Bir zamanlar bir hippiye asik olmustum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kiz duygularıma tercüman oldun da izin aldim actim konuyu diyince cok da sey edemedim bxbxbxb

Kuzum sulfatsiz sampuan kopurmez ki yarin fotosunu atayim sana
Dandik ucuz yollu sulfatsizlar kopurmez evet, Davines vs bunlar iyi kopuruyor.Benim sülfat alerjim var o yüzden şampuan, duş jeli vs bunları uzun süredir sulfatsiz ürünlerden seçiyorum.Bir de mesela kırmızı seri daha az sarı Nourishing serisi daha fazla kopuruyor.

Yok orijinal ürün ona eminim. Yarin bi karşılaştıralim mi aynı üründen mi bahsediyoruz?

Aslinda ayrilik kararimin sebebi de bu, boyle bir adamla omur geciremem diye dusundum muhtemelen. Cok kisa sureler birlikte olduk evet, ama birlikte olsugumuz zamanlari cok verimli ve doyasiya gecirdigimiz icin iliski degildi gibi degerlendirememistim pek. Bu arada mektup detayini yazmamisim, arada mektuplasirdik ama tabiki her an haberdar olabilecegimiz teknolojiye sahipken mektup cok yuzeysel kaliyordu, ancak ne kadar ozledigimizden filan yaziyorduk oraya... Fikrimj bile sormadan evliligimizk planlayabilmesi tamamen hissedilenlerle alakali bir durum, ben 2 yil boyunca o denli yipranmis olmasaydim, o evde birlikte yasamak icin kosarak giderdim yanina... Dusundugumde evlenmis olsaydik muhtemelen kisa sure sonra bosanan bir cift olurduk onunda farkindayim. Benim derdim kavusamamak olmadi zaten, icimde patlayanlar oldu hep... Soyle karsilikli gelsek, agzini yuzunu patlatana kadar vursam ona, sonra sarilip aglasam kollarimda, baya guzel rahatlarim gibi geliyor...

Bana inandırıcı gelmedi özür dilerim.gercekse eğer korkak gibi yarım birakan sizsiniz. Hippi size fazlasını vaad etmemiş ki.aramadi diye başkasına gitmek delice aşık olanın yapabilecegi bir şey degil. Kocanizin da medeni cesaretine hayran kaldım. Omuzunda eski sevgilisi için ağlayan kadına destek verecek kadar cesaretli. Aradığında da yardım edecek bir şey var mı diyecek kadar iyi. İletişimi kesin kendinize de gelin.

hıncal uluç un voleybolcu kız diye bi hikayesi var. ona benzemiş. şımarıkça red etmişsiniz. kaçmış o tren. kaşınmayın bence. geçmiş gitmiş

Sen galiba biraz fazla hayal kuruyorsun. Akıl var mantık var, bu adam gerçekten isteseydi seninle düzgün iletişim kurardı. Bizim evde aileme bundan 30 sene önce arkadaşlarından gelen mektuplar var bir sürü, sayfalarca birbirlerine iki erkek kanka mektup yazmışlar. Hayatlarındaki her ayrıntıyı yazmışlar sayfa sayfa. Sizin ilişkinizde bu olmamış. Birbirinizin ne yaptığını hiç duymamışsınız.

Ek olarak bu adam sizle görüşmediği zamanlar kim bilir hangi kadınla beraberdi. Kim bilir ne haltlar yedi, halt yiyip, canı isteyince size dönüyor. Şefkat ihtiyacı dönüp dolaşıp size gelmiş.

Sizin yerinizde başkası olsa bu adamın yüzüne tükürürdü kendisini oyaladığı, hayal kırıklığına uğrattığı için. Böyle saçmalık mı olurmuş.

Yani bu iletişim sorunu imkansız zaten, bile isteye iletişim kurulmamış. Adam sizi hayatında istememiş. Canı isteyince gelmiş. Şimdi de gelmiş utanmadan yüzsüzce arıyor. Ahlaksız hippi.

Kendinizi daha fazla kullandırtmayın bence.

