Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

3 ihlas 1 Fatiha okudum Melisamelisss Allah kalbinde ne dilegin varsa kabul etsin hayirli bir sekilde

3 ihlas 1 Fatiha okudum Melisamelisss Allah kalbinde ne dilegin varsa kabul etsin hayirli bir sekilde

Ayetel Kursi ve Fatiha okudum sizin için.
Rabbim, Fettah ismi ile önünüzdeki engelleri kaldırsın.

Alttaki arkadaşım, hayırlı, huzurlu, bereketli bir iş bulabilmem için bana dua eder misin?

Ederim arkadaşım Allah sana tez zamanda kalbinden geçtiği gibi güzel bir iş nasip etsin.Sana 3 ayetel kürsi,3 ihlas bir fatiha okudum.

Benim için okuyacak arkadaşım da hayırlı bir iş ve eş için dua edebilir mi?:KK43:

Ederim arkadaşım Allah sana tez zamanda kalbinden geçtiği gibi güzel bir iş nasip etsin.Sana 3 ayetel kürsi,3 ihlas bir fatiha okudum.

Benim için okuyacak arkadaşım da hayırlı bir iş ve eş için dua edebilir mi?:KK43:
Senin için 1 fatiha 3 ihlas 1 ayetel kürsü okudum. Allah kabul etsin.
Ben de hayırlı, sağlıklı evlat istiyorum. Benim için dua eder misiniz?

Senin için 1 fatiha 3 ihlas 1 ayetel kürsü okudum. Allah kabul etsin.
Ben de hayırlı, sağlıklı evlat istiyorum. Benim için dua eder misiniz?
Senin icin okudum. Allah hayirlisiyla nasip etsin yavrunuzu ins.
Cumartesi sabahi girecegim sinavi basariyla sonuclandirmam icin dua eder misiniz?

agustos72 agustos72 rabbim hayırlı zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip eylesin inşallah 3 ayetel kürsi 3ihlas 1 fatiha okudum rabbim kabul buyurursa

ablam ve yengemin çocuğu olması için dua istiyorum

Canim muradin icin okudum dua ettim.
Allah kabul etsinn

Hayirli saglikli imanli salih saliha evlatlarim olsun istiyorum Rabbimden.. benim icinde dua edermisinz..
okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak için dua istiyorum

1 fatiha 3 ihlas 1 ayetel kürsü okudum. Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar versin.
Ben de ablamın hayırlı sağlıklı evlatları olması için dua istiyorum.
Ablaniz icin ve sizin gonlunuzdeki dilek icin dua ettim.
Yarin girecegim sinavi basariyla sonuclandirmak icin dua istiyorum.

Merve, üç ihlas bir fatiha suresi okudum. dua ettim sana, rabbim kabul buyurur inşallah.
Filozo Allah razi olsun. Bana okuyan herkese zaten okuyodum ama sana yazmak istedim. Nick in cok hosuma gidiyor. Senin icin okudum. Allah gonlunde olanlari sana nasip etsin.
Benim duamsa yarin girecegim sinavi kolaylikla ve basariyla sonuclandirmak.

Filozo Allah razi olsun. Bana okuyan herkese zaten okuyodum ama sana yazmak istedim. Nick in cok hosuma gidiyor. Senin icin okudum. Allah gonlunde olanlari sana nasip etsin.
Benim duamsa yarin girecegim sinavi kolaylikla ve basariyla sonuclandirmak.
Merve , sağ ol var ol.
Nickimi ben de severek aldım. Beğenmene sevindim:KK23:

Ben gene okudum ve dua ettim sana... :KK200:

Rabbim kabul etsin İnşallah. okudum canım.

Rabbim annemin kalbine merhamet ver. üzerime çok gelmesin. sıkıntılar kalksın ortadan ne olur
Canim Rabbim sikintilarini feraha kavustursun. Okudum senin icin.

Allahimmm senin nimetlerin çok.. esim ve bana hayirli Aklen fiziken ruhen saglikli imanli salih saliha evlatlar nasip et Aminn

Canim Rabbim sikintilarini feraha kavustursun. Okudum senin icin.

Allahimmm senin nimetlerin çok.. esim ve bana hayirli Aklen fiziken ruhen saglikli imanli salih saliha evlatlar nasip et Aminn
Allah hayırlı evlatlar verir İnşallah. Senin için 1 Fatiha, 1 Ayetel kürsü okudum.
Ben de hayırlı, sağlıklı, imanlı evlatlar istiyorum.

X