Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

3fatiha 3 ihlas canım sllah gnlüne göre versin .bna dua edecek kardeşim benim gönül muradım için allah rızası için dua edermisin
3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,, Alttaki uye Duama amin dermisin

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,, Alttaki uye Duama amin dermisin
Amin, amin, amin. Gönlündeki muradını, senin ve bütünün hayrına rabbim tez vakitte nasip etsin inşaallah. 3 İhlas 1 Fatiha 1 Ayetel kursi okudum.

Amin, amin, amin. Gönlündeki muradını, senin ve bütünün hayrına rabbim tez vakitte nasip etsin inşaallah. 3 İhlas 1 Fatiha 1 Ayetel kursi okudum.
delim perim gene denk geldik :)
gönlündeki muradın neyse Rabbim hayırlısıyla kabul buyursun tez vakitte inşallah. üç ihlas bir fatiha suresi okudum. dua ettim sana...

Alttaki arkadaşım benim duam içimde, bana dua eder misin? Duama amin der misin?

Aynen öyle :) birbirimize dua etmek nasip oluyor desene.
Amin, amin, amin ... Senin için Furkan Suresi 74. Ayeti okudum. Bende yeni öğrendim. hayırlı yuva ve zürrieyet için okuyorum. Rabbim bu konudaki duanıda kabul etsin inşaallah.

Alttaki arkadaşım bana dua eder misin, Duama amin der misin

Amin arkadaşım senin niyetin için dua ettim.

Benim duam kalbimde, bizim için dua eder misiniz?
Amin, amin, amin. Sizin için 1 fatiha, 1 ayetel kürsi, 3 ihlas suresi okudum. Duanız tez vakitte en güzel şekilde kabul olsun inşaallah.

Allahım herkese herşeyin hayırlısını versin, affettim dediği kullarından olalım inşallah, evlerimize sağlık huzur bereket versin inşallah, evlat sahibi olmak isteyenlere sağlıklı alim evlatlar nasip eylesin inşallah, borçlu olanlara helal kazançla borçlarını kimseye muhtaç olmadan ödemeyi nasip etsin inşallah rabbim bu sayfaya yazan bakan uğrayan herkesin gönlüne göre hayırlısını hayırlı zamanda nasip eylesin inşallah

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,, benim dualarimada amin dermisiniz? ?
1 fatiha 3 ihlas 3 ayetel kürsü okudum. Allah kabul etsin.
Rabbim bana ve ablama hayırlı, sağlıklı, imanlı evlatlar versin. Duama amin der misiniz?

1 fatiha 3 ihlas 3 ayetel kürsü okudum. Allah kabul etsin.
Rabbim bana ve ablama hayırlı, sağlıklı, imanlı evlatlar versin. Duama amin der misiniz?

Duanız için 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum. Allah kabul etsin hayırlısıyla.

Hayırlı kısmet ve işlerimin yolunda gitmesi için dua eder misiniz?

Duanız için 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum. Allah kabul etsin hayırlısıyla.

Hayırlı kısmet ve işlerimin yolunda gitmesi için dua eder misiniz?
Rabbim hayırlısıyla yolunuzu açsın diye dua ettim.
Benim duam ise aklımda kalbimde amin der misiniz?

Rabbim hayırlısıyla yolunuzu açsın diye dua ettim.
Benim duam ise aklımda kalbimde amin der misiniz?
gönlündeki muradın neyse Rabbim hayırlısıyla kabul buyursun tez vakitte inşallah. üç ihlas bir fatiha suresi okudum. dua ettim sana...

Alttaki arkadaşım benim duam içimde, bana dua eder misin? Duama amin der misin?

1 ayet el kursu 1 fatiha 3 ihlas okudum Rabbim duanı kabul etsin
Benim için de hayırlı sağlıklı imanlı evlat sahibi olmak için dua edermisiniz

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum Rabbim duanızı kabul etsin inşallah....

siz de bana dua ederseniz sevinirim.....

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum Rabbim duanızı kabul etsin inşallah....

siz de bana dua ederseniz sevinirim.....
3 ihlas, 1 fatiha, 1 ayetel kürsi okudum rabbim dualarını en tez vakitte senin ve bütünün hayrına kabul buyursun inşaallah.

Dualarınızı bekliyorum

3 ihlas, 1 fatiha, 1 ayetel kürsi okudum rabbim dualarını en tez vakitte senin ve bütünün hayrına kabul buyursun inşaallah.

Dualarınızı bekliyorum

Rabbim gönlünün istediği dileği nasip etsin niyetiyle 3 ihlas 1 fatiha okudum.
Ben de bebeğimizin sağlıklı ve hayırlı bir evlat olarak dünyaya gelişini diliyorum Rabbimden.İnşallah duanız vesile olur.

Rabbim gönlünün istediği dileği nasip etsin niyetiyle 3 ihlas 1 fatiha okudum.
Ben de bebeğimizin sağlıklı ve hayırlı bir evlat olarak dünyaya gelişini diliyorum Rabbimden.İnşallah duanız vesile olur.
3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah Rabbim saglikla bebegin i dogurmayi nasip etsin insallah,,,,,, benim dualarimada amin dermisiniz?

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah Rabbim saglikla bebegin i dogurmayi nasip etsin insallah,,,,,, benim dualarimada amin dermisiniz?
Allah hayırlısıyla dualarınızı kabul etsin... 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum.
Hayırlı kısmet ve işlerimin rast gitmesi için dua eder misiniz...

Allah hayırlısıyla dualarınızı kabul etsin... 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum.
Hayırlı kısmet ve işlerimin rast gitmesi için dua eder misiniz...

3 İhlas 1 Fatiha 1 Ayetel Kürsi okudum.
Allah duanı hayırlısıyla kabul etsin inşaallah

Benim içimde ki duamın hayırlısıyla kabul olması için dua edermisiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…