Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

whitepearll, okudum. Dua ettim. Rabbim gönlünün muradını versin inşallah, duan kabul olsun inşallah.

Alttaki arkadaşım ben de duamı ettim. İçimdeki duamın kabulü için dua eder misin?
Canimmm 1 fatiha 3 ihlas 1 tefriciye okudum Rabbim muradini versin insallah hayirlisiyla.. benim gonlumden gecen tup bebek tedavimizin saglikli hayirli imanli evlatla sonuclanmasi.. aminnnn

feraheymen 1 tefriciye1 fatiha 3 ihlas okudum rbbim tüp bebek tedavisinde olumlu güzel sonular alırsın inşallah allah yar ve yardımcınız olsun evlat isteyen herkese, bende duamı yptım amin

Leylaleyli'ciğim senin duanın da hayırlısıyla kabul olması dileğiyle 3 ihlas ve 1 Fatiha okudum. İnşallah gerçekleşir
Ben de duamı ettim. Ya Hayy Ya Kayyum

Leylaleyli'ciğim senin duanın da hayırlısıyla kabul olması dileğiyle 3 ihlas ve 1 Fatiha okudum. İnşallah gerçekleşir
Ben de duamı ettim. Ya Hayy Ya Kayyum

Senin için Ya Hayy Ya Kayyum esmalarıyla dua ettim 3 İhlas 1 Fatiha okudum kabul olur inşallah. duamı ettim hayırlısı ile kabul olması için dua edermisin alttaki arkadaşım

Senin için Ya Hayy Ya Kayyum esmalarıyla dua ettim 3 İhlas 1 Fatiha okudum kabul olur inşallah. duamı ettim hayırlısı ile kabul olması için dua edermisin alttaki arkadaşım
Canim muradin icin 1 fatiha 3 ihlas okudum Rabbim kabul etsin.. Allahtan dilegim hayirli saglikli imanli evlatlar nasip eder insallah.

Canim muradin icin 1 fatiha 3 ihlas okudum Rabbim kabul etsin.. Allahtan dilegim hayirli saglikli imanli evlatlar nasip eder insallah.

Feraheymen kün fe yekün ol der olur..1 fatiha 3 ihlas 1 salavatı Fatih okudum Allah muradını versin inşallah Amin

Sevdiğimle mutlu bir birliktelik istiyorum n olur dua edin aramız çok iyi olsun evlenelim inşallah ne olur dua edin Rabbim bizi birleştirsin

Allah mutlu mesut bir yuva nasip etsin sevdiginle, sevginiz mutlulugunuz tassin baskalarininda mutlu etsin insallah! Amin!

Ben de duami ettim! Allah hayirlisiyla nasip etsin! Amin!

nixie_pixie Allah gönlünüze göre versin, okudum ben de
Rabbim kardeşimin duasına icabed et, şüphesiz ki sen Rahmansın Rahiymsin, ona kapalı olanını aç, kalbini inşirah suresinin sırrıyla sırlandır, AMİN (1 Fatiha okudum kardeşim) önüme kocaman bir kilit geldi kapalı bir kapı zincirlerle örülmüş eski bir kapı sanki uzun zamandır dua ettiğiniz birşey var, artık ümit kestiğiniz bişey... arkası nasıl güzel bir bahçe ama anlatamam.. Hayır olur inşallah,

Uu çok teşekkür ederim, Allah razı olsun

nixie_pixie Allah dileğini kolaylaştırsın, 55 ya mücip hürmetine duanı gerçekleştirsin, şüphesiz ki o herşeye gücü yetendir..inşirah fatiha ve ihlas okudum Amin

Sevdiğiminle evlenmek istiyorum bana olan ilgisinin sevgisinin aşkının artmasını aramizin aşkımızın muhabbetimizin daha da artması için dua istiyorum

Canim muradin icin fatiha okudum. Rabbim hayirli mutlu huzurlu bi yuva nasip etsin sevdiginle amin.. benim muradimi Rabbim biliyo Allahim nasip etsin Aminn

bale 1 ayet elkürsi,1 innafetehna,1fatiha 3 ihlas okudum,rabbim dualarını kabul etsin sevdiğinle sonunuzu hayır etsin,mutlu huzurlu gelecek nasip etsin ,bende duamı ettim amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…