Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

okudum allah kabul etsin.
sağlıklı sıhatli bi bebk için dua ederseniz sevinirim
Miski'm, Amber'im canım, sana dua ettim. Üç ihlas bir fatiha okuyarak... Rabbim kabul buyurur inşallah.
Misnunu, senin için de okudum dua ettim. Rabbim kabul buyurur inşallah.

okudum allah kabul etsin.
sağlıklı sıhatli bi bebk için dua ederseniz sevinirim

Duanızı okudum Allah kbl eder inş cnm
Benim duam da :Mutlu huzurlu sağlıklı iman dolu bi yuva sevgilimin bi ömür dürüst yalansiz bana kiyamayan çok seven :) imanı kuvvetli bi eş olmasi ve askerden sağ salim gelmesi icin banada dua edermisiniz kızlar.

katre584 duanı okudum canım Allah sevdiğinle musmutlu cocuklu duandaki gibi hayırlı güzel bir yuva nasip etsin saglıkla sıhatle askerden gelsin bir an önce amin amin amin

Alttaki arkadasım yarın doktora bebegim için kontrole gidecegim,bebegimin saglıklı sıhatli sorunsuz güzel haberlerini almam ve musmutlu evime dönmem için dua edermisin Allah kabul etsin amin

okudum,dua ettim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimizin kafasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin,ALLAH razı olsun

alttaki arkadaşım bebeğimizin kafasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin,ALLAH razı olsun
bebeğin inşallah çok sağlıklı olur her yönden rahatsızlığı neyse atlatır inşallah gelişimini tamamlar inşallah. Allah yardımcınız olsun Allah şifalar versin meleğinize bir alttaki arkadaş içimdeki dileğimin hayırlısıyla kabul olması ve korkularımın boşa çıkması için dua edermisin. Allah razı olsun.

Allah ım kabul eylesin..ettim duanı...
Alttaki arkadaşım aşık olarak evleneceğim hayırlı bir eş için bana dua eder misin?
Allah razı olsun şimdiden:)

Allah ım kabul eylesin..ettim duanı...
Alttaki arkadaşım aşık olarak evleneceğim hayırlı bir eş için bana dua eder misin?
Allah razı olsun şimdiden:)

Okudum. Dua ettim. Rabbim kabul buyursun inşallah.
Alttaki arkadaşım ben duamı niyetimi ettim içimden sen de benim duam için dua eder misin? Sağ ol.

Okudum duanizi ettim Allah kabul eylesin..

Alttaki arkadasim benim sonu hayirli bir evlilikle biten karsilikli guzel bir ask yasamam icin dua eder misin?

arcLizzie, okudum dua ettim, Allah kabul etsin inşallah..

Hayırlı, gönlüme göre bir işim ve iş ortamım olması için, bir de gerçek, hayırlı bir dost ya da aşk(son) için dua edebilir misiniz...

arcLizzie, okudum dua ettim, Allah kabul etsin inşallah..

Hayırlı, gönlüme göre bir işim ve iş ortamım olması için, bir de gerçek, hayırlı bir dost ya da aşk(son) için dua edebilir misiniz...
okudum dua ettim. Rabbim kabul buyursun inşallah.

Alttaki arkadasim benim sonu hayirli bir evlilikle biten karsilikli guzel bir ask yasamam icin dua eder misin?

okudum dua ettim. Rabbim kabul buyursun inşallah.

Tabiki ederim, hatta ettim bile :) alttaki canım arkadaşım, sabırlarımın, sessizce bekleyişlerimin sonunun hayra ve huzura çıkmasını, gönlümdeki kişiyle güzel bir evliliğim kalması için dua edersen çok ama çok mutlu olurum..

Üç ihlas bir Fatiha suresi okudum. Dua ettim. Allah'ım kabul buyursun inşallah.

Filozof_Prenses, okudum, dua ettim. Allah kabul etsin inşallah.

Hayırlı, gönlüme göre bir iş diliyorum.. Ve manevi anlamda huzur...

Okudum arkadaşım...İnşallah gönlüne göre bir işin olur ve manevi huzurun....Manevi huzur için zikir öneririm bu arada...Ya Allah Celle Celalühü...Ya Latif Celle Celalühü..

Hayırlı uygun aşık oalcağım bir eş için okur musun alttaki arkadaşım..Allah razı olsun..

Okudum dua ettim Allah yavruna sağlık versin bir ömür boyu... bende eşimle 2 gün önce bosandim canım çok acıyor hayırlısı neyse o olsun diyorum onu çok seviyorum ama bitmesi gerekiyor ....Dualariniza ihtiyacım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…