Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

3 îhlas bir fatih a okudum uste ki uyeicin aranıza yeni katıldım benimde duam icin Amin dermisiniz

Duanizin kabulu icin 3 ihlas 1 fatiha 1 insirah ve bir kac kucuk dua okudum,Allah gonlunuzdekini hayirli bir sekilde nasip etsin.

Alttaki arkadasim duama amin dermisin?
Uç ihlas bir fatiha okudum allahım kabul etsin inşallah

Benimde duama amin dermisiniz

Üç ihlas bir fatiha okudum. Allah hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Benim de dileğim aynı. Ben de hayırlı sağlıklı evlat için dua istiyorum.
Mini87, üç ihlas suresi bir fatiha suresi okudum. Dua ettim. Allah'ım kabul buyurur inşallah. :KK66:

Benim duam içim de.
Alttaki arkadaşım yüreğimdeki duaya amin der misin?
Bana dua eder misin?

Yaşasın 500 sayfadır birbirimize dua ediyoruz.
En Büyük TÜRKİYE:KK36::KK37:

Rabbim hayırlısı ile tez zamanda kabul etsin inşallah.
1 fatiha
3 ihlas
1 ayet-el kursi
1 inşirah
ile amin dedim .

Rabbim kapalı kapıları hayırlısı ile tez zamanda aç . önümüzde ki engelleri kaldır İnşallah
elfce92, üç ihlas suresi bir fatiha suresi okudum. Dua ettim. Allah'ım kabul buyurur inşallah. :KK66:

Benim duam içim de.
Bana dua eder misin?

Son düzenleme:
Yaşasın 500 sayfadır birbirimize dua ediyoruz.
En Büyük TÜRKİYE:KK36::KK37:

elfce92, üç ihlas suresi bir fatiha suresi okudum. Dua ettim. Allah'ım kabul buyurur inşallah. :KK66:

Benim duam içim de.
Bana dua eder misin?

Ezan okunuyor, senin için 3 ihlas 1 fatiha okuyup dua ettim filo...

Canim muradin icin fatiha okudum Rabbim kabul etsin.

Allahimdan hayirli aklen fiziken ruhen saglikli imanli salih saliha evlatlar istiyorumm..bebeklerimmm olur insallahh aminnn

Sag ol aslıcanım, ben de üç ihlas suresi bir fatiha suresi okudum ve dua ettim sana...
Bugün " aslı da ara sıra yazardı." dedim. Bu kadar olur :)))
Canim muradin icin fatiha okudum Rabbim kabul etsin.

Allahimdan hayirli aklen fiziken ruhen saglikli imanli salih saliha evlatlar istiyorumm..bebeklerimmm olur insallahh aminnn
Ferah Eymen üç ihlas bir fatiha suresi de ayrıca senin için okudum. Dua ettim. Hayırlı sağlıklı bebeklerin olsun inşallah...

Sag ol aslıcanım, ben de üç ihlas suresi bir fatiha suresi okudum ve dua ettim sana...
Bugün " aslı da ara sıra yazardı." dedim. Bu kadar olur :)))
Ferah Eymen üç ihlas bir fatiha suresi de ayrıca senin için okudum. Dua ettim. Hayırlı sağlıklı bebeklerin olsun inşallah...

Kalbin temiz filo:KK66: sen de sağol.

Kalbin temiz filo:KK66: sen de sağol.

Rabbim gönlündekini hayırlı eylesin. 1 Fatiha okudum senin için.

Alttaki arkadaşım; yarın bir iş görüşmesi yapacağım. Kendimi rahatlıkla ifade edebilmem ve sonucun hakkımda hayırlı olması için bana dua eder misin?

Rabbim gönlündekini hayırlı eylesin. 1 Fatiha okudum senin için.

Alttaki arkadaşım; yarın bir iş görüşmesi yapacağım. Kendimi rahatlıkla ifade edebilmem ve sonucun hakkımda hayırlı olması için bana dua eder misin?
Canim senin icin dua ettimm Rabbim bugunku gorusmenii hayirlarla sonuclandrsin insallah guzel gecer.

Rabbimden hayirli ruhen fiziken aklen saglikli imanli salih saliha evlatlar istiyorum Aminnn...

Canim senin icin dua ettimm Rabbim bugunku gorusmenii hayirlarla sonuclandrsin insallah guzel gecer.

Rabbimden hayirli ruhen fiziken aklen saglikli imanli salih saliha evlatlar istiyorum Aminnn...
okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi eevlat sahibi olmak için dua istiyorum
hayırlı cumalar En Büyük TÜRKİYE

X