Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

iki defa edebiliyor muyuz bilmiyorum ama senin icin dua ettim,Allah kabul etsin seni feraha cikarsin insallah..Amin..
Muradin icin fatiha okudum Allah kabul etsin.
Rabbimden hayirli saglikli imanli evlat istiyorum. Kim dua eder benim icin Aminnn

Muradin icin fatiha okudum Allah kabul etsin.
Rabbimden hayirli saglikli imanli evlat istiyorum. Kim dua eder benim icin Aminnn

feraheymen Ayetel Kürsi, Fatiha, ihlas, inşirah okudum..Rabbim inşallah tez zamanda duanı gerçekleştirir..ya mucib sen duasını hakkında kolaylaştır dileğini gerçeğe dönüştür Amin.

Güzel Rabbim sen sevdiğime kavuştur beni, bana olan sevgisini ilgisini muhabbetini arttır, güzel bir birliktelik nasip eyle.. duama kim amin der çok istiyorum dua edin lütfen

okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi evladımın olması için dua edermisin

dua ettim sana, Allah gönlünün muradını versin diye...

Alttaki arkadaşım benim duam içimde, duama "amin" der misin? Bana dua eder misin¿
Allah razı olsun.
güzel yüreğinden geçen ne varsa Rabbim kabul eder inşallah

Senin icin fatiha ve ihlas okudum arkadasim duan kucaginda olur insallah en yakin zamanda. AMIN

BEN RABBIMDEN HAYIRLI SAGLIKLI IMANLI ELI AYAGI DUZGUN RUHEN FIZIKEN AKLEN SAGLIKLI SALIH SALIHA EVLATLAR ISTIYORUM..ALLAHIMM KABUL ETSIN INSALLAH AMIN.. KIM BENIM ICIN DUA EDECEKSE ALLAH RAZI OLSUN..

duanızı okudum ALLAH kabul etsin.
Benim dileğimde hayırlı evlilik yapmak , hayırlı karşılıklı sevebilcegim helal süt emmiş bir insanla evlenmem için dua istiyorum.Şimdiden ALLAH razı olsun.

Okudum Allah kabul etsin inşaellahh :) Allah sıkıntılarını feraha çevirsin inşaellah :) aminn ~

3 İhlas 1 Fatiha okudum sizin için

Hayırlı bir iş bulmak istiyorum bir an önce.

Asinaz ve Ağustos;
Altı ihlas suresi iki fatiha suresi okudum. Peygamber efendimizin ehli beytin , gelmiş geçmiş veli kulların şehitlerin ruhlarına hediye eyledim.

Sizlere dua ettim.
Ağustos72 senin tez vakitte sağlıklı ve hayırlı bir evladın olur inşallah
Asinaz sen de inşallah tez zamanda gönlüne göre bir iş bulursun, huzurla çalışırsın.

Alttaki arkadaşım benim duam içimde, duama "amin" der misin? Bana dua eder misin¿
Allah razı olsun.

B

Rabbim gönlünüzdekini en kolay ve en hayirli sekilde nasip etsin,dileginizin kabulu icin 1 insirah suresi,3 ihlas 1 fatiha ve etkili bir kac kucuk dua okudum.

Alttaku arkadasim duama amin der misin,simdiden Allah razi olsun...

B

Rabbim gönlünüzdekini en kolay ve en hayirli sekilde nasip etsin,dileginizin kabulu icin 1 insirah suresi,3 ihlas 1 fatiha ve etkili bir kac kucuk dua okudum.

Alttaku arkadasim duama amin der misin,simdiden Allah razi olsun...
Arkadasim muradin icin 1 fatiha 3 ihlas ayetel kursu okudum Rabbim gonlunden geceni omrune nasip etsin insallah hayirlisiyla.. bebegin de yoldaymis saglikla kucagina alip saglikla buyutrsn insallah..

Rabbimden hayirli aklen ruhen fiziken saglikli imanli salih saliha evlatlar istiyorumm. Rabbim kabul etsin insallah Aminnnn

Ferah, okudum. Buraya yazdığın gibi duanı tekrarladım yürekten... İnşallah hayırlısıyla tez zamanda kabul buyurur Rabbim.

Allah razı olsun.

okudum Rabbim kabul eder inşallah
hayırlı sağlıklı bi bebeğimin olması için dua edermisin

Amin okudum.hayırlı saglikli vatana millete annesine babasına faydalı bir evlad versin rabbim.bende sağlık afiyet iman ihlas ve hayırlı bir insan olmak diliyorum allahtan duanizi isterim

Amin okudum.hayırlı saglikli vatana millete annesine babasına faydalı bir evlad versin rabbim.bende sağlık afiyet iman ihlas ve hayırlı bir insan olmak diliyorum allahtan duanizi isterim
OKUDUM DUA ETTİM. İNŞALLAH RABBİM KABUL BUYURUR

Allah razı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…