Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Duana amin diyorum :) senin için Fatiha okudum.

Alttaki dua kardeşim; hayırlı ve huzurlu bir iş bulabilmek için dua istiyorum.

Gönlünuzdeki isi Rabbim nasip etsin en hayirli en kisa yoldan.Benimde gönlümdeki isi bana nasip eder insallah.Duaniz icin 3 ihlas 1 fatiha 1 insirah okudum gonderdim

Alttaki arkadasim duama,gönlümdeki dilegime amin der misin

Gönlünuzdeki isi Rabbim nasip etsin en hayirli en kisa yoldan.Benimde gönlümdeki isi bana nasip eder insallah.Duaniz icin 3 ihlas 1 fatiha 1 insirah okudum gonderdim

Alttaki arkadasim duama,gönlümdeki dilegime amin der misin

ben derim canim. allah gonlundeki butun dualari tez bir zamanda kabul etsin. Amin.
benden sonraki arkadasa da esimle annemlerle ayni sehirde yeni eve alip tasinmamiz icin dua edermisiniz

ben derim canim. allah gonlundeki butun dualari tez bir zamanda kabul etsin. Amin.
benden sonraki arkadasa da esimle annemlerle ayni sehirde yeni eve alip tasinmamiz icin dua edermisiniz
Senin için dua ettim Rabbim kabul etsin inşallah
aşağıdaki arkadaşım hayırlısıyla sağlıklı bi bebek istiyorum bana dua edermisin?

Senin için dua ettim Rabbim kabul etsin inşallah
aşağıdaki arkadaşım hayırlısıyla sağlıklı bi bebek istiyorum bana dua edermisin?
Canim muradin icin 1 fatiha 3 ihlas 1 ayetel kursu okudum. Rabbim insallahh kabul etsin. Duan kucaginda olur insallah en hayirlisiyla en sagliklisiyla. Rabbim saglikli imanli hayirli evlatlar nasip etsin.

Rabbimden hayirli aklen fiziken ruhen saglikli imanli salih saliha evlatlar istiyorum. Allahim isteyen herkese bu dunyamizda ahiretimizi guzellestirecek hayirli imanli evlatlar nasip eder insallah.Aminn..kim benim icin dua edecekse Allah razi olsun

feraheymen, okudum dua ettim. Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

Manevi güç, işimde başarılı ve daim olmayı diliyorum...

deryaderya .!.:
İsteğini yazmamissin ama duasi ettim.Allah ne diliyorsan kabul etsin cnm.
Benis dileğim tez zamanda aşkla sevgiyle gönlüme göre hayırlı sağlıklı bir eş ve evlilik.Hayirli sağlıklı evlatlar.

Allah tez zamanda hayirli eş, mutlu bir yuva, hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin :)

Ben de kalbimdeki vesveselerden kurtulmak, içinde bulunduğum sureci hayirlisiyla tamamlamak ve istedigim işi elde etmek istiyorum. Bir de onunla çok mutlu bir hayat geçirmek istiyorum. Duanizi eksik etmeyin :)

Gönlünden geçenleri ömrüne versin rabbim. Dileklerin için üç ihlas bir fatiha okudum canım.
Ben de alttaki üyeden hayırlı sağlıklı evlatlar için dua istiyorum. nadasta

Arkadasim senin icin okudum. Duan dilegin hayirlisiyla kabul olur ins.
Benim duam bende gizli amin der misiniz?
Canim senin için okudum 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kurdu Rabbim kabul etsin.
Bende sağlıklı sıhhatli hayırlı bebek için dua istiyorum.

Canim senin için okudum 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kurdu Rabbim kabul etsin.
Bende sağlıklı sıhhatli hayırlı bebek için dua istiyorum.
Senin için 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsü okudum. Allah kabul etsin.
Vatanımız ve milletimizin için birlik ve beraberliğimiz için alttaki arkadaşım dua eder misin?

Senin için 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsü okudum. Allah kabul etsin.
Vatanımız ve milletimizin için birlik ve beraberliğimiz için alttaki arkadaşım dua eder misin?
Canimmm fatiha okudum. Rabbim kabul etsin

Bende hayirli saglikli imanli salih saliha evlat sahibi olmak icin dua istiyorum.

Canimmm fatiha okudum. Rabbim kabul etsin

Bende hayirli saglikli imanli salih saliha evlat sahibi olmak icin dua istiyorum.
Allah hayielibsaglikli evlatlar nasip etsin siE ins. Amin.
Cumartesi gunu girecegim sinavi basariyla sonuclandirmak icin dua istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…