Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Fatiha ve ayetel kürsi okudum senin için inşallah hayırlı sağlıklı bebeğin olur
Bende duamı ettim. Amin dermisiniz sizde
Senin için okudum Allah hayırlısı ile duanı gerçekleştirsin inşallah
Eşim azospermi onda sperm bulunmasını ve hayırlı sağlıklı evlatlarımız olması için dua istiyorum

Senin için okudum Allah hayırlısı ile duanı gerçekleştirsin inşallah
Eşim azospermi onda sperm bulunmasını ve hayırlı sağlıklı evlatlarımız olması için dua istiyorum
Saglik sorununuzun cozumlenip hayirli evlatlar sahibi olmaniz icin okudum. Ins hayirlisiyla nasip olur.
Benim duamda sevgilimle hayirlisiyla yuvamizi kurup bir araya gelmek.
Allah razi olsun.

naram canım senin için ben dua ettim rabbim güzel gönlünden geçen dualarını hayırlarla neticelendirsin inşallah, bende ettim duamı kim amin diyecek

Rabbim sen whitepearll kardeşimizin duasını kabul et (AMİN)

Benim için dua edecek olan kardeşim, panik atak hastasıyım bu hastalıktan kurtulabilmem için bana dua eder misin? Allah razı olsun..

Rabbim sen whitepearll kardeşimizin duasını kabul et (AMİN)

Benim için dua edecek olan kardeşim, panik atak hastasıyım bu hastalıktan kurtulabilmem için bana dua eder misin? Allah razı olsun..
REBBIM sana sifa versin. INSALLAH tez bir zamanda hastalikdan kurtulursun. AMIN.
benim icin de dua eden olarmi?

Nara87 1fatiha 3 ihlas okudum . rabbim kalbinden dilinden gecen duaları kabul etsin. ailenle sevdiklerinde mutlu huzurlu şeyler nasip etsin..

Duamı ettim. kabulu için amin diyip fatiha ihlas okurmusunuz

agustos72 1 fatiha 3 ihlas okudum. rabbim tez vakitte sağlıklı bir bebeği kucağına almayı nasip etisn..

Duamı ettim. kabulu için amin diyip fatiha ihlas okurmusunuz

rabbim dualarını kabul etsin iki cihan saadeti nasip etsin inşllah,duanı okudum,bende dua ettim kim amin diyecek
Whitepearll , gene siz bana denk geldiniz.
okudum. Dua ettim. Rabbim gönlünün muradını versin inşallah, duan kabul olsun inşallah.

Alttaki arkadaşım ben de duamı ettim. İçimdeki duamın kabulü için dua eder misin?

okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…