Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum Allah kabul etsin

hayirli saglikli bir evlat sahibi olmam icin okurmusun?

Okudum, inşallah hayırlı sağlıklı bir evladınız olur sevgi dolu olur huzur getirir size ...Allah kabul etsin...:)

Hayatımın aşkını bulup hayırlı evlilik yapmam için dua eder misinizz? Allah razı olsun..:)

Okudum duanızı Allah kabul etsin...hayırlı güzel mutlu bir yuvanız olur insallah. amin

Alttaki arkadaşım:
Bebeğimin sağlıklı akıllı hayırlı bir evlat olması ve sorunsuz bir hamilelik gecirmem için dua edermisiniz. Allah kabul etsin amin

dua ettim senin için. inşallah bebeğini sorunsuzca kucağına alırsın, hayırlı bir evlat olur inşallah.

alttaki üye de en kısa zamanda hayırlı bir iş bulup mutlu olmam için dua edebilir mi?

dua ettim senin için. inşallah bebeğini sorunsuzca kucağına alırsın, hayırlı bir evlat olur inşallah.

alttaki üye de en kısa zamanda hayırlı bir iş bulup mutlu olmam için dua edebilir mi?
okudum arkadaşım Allah kabul etsin...
Alttaki arkadaşım aşık olup hayırlı evlilik yapabilmem için dua eder misin? tez zamanda olsun amaaa:) inşallah tabi...:)

arcLizzie, okudum dua ettim.. Allah tez zamanda hayırlı bir aşk evliliği nasip etsin inşallah :)

Hayırlı, sağlam, gönlüme göre bir iş diliyorum..
Bir de gerçek bir dost...

Son düzenleme:
arcLizzie, okudum dua ettim.. Allah tez zamanda hayırlı bir aşk evliliği nasip etsin inşallah :)

Hayırlı, sağlam, gönlüem göre bir iş diliyorum..
Bir de gerçek bir dost...
Okudum Allah kabul etsin
bu devirde is bulunur da gercek dost icin cok dua etmek gerekli maalesef
Saglikli hayirli bir evlat icin dua rica ediyorum alttaki uye

Okudum duanızı ezanda okunuyordu Allah kabul etsin...hayırlı saglıklı bir evladınız olsun insallah en yakın zamanda. amin

Alttaki arkadaşım:
Bebeğimin sağlıklı akıllı hayırlı bir evlat olması ve sorunsuz bir hamilelik gecirmem için dua edermisiniz. Allah kabul etsin amin

okudum arkadaşım Allah kabul etsin...:)
Alttaki arkadaşım en yakın zamanda artık aşık olup , hayırlı evlilik yapabilmem için dua eder misin? :)

Kendime okuyayım bari kimsecikler gelmemiş

okudum Allah kabul etsin...:)
Alttaki arkadaşım en yakın zamanda artık aşık olup , hayırlı evlilik yapabilmem için dua eder misin? :)

Etmem mi canm benim..insallah oyle bi ask bulkii sonu mutlu son olsun ayakkabinin altinada missnunuyu ekle ama okudum tatlim senin icin duami...insallah hayirlisiyla karsilastirsin rabbim...
Benimde aklimda bisiyler varr..alttaki arkadasim benim gonlumdekinin olmasi icin dua ederseniz sevinirim :)
Kendime okuyayım bari kimsecikler gelmemiş

okudum Allah kabul etsin...:)

Ben de senin için okudum...Allah'ım kabul etsin

Alttaki arkadaşım en yakın zamanda aşık olup, hayırlı evlilik yapabilmem için dua eder misin? :)

Ben de senin için okudum...Allah'ım kabul etsin

Alttaki arkadaşım en yakın zamanda aşık olup, hayırlı evlilik yapabilmem için dua eder misin? :)
senin icin bi fatiha ve hayirlisiyla asik olup bir evlilik yapman icin dua ettim kardes ......... Alttaki arkadas s1kintilarimdan kurtulmam icin bana dua edermisin

Okudum arkadaşım Allah kabul etsin ..sıkıntılardan kurtulmanızda yar ve yardımcınız olsun inşallah sabırla tez zamanda atlatırsınız...

okudum,dua etim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin sağlıklı ve akıllı olması,kafasının büyümesi için dua eder misin
ALLAH razı olsun

Dertli gelin senin için okudum dua ettim. Allah hakkınızda hayırlısını nasip edip huzur ve ferahlık versin. Amin.

Alttaki arkadaşım sen de muradımın bana nasip olması, sevgilimle aramızdaki engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması ve tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?

Amin saol kardesim insallah aranizdaki engeller kalkar sevgilinle ve hayirlisiyla cok mutlu olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…