba harcayacak halim yok tabiki, sizde haklisiniz bu platformda o kadar cok hayal urunu hikaye okuduk ki, keske gercekten uydurdugum bir hikaye olsaydi... Hatta, acikcasi esi de buralara uye midir diye dusunmedim degil. Huzursuz etmek istemem kadini asla. Cunku o da hikayemizi biliyor, evde bir ara mektuplarimizin resimlerimizin oldugu bir kutuyu bulmus, once hippinin annesine sonra da hippiye sormus, hikayeyi bastan sona ogrenmis, ve kari koca nasil bir iliskileri var bilmiyorjm ama, duydugum kadariyla o kutu hala evlerinde, ustelik goeunur bir yerde duruyor, ancak karisi asla yerini dahi dehistiremiyormus. Bizim evde sen ve senin hatiralarinin dokunulmazligi var demisti kiz kardesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…