Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Kalbinizdeki niyetinize hayırlısıyla kavuşmanız için okudum.
Benim duam da gönlümde saklı.
Bende senin için 3 tane okudum canım
Benim niyetim içinde bulunduğum psikoloji ve zor durumlardan kurtulmak inşallah şu zamana kadar zor şeyler yaşadım Rabbim bundan sonra mutlu olduğum bir hayat hakkımda herşeyin hayırlısını versin inşallah

Bende senin için 3 tane okudum canım
Benim niyetim içinde bulunduğum psikoloji ve zor durumlardan kurtulmak inşallah şu zamana kadar zor şeyler yaşadım Rabbim bundan sonra mutlu olduğum bir hayat hakkımda herşeyin hayırlısını versin inşallah
Rabbim ferahlık versin sizin için okudum.

amin canım. Allah seni de TEZ zamanda karnını,kucağını doldursun sağlıklı sıhhatli güzel kaderli evlatlara sahip olasın inşallah.

(fatiha yolluyorum bebek için özel)

rabbim isteklerinizi hayırlısıyla tez zamanda karşınıza çıkarsın (amin fatiha...)
Ben de size okudum. Annem çok hasta bir doktorksr Umut yok diyor. Benim de dileğim annemin iyi olması.

sumak85 sumak85 Allah gonlunuzden gecen duayi hayirlisi kabul etsinn insallah bense sizin icin okudum .

sumak85 sumak85 sizin için okudum, Rabbim duanızı hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

Kendim için şifa diliyorum...

sumak85 sumak85 sizin için okudum, Rabbim duanızı hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

Kendim için şifa diliyorum...

Şifanız niyetiyle fatiha okudum rabbim şafii ismiyle şifa versin inşallah✨

Benim için okuyacak arkadaşım ismim özlem rabbim hakkımda hayr olanı gönlüme razı eylesin,gönlümdekini de hakkımda benim için hayr eylesin inşallah.

Şifanız niyetiyle fatiha okudum rabbim şafii ismiyle şifa versin inşallah✨

Benim için okuyacak arkadaşım ismim özlem rabbim hakkımda hayr olanı gönlüme razı eylesin,gönlümdekini de hakkımda benim için hayr eylesin inşallah.
Özlem Rabbim gönlünden geçeni hakkında hayırlı eylesin.okudum senin için.

sumak85 sumak85 Sizin için okudum, Rabbim duanızı kabul etsin hayırlısıyla.

Sağlık diliyorum kendim için...
Sizin için okudum. Her zaman sağlıklı olun.
babam birazdan açık kalp ameliyatına girecek, onun için okuyabilir misiniz?

P purring Okudum sizin için 3 kere, Rabbim şifa versin inşallah ameliyatı güzel, başarılı geçsin, sonrasında da çabucak, sıkıntısız iyileşsin.

sumak85 sumak85 senin niyetine fatiha okudum

Benim için okuyacak arkadaşım benim isteğim aradaki engellerin kalkması ve işimin hayırla sonuçlanması niyetiyle fatiha okuyabilir mi 🌸

sumak85 sumak85 senin niyetine fatiha okudum

Benim için okuyacak arkadaşım benim isteğim aradaki engellerin kalkması ve işimin hayırla sonuçlanması niyetiyle fatiha okuyabilir mi 🌸
Sizin için okudum. İnşallah isteğiniz ile aradaki tüm engeller kalkar.

Babamın sağlıkla hastaneden çıkması için okuyabilir misiniz?

Babanızın şifası niyetine okudum inşallah.. 🤲🏻

X