Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

feraheymen Bir fatiha üç ihlas inşirah ve salavat - ı fatih okudum. Rabbim fetih versin, bebeğinizi en kısa zamanda kucağınıza alın inşallah.. Allah güzel yüreğinize göre versin inşallah.

sevdiğime kavuşmak, ve mutlu bir birliktelik yaşamak istiyorum bana dua eder misin?

Canimm Allah razi olsunnn guzel dualarin icin. Canimm niyetin ici 1 fatiha 3 ihlas 1 salati tefriciye okudum. Rabbim sevdiginle bi omur nasip etsin. Rabbim hayirlisiyla guzel bi yuva kurmanizi nasip etsin amin. Artik herkes biliyor :) Rabbimden Hayirli saglikli imanli evlat istiyorum.

5 innafetehna,1 fatiha 3 ihlas okudum, rabbim dualarını hayırlarla kabul etsin,hayırlı imanlı,sağlıklı yavrular nasip etsin sizede,benim dileğim oğlumun yuvasında huzur mutluluk eksik olmasın rabbim sıkıntılarını gidersin

Rabbim Bale kardeşimizi sevdiğine kavuştur, onlara Yusuf (A.S.) ve Züleyha'nın aşkı gibi bir aşk nasip et, Camî ismini tecellisiyle onlar birleştir, Vedûd isminin tecellisiyle onların kalbini biribirine ısındır, Şüphesiz ki sen kalpleri birbirine ısındıransın, siz yeryüzünde ki herşeyi infak etseniz bile onların kalplerini birbirine ısındırımazsınız, kalpleri birbirine ısındıran Allah'tır hükmünü idrak ederek YALNIZ ve YALNIZ senden istiyoruz Rabbim, sen kardeşimizin duasına icabet et, ona şefkatinle merhametinle muamele et, onun imtihanını onun hakkında mübarek kıl, sevdiğini ona eş yap, şüphesiz ki senin herşeye gücün yeter, Hamd alemlerin Rabbi, göklerin Rabbi ve herşeyin Rabbi olan Allah'a aittir. AMİN

1 fatiha okudum kardeşim niyetine, Rabbim kabul etsin inşallah. 313 Ayetel Kürsi okumanızı tavsiye ederim,

nixie_pixie, okudum dua ettim.. Hayırlı dualarınız kabul olsun inşallah...

İşimin üstesinden gelebilmeyi..
Güvenilir dostlar..
Ve güvenilmez insanların bana zarar veremeyecek kadar uzak olmalarını diliyorum...

okudum rabbim işinizde üstün başarılar nasip etsin iyilerle karşılaştırsın,bende duamı ettim amin dermişiniz allah razı olsun

okudum rabbim işinizde üstün başarılar nasip etsin iyilerle karşılaştırsın,bende duamı ettim amin dermişiniz allah razı olsun
Canim Rabbim dualarini kabul etsin hayirlisiyla muradin neyse olur insallah 1 fatiha okudum niyetin icin.. benim Rabbimden istegim esimde sperm hucresi bulunmasi tup bebek tedavimizin saglikli hayirli imanli salih saliha bir evlatla sonuclanmasidir. AMINNN

Ey Büyük Allahım sen Feraheymen' in muradını ver.. ona fettah isminle tecelli et.. tıkanıklıkları aç..fetih ver ona.. Feraheymen senin için bir fatiha.. inşirh suresi ve gün içinde bugün aklıma geldikçe inna fetahna leke fethemmubina okuyacağım Allah kabul etsin inşallah..AMİN AMİN AMİN

sevdiğim insanla hayırlı çok güzel bir birliktelik istiyorum. çok seviyorum Rabbim inşalalh sevdiğimle beni birleştirir hayırlı çok güzel bir evliliğimiz olur, sevdiğimle evlenmek istiyorum.

Hayirlisiyla yuvanizda kavusmaniz icin fatiha okudum.
Benim istegimde Rabbimin hayirli olan yolu secmemizi saglamasi, bize dogru yolu gostermesi.

Hayirlisiyla yuvanizda kavusmaniz icin fatiha okudum.
Benim istegimde Rabbimin hayirli olan yolu secmemizi saglamasi, bize dogru yolu gostermesi.
La Petite Princesse, Allah once sirati mustakimde sabit kilsin hepimizi sonra da onumuze cikan nasipleri en sorry sekilde degerlendirmeyi en dogru kararlari almayi hayirla serri ayirabilmeyi nasip etsin. Insallah secmen gereken yolu secersin. Allah basiretini firasetini arttirsin, Amin!

Ben de duami ediyorum amin diyelim

Canim senin icin 1 fatiha 3 ihlas okudum Rabbim gonlundeki muradi nasip eder insallahh Amin.. benimde Rabbimden istegim tup bebek tedavimizin hayirlisiyla imanli saglikli hayirli salih saliha evlatlarla sonuclanmasi amin..

Canim ayni anda diger arkadasa okumusuz ben senin muradin icin 1 fatiha okudum Allah kabul etsinn.. tup bebek tedavimizn evlatla sonuclanmasi hayirli saglikli imanli evlat Allahim nasip etsin Aminnn

Canim ayni anda diger arkadasa okumusuz ben senin muradin icin 1 fatiha okudum Allah kabul etsinn.. tup bebek tedavimizn evlatla sonuclanmasi hayirli saglikli imanli evlat Allahim nasip etsin Aminnn
okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum

okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum
Allah hayirli salih kullardan olacak evlatlar nasip etsin insallah, merhameti keremi ve bereketiyle! Amin! Bu vesileyle bundan onceki tum dualara da Amin! Fatiha'mi da okudum. Duami ettim, Allah hayirlisiyla nasip etsin!

whitepearll, okudum dua ettim.. Rabbim hayırlı dualarınızı kabul etsin inşallah.

İşimde başarı..
Manevi anlamda güç kuvvet ve içimdeki sıkıntının geçmesini diliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…