Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

feraheymen

canım inşALLAH nasip eder RABBİM en kısa zamanda hayırlısıyla

ben adetli olduğum için elinde kuranıyla eşime okuttum 3 ihlas 1 fatiha bende dua ettim

aşağıdaki kardeşim bugün tüp bebek için iğnelere başladım dua et hayırlı uğurlu sağlıklı sıhhatli evlad veya evladlar nasip etsin RABBİM tadavimizin sonucunda bebişlerimizi görelim

Rabbim L lamelifAmine kulun efendiler efendisinin tedavi olunuz emrine uyup, evlat sahibi olabilmek için tüp bebek tedavisine başlamış, sen bu tedaviyi ona mübarek kıl, ona tedaviyi kolaylaştır, ona evlat nasip et, sen ki Rahmansn Rahimsin, sonsuz şefkat ve merhamet sahibisin. Sen kardeşimizin duasına icabet et, ona katından bir evlat bağışla tıpkı daha önce Zekeriya'ya bağışladığın gibi. Hamd Alemlerin Rabbi olan Allah'a aittir. AMİN 1 Fatiha da okudum kardeşim Rabbim katında kabul etsin inşallah

Aşağıda ki kardeşim nefsim adına değil ülkem adına senden terör belasının bitmesi için dua istiyorum. Şehidlerimize de fatiha inşallah. Benden 1 fatiha

Amin. Benden sonrakinarkadas da benim kalbimdeki niyyetim icin dua edermi?

okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum
Canim rabbim hayirli saglikli evlat nasip etsin 1 fatiha okudum. Bende Rabbimden tup bebek tedavimin hayirli saglikli eli ayagi duzgun evlatlarla sonuclanmasini istiyorum okuyacak arkadasim bu niyetimle dua edebilir mi. ALLAH razi olsun

Rabbim feraheymen ve ağustos72 kardeşlerimize peygamberî bir imtihan takdir etmişsin, onların imtihanını onlar için kolaylaştır ve Zekeriya Peygamberin imtihanı gibi sonuçlandır, nasıl ki Zekeriya'ya katından Yakub'u bağışladıysan kardeşlerimize de Yakub gibi sana ve ailesine itaatkar, hayırlı bir evlatlar bağışla.. Onların tedavilerini; dualarına sebep kılıp haklarında bereketli ve mübarek et. Kardeşlerimizin rahimlerini Alak Suresi'nin sırrıyla sırlandır.. Şüphesiz ki sen Rahman'sın, Rahiym'sin, Kadir'sin, Keriym'sin.. feraheymen ve ağustos72 kardeşlerimizin ve bebek bekleyen diğer tüm kardeşlerimizin sen dualarına icabet et, onların dualarını daha önce kulun Zekeriya'nın duasını kabul ettiğin gibi kabul et.. Şüpehesiz ki sen merhametlilerin en merhametlisisin,

Hamd göklerin Rabbi, yerin Rabbi ve Alemlerin Rabbi olan Allah'a aittir. Herşeyin anahtarı katında olan Rabbimizden isteriz, biz ona teslim olmuş müslümanlarız.

Niyetleriniz için 3 Fatiha okudum kardeşlerim, Rabbim katında kabul etsin inşallah. AMİN

Son düzenleme:
Bebek için dua eden kardeşlerime ithafen ben diyorum ki;

Şöyle düşünün, o size peygamberî bir dert takdir etmiş, insanlar arasından seçtiği elçisini tabi tuttuğu imtihanın aynısına sizi tabi tutuyor. Bunun derin anlamını biliyor musunuz? Size yakışan Zekeriya Peygamber gibi hareket edip, Yakub'unuzu beklemektir. Zekeriya'ya o müjde geldiğinde eşi kahkaha atmıştı, Zekeriya Peygamber olduğu halde inanamamıştı.. Meryem Suresinin mealini düşünerek okumanızı tavsiye ederim, o sure size, kalbinize insin.. Ne mutlu size ki Rabbimiz evladınızı DUA yoluyla size ihsan edecek, duayla gelen bebeklerin özelliklerini Kur'andan okumanızı isterim.. Nasıl bir kul ve nasıl bir evlat olmuşlar? İmtihanınız ağır, çünkü omuzlarınız da peygamber yükü var.. Ne mutlu o yüke ki, hayırlı EVLATLARA GEBE..

Rabbim Lilruba kardeşimize düğümlü olanı çöz, şüphesiz ki sen merhametlilerin en merhametlisisin.. Ona kolaylaştır, zorlaştırma.. İnşirah'ını kalbine indir, AMİN

Allah razii olsunn kardesimmmm ne guzell dua etmissin okurkennn agladimmm Rabbimm seninde ne muradin varsa versin.. bende senin icin fatiha suresi okudum. Allah kabul etsin.

Bana dua edecek olan arkadas
Universite sinavini kazanmam icin dua edebilr mi
Allah razi olsun
Kardesimm fatiha okudumm insaallahh en guzel universiteyi en guzel bolumu kazanirsin Allah gonlundekini nasip etsin.. Rabbimm bana da salih saliha saglikli evlatlar nasip etsin Allahtan istegim budur

Amin inşallah okudum, Allah maddi manevi fetih versin inşallah

Sevdiğimle birlikte olmamız için bana dua eder misiniz? Yine birlikte çok mutlu olalım, dua eder misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…