Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum canım Allah gönlünden gecenleri Ol emriyle hayırlısı ile oldursun kabul edilen dualardan eylesin amin amin amin

Alttaki arkadasım ; bebeğimin sağlıklı sıhatli bir evlat olması,ayrıntılı ultrason sonucumuzun güzel ve temiz çıkması için dua edermisin Allah kabul etsin amin

Ayy canim benim bebesin insallah cok cok saglikla acsin bu dunyaya gozlerini..hayirlisiyla saglikla alirsin ins..kucagina yavrunu...okudum canm duami..
Bende sans,kismet icin dua istiyorum alttaki arkadasimdan...

Ayy canim benim bebesin insallah cok cok saglikla acsin bu dunyaya gozlerini..hayirlisiyla saglikla alirsin ins..kucagina yavrunu...okudum canm duami..
Bende sans,kismet icin dua istiyorum alttaki arkadasimdan...
Missnunu okudum canım allah kabul etsin ama şuan kabul olur mu ezberden okudum anlamışsındır:/

Alttaki arkadaşım: sevdiceğim sınırda görevlendirilmiş sağ salim bir an evvel dönmesi için dua eder misin dayanamıyorum rüyamda baskın olmuş ölmüştü allah bütün polislerimzii askerlerimizi korusun

Portakallı Kurabiye, okudum dua ettim. İnşallah kabul buyurur Rabbim. Amin!

okudum ve insallah burdaki herkezin kimin ne dilegi varsa Rabbim en kisa zamanda hayirlisiyla nasip etsin insALLAH
okudum ,dua ettim ,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimizin kfasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin,ALLAH razı olsun

okudum ,dua ettim ,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimizin kfasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin,ALLAH razı olsun

Allah’ım isteyen herkese, poeticcry arkadaşımıza da hayırlı sağlıklı evlat nasip et. Hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip et. Sevdikleriyle bir ömür mutluluk, huzur ver. Hakkında hayırlısını nasip et.

Okudum dua ettim. Rabbim gönlünüzün muradını versin hayırlısıyla...

okudum,dua ettim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimizin kafasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin,ALLAH razı olsun
Rabbim bebeginizin ne sorunu varsa gidersin ve kafasi buyusun demissin insallah hayirlisiyla buyur ve saglikli uzun omurlu bir yavru olur aminnnn

poeticcry, okudum dua ettim.. Bebeğiniz sağlıklı ve akıllı olsun inşallah...

Hayırlı, güzel bir iş ve iş ortamı için dua eder misiniz..
Bir de gerçek, hayırlı bir dost için...

poeticcry, okudum dua ettim.. Bebeğiniz sağlıklı ve akıllı olsun inşallah...

Hayırlı, güzel bir iş ve iş ortamı için dua eder misiniz..
Bir de gerçek, hayırlı bir dost için...

okudum,dua ettim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimizin kafasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin,ALLAH razı olsun

İnsamiskamber, post: 37288076, member: 304811"]okudum allah kabul etsin.
sağlıklı sıhatli bi bebk için dua ederseniz sevinirim[/QUOTE
Okudum duami..dilerim saglikli hayirli bi evladiniz olur...
Gonlumun efendisini bulmak istiyorum artik..bunun icin dua ederseniz sevinirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…