Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

okudum canım rabbim dualarını kabul etsin inşallah, alttaki arkdaşım şu günlerde çok dardayım benim için dua edermisin allah dua eden herkesten razı olsun bu güzel günün hürmetine
okudum Rabbim feraha çıkarsın inşallah
hayırlı sağlıklı bi evlat için dua istiyorum

duana amin derim. Amin. lutfen benim icin de dua edin yain doktor gedecem. her sey yolunda olsun bir problem cikamsin

okudum Rabbim feraha çıkarsın inşallah
hayırlı sağlıklı bi evlat için dua istiyorum

Ağustos 72 ve Nara 87, her ikiniz içinde ayrı ayrı okudum dua ettim.
Allah'ım gönüllerinizin muradını versin inşallah

Alttaki arkadaşım, duamı ettim. Duama katılır mısın? Duama amin der misin? Bana dua eder misin? :oops: sağ ol.

Amin , okudum kardesim inşallah Rabbim tez vakitte sizi hayirlarla mukafatlandirsin

Alttaki kardesim, ben de duami ettim duama amin deyip benim icin hayir dua eder misin , Allah razi olsun... :)

Amin , okudum kardesim inşallah Rabbim tez vakitte sizi hayirlarla mukafatlandirsin

Alttaki kardesim, ben de duami ettim duama amin deyip benim icin hayir dua eder misin , Allah razi olsun... :)
okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi bebeğim olsun istiyorum

canım sana 1fatiha 3 ihlas ,1 ayetelkürsi okudum rabbim sağlık şifa huzur ve hayırlı ve bol kazançlı iş nasip etsin,bende çözümlenememiş sıkıntılarımdan hayırlarla kurtulup kapalı kapıların hayırlarla bereketle açılması için dua istiyorum

canım sana 1fatiha 3 ihlas ,1 ayetelkürsi okudum rabbim sağlık şifa huzur ve hayırlı ve bol kazançlı iş nasip etsin,bende çözümlenememiş sıkıntılarımdan hayırlarla kurtulup kapalı kapıların hayırlarla bereketle açılması için dua istiyorum
okudum Rabbim sıkıntılarını gidersin inşallah
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak istiyorum

okudum Rabbim sıkıntılarını gidersin inşallah
okudum canım rabbim sana hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin yuvanda mutluluk huzur eksik olmasın,rabbim bana hayırlı kazançlı rızık kapısı açsın kimselere muhtaç olmadan yaşayabileyim

whitepearll, okudum dua ettim.. Rabbim hayırlı rızık kapısı açsın, kimseye muhtaç etmesin inşallah.

Sağlık, işimde başarı...

Allah teala sağlıklı sıhhatli kılsın her daim. İşinde de muvaffak eylesin. 3 İhlas 1 Fatiha okudum.

Ben de niyetimi ettim. Benim duama da amin deyip okur musun?

Allah teala sağlıklı sıhhatli kılsın her daim. İşinde de muvaffak eylesin. 3 İhlas 1 Fatiha okudum.

Ben de niyetimi ettim. Benim duama da amin deyip okur musun?
Üç ihlas bir fatiha suresi Okudum. Dua ettim. hem niyetine amin dedim hem de evlenmen için dua ettim. :)

Alttaki arkadaşım, duamı ettim. Duama katılır mısın? Duama amin der misin? Bana dua eder misin? :oops: sağ ol.

amin amin amin,rabbim dualarını kabul buyursun inşallah okudum,bende sıkıntılardan tez zamanda kurtulmak için dua istiyorum
senin için okudum Allah seni sıkıntılarından kurtarsın ve feraha çıkarsın inşallah
eşim azospermi Allah'ın izniyle eşimde sperm çıkışı gerçekleşmesi ve hayırlı sağlıklı evlatlarımızın olması

senin için okudum Allah seni sıkıntılarından kurtarsın ve feraha çıkarsın inşallah
eşim azospermi Allah'ın izniyle eşimde sperm çıkışı gerçekleşmesi ve hayırlı sağlıklı evlatlarımızın olması
okudum rabbim en kısa sürede hayırlı ,sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

rabbim öyle yerden öyle hayırlı kapı aç ki biz bile anlamayalım. salavat ile amin der misiniz. ?

allah razı olsun

okudum rabbim en kısa sürede hayırlı ,sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

rabbim öyle yerden öyle hayırlı kapı aç ki biz bile anlamayalım. salavat ile amin der misiniz. ?

allah razı olsun
okudum Allah kabul etsin

Yukardaki arkadaşım hayırlısıyla, tez vakitte sağlıklı ve sıhhatli bir evlat sahibi olabilmen için 3 İhlas ve 1 Fatiha okudum. Allah cc kabul etsin, tez vakitte nasip etsin.

Üç ihlas bir fatiha suresi Okudum. Dua ettim. hem niyetine amin dedim hem de evlenmen için dua ettim. :)

Teşekkür ettim...:) Ben de duana amin deyip bir Ayetel Kürsi, bir İnşirah okuyup Fatiha ile tamamladım. Allah cc kabul etsin.

X