Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Amin amin amin bende sana 3 ihlas, 1 fatiha, 1 ayetel kursi, 1 felak, 1 nas suresi okudum. Rabbim gonlunden tum gecen dilekleri hayirlisiyla sana kavustursursun insaallah. Amin.
delim_perim; gönlündeki muradın neyse Rabbim hayırlısıyla kabul buyursun tez vakitte inşallah. üç ihlas bir fatiha suresi okudum. dua ettim sana...

Alttaki arkadaşım benim duam içimde, bana dua eder misin? Duama amin der misin?
Evet! Hoş geldin.

K KenyaliZehra canim senin icin 1 fatiha, 3 ihlas, 7 ayetel kursi okudum.
Rabbim gonlunun muradini versin insallah.
Senin için 1 fatiha 3 ihlas ve 3 ayetel kürsü okudum.
Allah gönlündekini versin.
Ben de ablam ve kendim için hayırlı, sağlıklı, imanlı evlat istiyorum Rabbimden. Rabbim bize de anne olmayı nasip etsin. Bana dua eder misiniz?

Senin icin 1 fatiha, 3 ihlas, 3 ayetel kursi, 1 felak, 1 nas okudum.
Ablanla beraber saglikli, hayirli evlat sahibi olur, annelik duygusunu sizde en kisa zamanda tadarsiniz insallah.

Canım senin için 3 fatiha 3 ihlas 3 ayetel karsi Okudum. Banada dua ededermisiniz iki çocuğum var rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömür versin
3fatiha 3ihlas 3ayetel kürsi okudum rabbim ne niyetin varsa ihsan etsin. Bana okıycak arkadasıma gönlümün muradı için dua ermesini allah için istiyorum

Canım senin için 3 fatiha 3 ihlas 3 ayetel karsi Okudum. Banada dua ededermisiniz iki çocuğum var rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömür versin

Senin icin 1 fatiha, 3 ihlas, 3 ayetel kursi, 1nas, 1 felak okudum.
Rabbim evlatlarina, hayirli saglikli, uzun omurler versin.

1fatiha 3ihlasokudum rabbim kabul etsin benim için okuyacak arkadasım bnim gönlümün muradı için bana okurmusu n

1 fatiha, 3 ihlas, 3 ayetel kursi, 1nas, 1 felak okudum canim.
Gonlunun muradini versin insallah Rabbim.

Canim senin icin 3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah benim icinde dua edermisiniz Duama amin dermisiniz. ?
amin cnm bende senin için bir ayetel kursi bir fatiha bir kenzul arş bir amenar rasuli 3ihlas okuyacağım kabul eder allahım inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…