Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Masalim01 Masalim01 senin niyetin için okudum. Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı huyu güzel yüzü güzel bir evlât nasip etsin İNŞAALLAH. Benim de ismim Gökçe niyetim tez zamanda borclarimi ödeyebilmek. Ismimle dua edilirse çok sevinirim.

Umut_2019 Umut_2019 senin niyetine okudum , Rabbim kabul etsin🤲
Senin niyetine okudum bende Allah gönlüne göre versin 🙏
Dedem yoğunbakımdan geçen hafta çıkmıştı ama 3 gün önce 3 kez nöbet geçirdi ve şuan durumu kritik.Nolur yine dualarınızı esirgemeyin bizden, yer gök dua 🤲 Allahım hepimizin gönlüne göre versin dualarımızı kabul etsin, dedemin adı Yüksel 🧿 🙏

Senin niyetine okudum bende Allah gönlüne göre versin 🙏
Dedem yoğunbakımdan geçen hafta çıkmıştı ama 3 gün önce 3 kez nöbet geçirdi ve şuan durumu kritik.Nolur yine dualarınızı esirgemeyin bizden, yer gök dua 🤲 Allahım hepimizin gönlüne göre versin dualarımızı kabul etsin, dedemin adı Yüksel 🧿 🙏
I ilginchakkatenn senin niyetin okudum Rabbim kabul etsin ❤️
Bende sevdiğim kişiyle hayırlı mutlu beraberlik ve evlilik icin dua istiyorum o niyetle okursanız Allah razi olsun şimdiden ❤️

A aypare sizin niyetinize okudum rabbim kabul etsin inşallah ..
Benim niyetimde sevdiğim kişiyle hayırlı bir yuva kurmak için rabbim engelleri kaldırsın hayırla tamamlandırsın inş.(ismim özlem)

A aypare sizin niyetinize okudum rabbim kabul etsin inşallah ..
Benim niyetimde sevdiğim kişiyle hayırlı bir yuva kurmak için rabbim engelleri kaldırsın hayırla tamamlandırsın inş.(ismim özlem)
okudum allah kabul ederse😊
benim dilegimde hayirlisiyla bir evlat。。。ismim sevgi

okudum allah kabul ederse😊
benim dilegimde hayirlisiyla bir evlat。。。ismim sevgi
Okudum allah hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Benimde duan hayırlı evlatlarımın olması, sağlıkla hamile kalayım saglıkla ilerlesin sag salim evlatlarımı kucagıma alayım🤲🏻 İsteyen herkese nasip et allahım 🙏🏼 İsmim mervenur

Okudum allah hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Benimde duan hayırlı evlatlarımın olması, sağlıkla hamile kalayım saglıkla ilerlesin sag salim evlatlarımı kucagıma alayım🤲🏻 İsteyen herkese nasip et allahım 🙏🏼 İsmim mervenur
allah razi olsun🙏 bende senin icin okudum🖐

Cesu38 Cesu38 sevgili adaşım Rabbim dualarını kabul etsin, bu hayırlı gecede ben de senin için Fatiha okudum dua ettim.

Benim duam bu salgın hastalığın dünyamızı terk etmesi ve salgın sebebiyle ertelenen düğünümü yapıp sevdiğime hayırlısıyla kavuşmak..

Cesu38 Cesu38 sevgili adaşım Rabbim dualarını kabul etsin, bu hayırlı gecede ben de senin için Fatiha okudum dua ettim.

Benim duam bu salgın hastalığın dünyamızı terk etmesi ve salgın sebebiyle ertelenen düğünümü yapıp sevdiğime hayırlısıyla kavuşmak..

Rabbim dualarımızı kabul etsin inş. Bir an önce yuvanı kurarsın ve huzurlu mutlu sağlık dolu bir yuvan olur inş. Senin için dua ettim S Se-Be

Ben Nazlı. Allah'ım bu mübarek günde yapılan dualarımızın kabul et. bu virüs artık bitsin. Biz dersimizi aldık inşallah. Allah'ım Evladımı sağlıkla kucağıma lmayı nasip et.

Sizin için okudum gönülden aminnn .... inşallah tez zamanda kurtuluruz.. hayırlısıyla mutluluğunuzu taçlandırın inşallah ❤️

Benim için de okuyan arkadaşım sevdiğim kişiyle hayırlı bir evlilik kurabilmemiz için aradaki engellerin kalkması niyetiyle okursa çok sevinirim (özlem niyetine)

Sizin için okudum gönülden aminnn .... inşallah tez zamanda kurtuluruz.. hayırlısıyla mutluluğunuzu taçlandırın inşallah ❤

Benim için de okuyan arkadaşım sevdiğim kişiyle hayırlı bir evlilik kurabilmemiz için aradaki engellerin kalkması niyetiyle okursa çok sevinirim (özlem niyetine)

Sizin için, duanızla niyetlenerek okudum, 3 fatiha. Rabbim kabul etsin inşallah.
:KK200::KK200::KK200:

Benim nacizane duam ise kısmetimin açılması ve selamete çıkmak, inşallah.

Sizin için, duanızla niyetlenerek okudum, 3 fatiha. Rabbim kabul etsin inşallah.
:KK200::KK200::KK200:

Benim nacizane duam ise kısmetimin açılması ve selamete çıkmak, inşallah.
Bende sizin icin 3 fatiha okudum Allah niyetinizi kabul etsin
Benim niyetimde saglicakla hamile kalip vaktinde hayirli saglikli bir evlada kavusmak

Bende sizin icin 3 fatiha okudum Allah niyetinizi kabul etsin
Benim niyetimde saglicakla hamile kalip vaktinde hayirli saglikli bir evlada kavusmak

Sizin için de okudum, 3 fatiha. Rabbim sağlıkla hamile kalmanızı ve vaktinde, sağlıklı hayırlı bir evlada kavuşmanızı nasip etsin.

:KK200: :KK200: :KK200:

Sizin için de okudum, 3 fatiha. Rabbim sağlıkla hamile kalmanızı ve vaktinde, sağlıklı hayırlı bir evlada kavuşmanızı nasip etsin.

:KK200: :KK200: :KK200:

Ben de sizin niyetinize 3 fatiha okudum.
Adım Yasemin, benim de niyetim sevdiğime kavuşup hayırlı bir yuva kurmak.

Ben de sizin niyetinize 3 fatiha okudum.
Adım Yasemin, benim de niyetim sevdiğime kavuşup hayırlı bir yuva kurmak.

Sizin için okudum rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah🌸

İsmim özlem benim niyetim de en kısa zamanda gönlüme göre hayırlı, mutlu ve uyumlu bir evlilik yapmak inşallah..

X