Bir zamanlar bir hippiye asik olmustum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama siz ihanet etmeye hazirsiniz.goruntulu konuşup hıçkırarak ağlamak, sen nerdeydin diye paramparça olmak ihanet değil mi ? Üstelik buluşalım yarım kalanı konuşalım falan kendinizi kandırmayın .o mukkemmel kocayı da hakettiginizi düşünmüyorum.adam her an aldatilabilir . Mükemmel adamın güvendiği kadar yoksunuz. Kusura bakmayın madem yaşandı güzel bir anı olarak kalsın belleginizde.3 çocuklu adamla 17 yıl öncesinin hesabını mi yapacaksiniz.

Kadın çok aşırı duygusal ve saf anlamıyor musun. Film karakterleri olur hani, insanın içini bayar romantikliği ile, onlardan.

Sex life izleyip yazmadim, ama sex life i aglayarak izledim, filmdeki nerdeyse tek fark kadinin unutamadigi genis fantazi dunyasiydi benim ise romantizm
Üff, cidden sıkıcısın.
Hippi de sıkıcı.
Hikaye zaten gram inandırıcı değil, o da sıkıcı, her neyse.

Son düzenleme:
Dogru xumle bu sanirim, o doneme duyulan ozlem aslinda... Nasil cirkinlemis anlatamam, babam bile daha cekici hala bence ama geberesice hala ayni sekilde bakiyor, beni mahvetmeye de o bakisi yetiyor... Baska sevgilililerim de olmustu, cok asik oldugumu sansigim, hatta yarim kalan... Ama ne hikmetse bunun gibi ilk gunku tazeligiyle kalan kimse olmadi diger hepsi icin ayni seyi hissediyorum ben de amaaan buna mi aglamisim filan... Pislik herif nasil islemis icime bilmiyorum, tam def edicem aklimdan, uykusunda elimi opusu geliyor aklima, yine kiyamiyorum...

İpek ongunun aşk hikayelerine benziyor böyle büyük duygular büyük yarım kalan aşklar.... Adamın neden teli yoktu? Evlilik hazırlığı yaparken arayacak Bi ev telefonu ya da kulube de mi bulamadı? Bu nasıl hippi taş ev almış 3 çocuk yapmış? Senin koca numune zaten hikayenin uydurmasyon olduğu oradan belli çünkü Türkiye de böyle erkek bulamazsın. Ama güzel hikaye. Akıcı olmuş hoş yani.

Şimdi şuraya kusacağım. Romantik güzellemelerin hoş değil. Seni aramamış, sormamış bir adam nasıl içine işleyecek. Adam resmen saygısız, ahlaksız biri.

Konu sahibi burada yazan kadınların hiçbiri görüş demeyecek size.Ama içimden bir ses siz görüşeceksiniz diyor.Tek söyleyeceğim;Pişman olacağınız bir şey yapmayın.
Gorusmeyi teklif eden benim zaten, gorusmekten korkan o... Suan sadece karsilasmaya cesareti varmi onu bekliyorum. Olur da gelirse detaylari burdan yazarim

Noldu o aşk serisinin sonunda? Evlendi sonra boşanmıştı galiba. En son kendi kızının hayatını da anlatıyordu kitapta.

Kadın çok aşırı duygusal ve saf anlamıyor musun. Film karakterleri olur hani, insanın içini bayar romantikliği ile, onlardan.
Yaşanmış diyor ( bana senaryo gibi geldi) kadin hiç de saf değil valla. delice aşık olmus ama güvenilir adam bulur bulmaz evlenmis. Mukemmel kocayla. hem de omuzunda eski sevgilisine aglayabildigi , "istersen taş evdeki pansiyonda tatil yapalım "diyecek kadar mükemmellikte kocayla:) satsin kadın bunu sernaryo olarak iyi bir yaz dizisi olur.

Yanlis anlasilmis, telefonu vardi, ama kullanmiyordu, biz birlikte yasarken de sarzi biter ben sarza takmazsam haftalarca kapali kalir, disari cikarken cebine ben koymazsam almaz, telefonla iletisim kurmak sacma gereksiz gelirdi, ailesi bile nisey soylemek istediginde bizlerden ulasirdi, zaten o hic kimseui aramazdi

Belki senarist tepki ölçmek için konu açmıştır buraya. Bu konuyu açan kişi annemin kızı olsaydı, annem onun saçını başını yolardı bu anlattıklarından sonra. Hippiyi de ayrı yolardı, hippinin saçında bit pire ne varsa temizlenirdi.

Abartma sende. O zaman internet vardı çoğu yerde. İnternet kafeler vardı. Messenger vardı. Millet kamerayla görüntülü konuşuyordu. Sanki anneannem yazıyor bunları. Yok telefon kullanmıyorsu, yok iletişim kurmuyorduk.

bEnim de parcalayasim geldi. Sex life dizisini ağlayarak izlemiş ,en sevmediğim insan tipiayrıca hippi hiç fazlasını vaad etmemiş ki. Adamla başlarken de telefonu yokmuş adam sürekli seni arayacam da dememiş.

Dedigim gibi detaylara cok girmedim, tabiki mektuplastigimjz, nadiren msn den konustugumjz oluyordu, ama ben cogunlukla neden aramadin neden bu kadar gec dondun filan diye zirvaladigim icin iletisim kanallari bizim pek isimizi goememisti, o yuzden sadexe bir araya geldikce yasadiklarimizi paylastim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…