Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

bende sana okudum canım hakkında hayırlısı olsun dileğin gerçekleşsin :)
Canim insallah her dilegin gerceklesir gonlunden gecen dilegin icin 1 fatiha okudumm.

Adim zeliha dilegim.. tup bebek tedavisine basliycaz insallah ekimde esim azosperm tese ameliyati olacak insallah sperm bulunur ve Rabbim saglikli hayirli eli ayagi duzgun imanli evlat nasip eder. Simdiden okuyan arkadastan Allah razi olsun

Rabbim daha fazla aratamadan bi evlat nasipn etsin inşallah
hayırlı sağlıklı bi evlat için dua istiyorum

amin canım sagol

Filozof_Prenses hanim, Allah dualarinizi kabul etsin, gonlunuzden gecenlerden daha da hayirlisini guzelini nasip etsin, her turlu sikintiniz derdiniz deva bulsun evinize isinize yuvaniza ailenize dunyaniza bereket yagsin! Amin! Bu vesileyle bundan once edilmis tum dualara da amin diyorum, Allah en temiz kalplimizin kalbinden cikmis gibi kabul etsin!

Insallah devam edelim arkadaslar! Ben de kendim icn dilegimi duami ediyorum, benden sonraki arkadaslardan destek bekliyorum

Umutlu, okudum dua ettim. Rabbim gönlüne göre versin. Gönlünün muradını versin inşallah

Alttaki arkadaşım, duamı ettim. Duama katılır mısın? Duama amin der misin? Bana dua eder misin? sağ ol.

Filozof_Prenses hanim, Allah dualarinizi kabul etsin, gonlunuzden gecenlerden daha da hayirlisini guzelini nasip etsin, her turlu sikintiniz derdiniz deva bulsun evinize isinize yuvaniza ailenize dunyaniza bereket yagsin! Amin! Bu vesileyle bundan once edilmis tum dualara da amin diyorum, Allah en temiz kalplimizin kalbinden cikmis gibi kabul etsin!

Insallah devam edelim arkadaslar! Ben de kendim icn dilegimi duami ediyorum, benden sonraki arkadaslardan destek bekliyorum

canım bende senin için okudum Allah'ım kabul etsin inşallah gönlünden geçen ne duan varsa en kısa zamanda gerçekleşsin inşallah hayırlısıylabende dua mı ettim alttaki üye şimdiden Allah razı olsun

canım bende senin için okudum rabbim gönlündeki dualarını hayırlarla kabul buyursun işin gücün rastgitsin ne istiyorsan fazlasıyla olsun,bende duamı ettim alttaki amin dermişin inşallah

canım bende senin için okudum rabbim gönlündeki dualarını hayırlarla kabul buyursun işin gücün rastgitsin ne istiyorsan fazlasıyla olsun,bende duamı ettim alttaki amin dermişin inşallah

Allah gönlünüzdekini,hayalinizi gerçek kılsın Ya Kadir Ya Mucib ismiyle.Fatihamı da gönderdim size.

Alttaki arkadaşım beklediğim bir haber var; beklediğim o haberi gönlümdeki şekliyle almam için bana dua eder misin ?Şimdiden teşekkür ederim, Allah razı olsun...

okudum allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi evlat shibi olmak için dua istiyorum

okudum allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi evlat shibi olmak için dua istiyorum
Okudum canım rabbim kabul etsin inşallah.

Rabbim sıkışıp kaldığımız bu durumdan hayırlısı ile çıkar bizi. gönlümüzdekini hayırlısı ile nasip et. kapalı kapıları aç ne olursun.

okudum dua ettim. Rabbim gönlüne göre versin. Gönlünün muradını versin inşallah

Alttaki arkadaşım, duamı ettim. Duama katılır mısın? Duama amin der misin? Bana dua eder misin? sağ ol.

okudum duana amin dedim rabbim kabul etsin dualarını hayırlarla inşallah.alttaki arkadaşım benim içinde dua edermisin,okuyan herkesten allah razı olsun

Allah cc dünyada ve ahirette güzellikler nasip etsin. Üç İhlas bir Fatiha okudum.

Benim duama da amin deyip okur musun? Şimdiden Allah cc kabul etsin. Teşekkür ederim.

İnna fehatna leke fethen mubina, bir fatiha üç ihlas okudum arkadaşım salavatla tamsmladım Allah gönlünün muradını versin inşallah

Sevgili dua dostu çok seviyorum sevdiğim kişiyle aramız limoni çok üzülüyorum Allah rızası için aramizin düzelmesi için dua eder misin.. bu konuyla ilgili n okuyabilirim bana destek olur musun

bende sana inna fetehne fatiha 3 ihlas salavat okudum ,rabbim kabul etsin,sevdiğin kişiyle aranız tez zamanda üzelsin sonunuzu hayır etsin duaların kabul olsun,alttaki benimde duama katılırmısın allah razı olsun

@whitepearll rabbim gönlünden ne geçiyorsa onu kabul etsin senin için bir Fatiha okuyorum şimdi
Bir sonraki arkadaş ablam bu ay tüp bebek yaptıracak ona hayırlı sağlıklı bir evlat bağışlasın Rabbim inşallah

Allah ablanıza hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin Ya Halık Ya Bari Ya Musavvir isimleriyle; fatiha okudum.

Alttaki arkadaşım gönlümdekinin olması için duama dua eder misin,şimdiden çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…