Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Allah razı olsun, gönlündeki isteğin neyse rabbim tez vakitte versin inşaallah. Senin için 3 ihlas, 1 fatiha, 1 ayetel kürsi, 1 kafirun okudum, dua ettim.

BlueDaisy sende gel hadi :)
gönlündeki muradın neyse Rabbim hayırlısıyla kabul buyursun tez vakitte inşallah. :KK200: üç ihlas bir fatiha suresi okudum. dua ettim sana...

1 fatila ile dua ettim.
Rabbim gönlünde ne duan varsa hayırlısı ile kabul etsin insallah
Rabbim niyetlendiğim duamı kabul eyle ne olur
gönlündeki muradın neyse Rabbim hayırlısıyla kabul buyursun tez vakitte inşallah. :KK200: üç ihlas bir fatiha suresi okudum. dua ettim sana...

Alttaki arkadaşım benim duam içimde, bana dua eder misin? Duama amin der misin?:oops:

Arkadaslar ben de buradaki tum dua isteyenler icin 3 ihlas 1 fatihave 1 ayetel kursi udum Rabbim dualarimizi hayirlisiyla ve tez zamanda kabul etsin. Bana da dua ederseniz sevinirim su an ilac tedavisi goruyorum yakin zamanda iyilesip bebek sahibi olmak istiyorum dua ederseniz sevinirim . Simdiden Allah razi olsun

Arkadaslar ben de buradaki tum dua isteyenler icin 3 ihlas 1 fatihave 1 ayetel kursi udum Rabbim dualarimizi hayirlisiyla ve tez zamanda kabul etsin. Bana da dua ederseniz sevinirim su an ilac tedavisi goruyorum yakin zamanda iyilesip bebek sahibi olmak istiyorum dua ederseniz sevinirim . Simdiden Allah razi olsun
Senin için 3 İhlas, 1 Fatiha ve 1 Ayetei kursi suresi okudum. Rabbim hayırlı bir zurriyet nasip etsin sana tez vakitte inşaallah.

Ayric

Alttaki arkadaşım benim duam içimde, bana dua eder misin? Duama amin der misin?:oops:
Amin canim senin icinde okudum

Nefs Nefs canim benim geldiimm, cok sagol bitanem, Allah razi olsun.
Ay ben cok sulugozumdur, duygulandim walla. Ne guzel burasi.
Bende okuyayim ama sen yonlendir beni ogrenene kadar.

Nefs Nefs canim benim geldiimm, cok sagol bitanem, Allah razi olsun.
Ay ben cok sulugozumdur, duygulandim walla. Ne guzel burasi.
Bende okuyayim ama sen yonlendir beni ogrenene kadar.

Hoşgeldin kuzumm ben de çok sulugozum biliyonn yaa.

Kuzumm işte gördüğün gibi geliyorsun en son üyeye duâ ediyorsun içinden ne geliyorsa ve ne kadar geliyorsa. Çok çok güzel ben hergün gelip ediyorum bana da ediyorlar.

Daha ne olsun kii.

Hoşgeldin kuzumm ben de çok sulugozum biliyonn yaa.

Kuzumm işte gördüğün gibi geliyorsun en son üyeye duâ ediyorsun içinden ne geliyorsa ve ne kadar geliyorsa. Çok çok güzel ben hergün gelip ediyorum bana da ediyorlar.

Daha ne olsun kii.

Ettim sana 3 ihlas, 1 fatiha, 7 ayetel kursi.
Allah im gonlunun muradini versin insallah.
Obur kizlara da edeyim hemen.

Canim Allah sana, saglikli, hayirli bir evlat nasib etsin insallah.
3 ihlas, 1 fatiha, 7 ayetel kursi okudum.

delim_perim delim_perim geldim beybim :KK19:

Canim sana da ettim, 1 fatiha, 3 ihlas, 7 ayetel kursi.
Allah gonlunun muradini versin insallah.
Allah razi olsun kuzumm : Amin. Bende senin icin 1 fatiha, 3 ihlas, 1 ayetel kursi, 1 felak,1 nas okudum. Rabbim gönlünün muradini tez vakitte hayirli bir sekilde gerceklestirsin inşaallah. Amin ...

Allah razi olsun kuzumm : Amin. Bende senin icin 1 fatiha, 3 ihlas, 1 ayetel kursi, 1 felak,1 nas okudum. Rabbim gönlünün muradini tez vakitte hayirli bir sekilde gerceklestirsin inşaallah. Amin ...

Canım ben de senin icin 1 fatiha, 3 ihlas, 1 ayet-el kursi, okudum. Tüm dileklerin gerçekleşir, rabbim hepimizin duasını duyar, kabul eder inşallah.

Canım ben de senin icin 1 fatiha, 3 ihlas, 1 ayet-el kursi, okudum. Tüm dileklerin gerçekleşir, rabbim hepimizin duasını duyar, kabul eder inşallah.
Amin amin amin bende sana 3 ihlas, 1 fatiha, 1 ayetel kursi, 1 felak, 1 nas suresi okudum. Rabbim gonlunden tum gecen dilekleri hayirlisiyla sana kavustursursun insaallah. Amin.

X