Bir zamanlar bir hippiye asik olmustum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yeni nesil hippieler de var ama alıştığınızdan biraz farklı daha çok duş aldıklarını vs. söyleyebilirim. fakat tarz olarak yine bohemler:) Güzel insanlar.

Bu hikayede ben linçlenecek bir şey göremedim. Tek saçmalık kadının hippieyi değil mükemmel dediği kişiyi seçmesi olmuş. Hippie de evlenmeye hazırmış. Bilmiyorum bence yazık etmiş her ne kadar şuanki eşi de çok iyi olsa da diğerine aşıkmış. Yine de şanslı kadınmış 2 defa çok sevilmiş 1 kere bile sevilemeyenler var. Hikayenin devamı umarım gelir.

Tüm yazdıklarınızı okudum, ben 26 yaşındayım, benden yaşı büyük olanlar, buraya daha farklı şeyler yaşabilir yaşanmışlıklarına göre.

Ben hiçbir zaman disiplinli, düzenli biri olmadım. Tam tersi böyle üşengeç, kafası rahat, keyfine düşkün biriyimdir. Ama bu hippi ile yaşadığınız, aranızda geçen şey aslında gerçek bir sevgililik, aşk ya da flört değil. Beraber çok kısa zamanlar geçirmişsiniz. Ve aslında ikinizde bu kavuşamama durumundan hoşnut kalmışsınız. Çünkü 2 ay ya da 6 ay hiç haber alamamak, bir erkeğin kendi başına düğün evi kurması çok saçma. Kimse bunu kabul etmez.

Siz bu hippiyle uzun süre ya da sürekli görüşseydiniz, "hayalinizdeki kişi olmadığını" fark ederdiniz. Hiç düzenli görüşmemişsiniz. Ve bu görüşmemenin bahanesi yok. Mektup nasıl yazmayı akıl etmediniz? Birilerinden ricayla telefonla konuşmak? Bunların iki taraf içinde akla gelmemesi imkansız. Bundan 30 sene önce bu ülkeye abd"den mektup geliyordu. Siz birbirinizi nasıl habersiz bıraktınız?

Hayatınız boyunca hep bu ilişkinin düzenli, düzgün yaşanmaması, kavuşamıyor olmanız sizde eksiklik yaratmış, bir parçanız eksikmiş gibi gelmiş. Bu eksiklik bir kişiden kaynaklı değil. Sizin hayallerinizden kaynaklı.

Oturup görüşmek, bir nokta koymak mı size daha iyi gelir yoksa, bu güzel hayali kafanızın bir köşesinde tutup hep hayalde bırakmak mı size kalmış.

Hahaha ay konuyu okumasaydim. Ben kendi sevgililerime gavat derdim ama bu hikayedeki koca ala gavat bu ne sümsüklük ya, ağla ağla anlat başkasini, adam ah kuzum desin
Hippi de maşallah, hippi dediğin gezer tozar adam çalısmis,taş ev almış masalalah, mülk edinen hippiye.
Bir de kızı 6 aydir aramaktan aciz, ailesini haftalarca buluşmaya hazırlıyor, kıza bı alo dememiş, eşyaları seçmiş evi duzmus kızın zevkine göre buluşunca da , "hadi siz evinizde oynayın" diyor ailesi.
Şaka gibi, saçma sapan bir konu.
Bir de hippi evlenmiş de üç de çocuk yapmış. Hipiye bak sen...
Ne diyim, su şarkı size gelsin. Ha her şeyi geçtim,ben de otostop yaparım ama gecenin ucunde , dolmusun uğramadığı bakir yerlerde kimleri buldunuz da arabasına bindiniz. Şaka mısınız

Bu arada gerçekten 35 yaşında mısınız? Profilde 35 yazıyor. Yani bundan 15-13 yıl önce memlekette böyle bir iletişim kıtlığı yoktu. Siz nasıl bu kadar iletişim konusunu beceremediniz anlamadım.

Bu arada görüşürseniz sizin için eski sevgili bile demezler, iki tane üniversiteden eski arkadaş derler.

Dediğin mantikli ama baska bi marka alip denemek lazim galiba bi de ben bu daviness i alali cok oldu, unuttum dolabin icinde, seneler sonra farkettim, sampuan bozulur mu?
Hiç acilmadiysa 3 sene raf ömrü var. Ama biri sen satın almadan önce açıp kokladiysa falan bozulmuştur. Açıldıktan sonra 18 ay civari dayanıyor. Bir de şampuanı kullanmadan önce iyice sallayıp karıştır, öyle dene istersen, beklemekten cokelti yapmistir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…