Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

üç ihlas bir fatiha suresi okudum dua ettim. Rabbim gönlüne göre versin. Gönlünün muradını versin inşallah. bebeğini sağlıkla kucağına alman için de dua ettim.

Alttaki arkadaşım, duamı ettim. Duama katılır mısın? Duama amin der misin? Bana dua eder misin? sağ ol.

amin. benim duama kim amin der?

Whitepearll üç ihlas bir fatiha üç inşirah innafehahne fethen mubina okudum Rabbim sana fetih versin

Sevdiğimle aramin düzelmesi için bana dua eder misin?çok ihtiyacım var Allah razı olsun

bende sana 3 tefriciye, inna fetehna,fatiha,3ihlas okudum,sevdiğinle aran düzelsin,rabbim sıkıntılarını gidersin,her iki cihan saadeti nasip etsin,bende sıkıntılarımdn kurtulmak için istiyorum

Sevgili buttrfly! Beklediginiz haber cok cok iyi guzel ve hayirli bir sekilde gelir insallah sizi daha fazla bunaltmadan. Rabbim hayirli kapilar acsin, hayirli kismetler versin! Amin!

Benden sonraki arkadasim benim de yillardir Rabbimden istedigim birsey var. desteginizi bekliyorum

bende sana 3 tefriciye, inna fetehna,fatiha,3ihlas okudum,sevdiğinle aran düzelsin,rabbim sıkıntılarını gidersin,her iki cihan saadeti nasip etsin,bende sıkıntılarımdn kurtulmak için istiyorum
Hayirlisiyla tez zamanda cok bunalamdan sikinti dert tasalarinizdan kurtulursunuz insallah! Ya Kadir Ya Allah! O'nun neye gucu yetmez ki!

Leylaleyli öncelikle benim için de ettiğin dua için çook çok teşekkür ederim Allah razı olsun.Rabbim dileğini en hayırlı-güzel şekilde en kısa zamanda kabul eylesin bu mübarek cuma gününde -La ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel erdi ya zel celali vel ikram-3 ihlas 1 fatiha okudum.

üç ihlas bir fatiha suresi okudum dua ettim. Rabbim gönlüne göre versin. Gönlünün muradını versin inşallah. bebeğini sağlıkla kucağına alman için de dua ettim.

Alttaki arkadaşım, duamı ettim. Duama katılır mısın? Duama amin der misin? Bana dua eder misin? sağ ol.

aminn Rabbim kabul eder inşallah
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum

aminn Rabbim kabul eder inşallah
rabbim sana sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah yuvanda huzur eksik olmasın duaların kabul olsun,innafetehna,fatiha 3 ihlas okudum rabbim kabul buyursun, alttaki benim sıkıntılarımın gitmesi için duama katılırmısın

okudum Allah kabul etsin
okudum arkadaşım. Yüce Rabbim evlat isteyen herkese, sana da en hayırlı zamanda, en kısa zamanda aratmadan hayırlı, sağlıklı , imanlı evlat, evlatlar nasip etsin inşallah. bu cuma gününün hürmetine Rabbim dualarımızı kabul etsin.

AMIN, BENDEN SONRAKI ARKADAS DA BENIM NIYYETIM ICIN DUA EDE BILIRMI?

okudum rabbim istediğinizi versin sağlıklı sıhhatli yavrular yuvanızda hayatınızda mutluluklar olsun,bende içimden geçen hayırlı bir iş için istiyorum allah razı olsun

okudum rabbim istediğinizi versin sağlıklı sıhhatli yavrular yuvanızda hayatınızda mutluluklar olsun,bende içimden geçen hayırlı bir iş için istiyorum allah razı olsun
okudum Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…