Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Allah hayırlısıyla dualarınızı kabul etsin... 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum.
Hayırlı kısmet ve işlerimin rast gitmesi için dua eder misiniz...

Canım senin için duâ ettim. 3 îhlas 1 Fatiha 3 insirah okudum Rabbim kabul etsin İnşallah.

Benim duâm yüreğimde Rabbim duyuyor.....

3 İhlas 1 Fatiha 1 Ayetel Kürsi okudum.
Allah duanı hayırlısıyla kabul etsin inşaallah

Benim içimde ki duamın hayırlısıyla kabul olması için dua edermisiniz ?

Ayyy canım aynı zamanda duâ ettimisiz
Senin için de duâ ettim Rabbime 1Fatiha 3 ihlas okudum inşallah kabul eder.

Ayyy canım aynı zamanda duâ ettimisiz
Senin için de duâ ettim Rabbime 1Fatiha 3 ihlas okudum inşallah kabul eder.
gönlündeki muradın neyse Rabbim hayırlısıyla kabul buyursun tez vakitte inşallah. üç ihlas bir fatiha suresi okudum. dua ettim sana...

Alttaki arkadaşım benim duam içimde, bana dua eder misin? Duama amin der misin?

K KenyaliZehra Bu cuma günün hürmetine; Rabbim duanızı hayırlı eylesin, niyetinizi hakkınızda kolaytırsın gerçek eylesin. Ya mucib. 3 fatiha, 3 ihlas, 3 inşirah okudum. ya erhamerrahimin..Amin

uzun zamandır ettiğim duama niyetime amin der misin? duam gerçek olsun inşallah Amin der misin?
hayırlı cumalar

Hayırlı cumalar.
Allah gönlündekini nasip etsin inş. Senin için dua ettim.
Benim duam ise nişanlım için ank da hayırlı kalıcı bereketli bir işe başlaması.
Amin dermisiniz?

Hayırlı cumalar.
Allah gönlündekini nasip etsin inş. Senin için dua ettim.
Benim duam ise nişanlım için ank da hayırlı kalıcı bereketli bir işe başlaması.
Amin dermisiniz?
Amin cnm amin Rabbi m tez zamanda Hayirli bir is nasip etsin insallah, ,,,,3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin, ,,,, kizlar benim du amada amin dermisiniz 2 Sey var cok olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin die dua istiyorum sizden

gönlündeki muradın neyse Rabbim hayırlısıyla kabul buyursun tez vakitte inşallah. üç ihlas bir fatiha suresi okudum. dua ettim sana...

Alttaki arkadaşım benim duam içimde, bana dua eder misin? Duama amin der misin?

Amin canim amin,,,,
,,,3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin, ,,,, kizlar benim du amada amin dermisiniz 2 Sey var cok olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin die dua istiyorum sizden

Amin canim amin,,,,
,,,3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin, ,,,, kizlar benim du amada amin dermisiniz 2 Sey var cok olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin die dua istiyorum sizden
Dileginizin kabulu icin 3 fatiha 3 ihlas 1 insirah ve etkili oldugunu dusundugum 1 kac kucuk dua okudum,Allah hayirli bir sekilde gonlunuzden gecenleri gercek eylesin insallah

Sevgili dua arkadasim dilegim icin dua edermisin

Dileginizin kabulu icin 3 fatiha 3 ihlas 1 insirah ve etkili oldugunu dusundugum 1 kac kucuk dua okudum,Allah hayirli bir sekilde gonlunuzden gecenleri gercek eylesin insallah

Sevgili dua arkadasim dilegim icin dua edermisin
1 fatiha 3 ihlas ve 3 ayetel kürsü okudum sizin için.
Ben Rabbimden ablam ve bana hayırlı, sağlıklı, imanlı evlat istiyorum. Duama amin der misiniz?

1 fatiha 3 ihlas ve 3 ayetel kürsü okudum sizin için.
Ben Rabbimden ablam ve bana hayırlı, sağlıklı, imanlı evlat istiyorum. Duama amin der misiniz?
Aminnnnn ,,,,3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 1 kevser 1 îhlas suresi okudum rabbim tez zamanda Hayirlisila senin ve ablanin dualarini kabul etsin insallah, ,,
Kizlar benim du amada amin dermisiniz 2 Sey var cok olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin die dua istiyorum sizden

Canim senin icin fatiha ihlas ayetel kursi okudum Allah kabul etsin

Rabbimden hayirli saglikli imanli evlatlar istiyorum

feraheymen senin duan için 3 ihlas bir fatiha bir ayetelkursi bir inşirah okudum Allah kabul etsin dua ni inşallah.
Benim duam içimde

Canım biliyorum senin duâni Rabbim kabul eder inşallah.
Senin için okudum Rabbim kabul etsin.

Benim duâm da yüreğimde Rabbim duyuyor inşallah kabul eder.

Canım biliyorum senin duâni Rabbim kabul eder inşallah.
Senin için okudum Rabbim kabul etsin.

Benim duâm da yüreğimde Rabbim duyuyor inşallah kabul eder.

Dileginiz icin 3 fatiha 1 ihlas 3 ayetel kursi okudum,Allah kabul etsin

Duama amin dermisiniz...

Dileginiz icin 3 fatiha 1 ihlas 3 ayetel kursi okudum,Allah kabul etsin

Duama amin dermisiniz...
Aminnnnn ,,,,3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 1 kevser 1 îhlas suresi okudum rabbim tez duani kabul etsin insallah,,
Kizlar benim du amada amin dermisiniz 2 Sey var cok olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin die dua istiyorum sizden

Rabbim gönlünüzdeki o 2 duayı tez Zaman'da hayırla gerçekleştirsin inşallah ..
Benim de istediğim bişey var ki Mevla çok iyi biliyo ol derse oluverir.. Duanızı bekliyorum :):)

Rabbim gönlünüzdeki o 2 duayı tez Zaman'da hayırla gerçekleştirsin inşallah ..
Benim de istediğim bişey var ki Mevla çok iyi biliyo ol derse oluverir.. Duanızı bekliyorum :):)
Hayırlısıyla olur İnşallah. Sizin için 1 fatiha 3 ihlas 3 ayetel kürsü 3 kevser okudum.
Ben de Rabbimden ablam ve kendim için hayırlı, sağlıklı, imanlı evlatlar istiyorum. Duama amin der misiniz?

Amin amin amin. Ablan ve senin icin 1 ayetel kursi, 1 fatiha, 3 ihlas okudum. Rabbim gönlünüzdeki dileginizi tez vakitte versin inşaallah.
ednur burasi kuzum bahsettiğim yer.
Aşagidaki arkadaşım duama amin der misin, bana dua eder misin ...

Dualarının kabul olmasını dilerim.Amin.

Aşağıdaki arkadaşım ; benim yuvam eşim ve çocuklarım için mutluluk diler misin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…