Siz aşıksanız niye o dönem evlenmediniz onunla?Üstelik iletişim o kadar da zor değildi.O isteseydi yanınızda olurdu zaten.Demek ki sizin de içinize sinmeyen şeyler olmuş.
Bence tekrar görüşmeyin.Ona da bu konuda baskı yapmayın.Hatta engelleyin.Mutlu bir evliliğiniz,bir çocuğunuz var.Pişman olacağınız şeyler yapmayın.Görüşmeniz de ikinizin eşlerine haksızlık zaten.Siz şu an sadece sahip olamadığınız bir şeyi istiyorsunuz.Emin olun ona sahip olunca hissedeceğiniz tek şey pişmanlık olurdu.Şimdi siz bana sadece bir bitiş yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz ama satır aralarından daha fazlası hissediliyor.Riske atmaya değer mi sahip olduklarınızı?

Anlatilanlar 15 yilin ozeti oldugundan tabiki cok fazla kesildi tonlarca detay atlandi ama ozetle gercekten yasandigina emin olabilirsiniz,hippi nin konuyu ev alip evlenmeye kadar goturebilecegine ben de inanamamistim zaten hic ondan beklenecek performanslar degildi, ama o tas ev suan hala duruyor ve pansiyon olarak isletiyor ailesi. Bu kadar anlik yasayan bir adamla ani yasarken guzel de bir hayat nasil gecer diye dusununce ruhum daraliyordu zaten bir gun bitecegini bile bile yasayabildihim her ani kar sayarak yaninda olmustum, ve bitti evet...

Esim baslarda cok hassasti, ama sonrasinda biz onunla cok guzel bir beraberlik yasayinca mevcut hippinin iliskimize zarar verebilexegi ihtimalinden uzaklasti xunku onun icin de neleri goze aldigimi neleri hice saydigimi biliyordu.o yuzden bugun hippiyle ilgili kaygi duymasi imkansiz, hatta ve hatta bir tatilimizi tas ev pansiyonunda gecirmek istersem gidebilexegimizi bile soyledi

Ahlaksız adama bak, kadını oyalamış romantik davranıp, sonra telefon bulamamış. İsteseydi dumanla haberleşir, güvercin ayarlardı. 15 yıl önce, ben 10 yaşındaydım, her yerde vardı telefon. Ankesörlü telefonlar vardı. Hergün yerden topladığı paralarla bile jeton alır arardı.

Yeterince hippi olsaydı evlenmek istemezdi bence
Size hiçbir şey söylemeden ev alıp hazırlık yapması, ailesini getirmesi kısmı bana saçma geldi. Evlilik gibi bir konuda emrivaki yapan bir insan nasıl bir eş olurdu bilemedim. Bu hippi bipolar olabilir mi acaba diye düşündüm bi an.

Şu closure dedikleri ilişkiye son noktayı koyma, içini dökme konuşması yaşanırsa unutacağınızı düşünüyorsunuz ama bu genelde böyle olmuyor. Tam bir bitiş için içimizdekileri karşı tarafa söylememiz şart değil hatta çoğu durumda bu konuşma bitirmeyi zorlaştırabiliyor bile. Kendinizi kandırmayın, 17 senedir unutamamışsınız adamla bir iki saat konuşunca mı unutacaksınız? O konuşmalar sürekli kafanızda dönecek bence ve evliliğinizi de olumsuz etkileyecek.

Bir de şunu anlayamıyorum, ben 2 sene önceki sevgilimi bile şu an beğenmiyorum ay böyle ilişkiler nasıl yaşamışım çocukmuşum diye düşünüyorum Hiç mi değişmedi iki taraf da hala aşık olabiliyorsunuz? Bana o kişiye aşık olmak değil de geçmişe duyulan özlem gibi geliyor bu. Büyük aşk yaşadığım aşkından yataklara düştüğüm ilk sevgilimle geçen konuştuk da bu malı nerden bulmuşum dedim asjsjjs Bence salın hippiyi zaten yaşlanmış kırışmış amaann

Sex life izleyip yazmadim, ama sex life i aglayarak izledim, filmdeki nerdeyse tek fark kadinin unutamadigi genis fantazi dunyasiydi benim ise romantizm

Gece gece, bir heyecan bekledim, bit mit diye hippi yüzünden topluca kaşındık, çıkan hikayeye bak. Pamuk prenses ve 7 cüceler masalını okusam daha heycanlı olurdu.
Bit benden çıktı.Bitli değilim de,kelime çağrışım yaptı.hippi=bit

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…