Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sizin için okudum
Alttaki arkadaşım bana bugünü güzel atlatmam ve geleceğim için fatiha okur musun:KK43:
sıkıntılıyım da epey:KK43:

Allah sıkıntılarınızı tez vakitte hayra çıkarsın inşAllah🙏 sizin için okudum

Allah sıkıntılarınızı tez vakitte hayra çıkarsın inşAllah🙏 sizin için okudum
Sizin için okudum Allah dualarımızı kabul etsin 🤲
Yarın benim için çok önemli eğer herşey yolunda giderse mucize gibi birşey olucak lütfen benim için dua edin Rabbim yanımda olsun, işlerimi kolaylaştırsın 🤲

Sizin için okudum Allah dualarımızı kabul etsin 🤲
Yarın benim için çok önemli eğer herşey yolunda giderse mucize gibi birşey olucak lütfen benim için dua edin Rabbim yanımda olsun, işlerimi kolaylaştırsın 🤲
sizin için okudum Rabbim sıkıntılarınızı açsın inşallah

Dedem şuan yoğun bakımda yatıyor durumu kritik, doktor herşeye hazırlıklı olun dedi.Bende dua ediyorum ama nolur sizde dua edin.Dedem için dualarınızı esirgemeyin. Yoğun bakımdan biraz önce çıkması sağlığına kavuşması için dua edelim dostlarım adı Yüksel dedemin..Rabbim bir an önce ayağa kaldırsın sevenlerinin yüzünü güldürsün rahmetiyle sarıp sarmalasın inşallah amin 🙏

Dedem yoğunbakımdaydı.Şu an makineye bağlı normal odaya almak istiyorlar ancak boynundan nefes alması için bişey takacaklar bunun için de ameliyat olması gerekiyor.Her ameliyat gibi bunun da riskler var.Nolursunuz dua edin dedem sağ salim ameliyattan çıksın Allahım onu bize bağışlasın.İsmi Yüksel.

Dedem yoğunbakımdaydı.Şu an makineye bağlı normal odaya almak istiyorlar ancak boynundan nefes alması için bişey takacaklar bunun için de ameliyat olması gerekiyor.Her ameliyat gibi bunun da riskler var.Nolursunuz dua edin dedem sağ salim ameliyattan çıksın Allahım onu bize bağışlasın.İsmi Yüksel.

Allah acil şifalar versin Fatiha okudum..

X