Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Arkadaşım senin için okudum dua ettim, Allah kabul etsin.

Okudum, dua ettim. Allah hayırlı dualarınızı kabul etsin, huzur versin.

Cumartesi Kpss'ye gireceğim, sınavımın benim için hayırlı bir yere atanabilecek puanı alabileceğim kadar iyi geçmesi, stres yapmamam ve zihin açıklığı için dua edebilir misiniz..
Bir de manevi sıkıntılarım için...

Canim insallah hayirli,saglikli evlat sahibi olursun...okudum senin icin duami...
Bende hayirli bi es tez zamanda bulmak istiyorum artik......;(
insallah tez vakitte hayirlisiyla seni cani kadar seven, saygi duyan, merhametli, icinde Allah korkusu olan bir es bulursun. Rabbim gonlunun muradini versin. Ben seni icin dua ettim bundan sonra her aklima geldigindede ederim. Allaha emanet ol :)

Alttaki arkadasim benim annem kanser hastasi nolursun sende benim annem icin dua et tez vakitte sagligina kavussun Rabbim mucizeler yasatsin gormedige donelim insallah amin.

ilk msjimda yanlis kisiye dua etmisim :) ama olsun RAbbim kabul etsin insallah
Rabbim insallah hakkinda herseyin hayirlisini nasip etsin, hayirlisiyla gonlunden gecer ilk yere atanirsin insallah Allah hicbirimizin emeklerini nosa cikartmasin. Amin.

Alttaki arkadasim daha oncede yazmistim ama tekrar yazayim Annecimin stez vakitte sagligina kavusmasi ve sonjclarinin tertemiz cikmasi icin dua edermisin simdiden Allah razi olsun.

Canim allahim annecigine saglik,sihhat versin
insallah bir an once eski sagligina kavussun...zor bi hastalik allah yardciniz olsun..okudum canim canm sizin icin dua...insallah rabbim cuma gecesi hurmetine kabul eder :)
Benim icinde tskederim yanlisliklada olsa okumana..belki seni duyar benim icim rabbim

okudum yukardaki için

kızlar kalbinizden geçen dualarınıza ihtiyacım var.. bu cuma günü hürmetine..
kız kardeşimin yarın kpss sınavı var.. çok çelıştı emek verdi rabbim emeklerinin karşılığını boşa çıkarmasın..
DUAM
"rabbim bu mübarek cuma gününde, asmunikalin kardeşinin sınavının iyi geçmesini iyi puan alıp atanmasını nasip eyle. emeklerinin karşılığını boşa çıkarma.. onun gibi çalışan diğer insanlarında sınavı iyi geçsin.. herkes hak ettiğini alsın amin"

duanı yaptım arkadaşım kızkardeşine rabbim zihin açıklığı versin emeklerini boşa çıkarmasın inşallah

benim oğluma derslerinde başarı vermesi için dua ederseniz çok sevinirim arkadaşım

okudum rabbim çocucğunu her dersanede hemde gireceği sınavlarla iyi seviyeye iyi yerlere getirsin..

kız kardeşimin yarın kpss sınavı var.. çok çelıştı emek verdi rabbim emeklerinin karşılığını boşa çıkarmasın..
DUAM
"rabbim bu mübarek cuma gününde, asmunikalin kardeşinin sınavının iyi geçmesini iyi puan alıp atanmasını nasip eyle. emeklerinin karşılığını boşa çıkarma.. onun gibi çalışan diğer insanlarında sınavı iyi geçsin.. herkes hak ettiğini alsın amin"

Okudum, dua ettim. Hayırlısı atanır inşallah...

Cumartesi Kpss'ye gireceğim, sınavımın benim için hayırlı bir yere atanabilecek puanı alabileceğim kadar iyi geçmesi, stres, heyecan yapmamam ve zihin açıklığı için dua edebilir misiniz..
Bir de şifa diliyorum, sınav öncesi hasta oldum

1fatiha 3ihlas okudum.. sanada tüm sınava girecek olanlarada rabbim yardımcı olsun. benmde kardeşim girecek.. sanada dua edicem akşam inşALLAH.

....................

DUAM

Arkadaşım senin için okudum dua ettim, Allah kabul edip sınavını hayırlısıyla geçirmeni ve hayırlısıyla atanmanı nasip etsin Amin.

Alttaki arkadaşım sen de muradımın bana nasip olması, sevgilimle aramızdaki engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması ve tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?

kardesim.. icten bir dua ettim sana kardesim, allah kabul eder insallah...sende benim icin bi dua yapip bunlarin olmasi icin dilermisin: en hayirlisinin guzelini bana nasip etmesi icin, iyi bi universitede londrada iyi bi bolum okumam icin, sikintilarla belalarla yuzlesmemem icin, hayirli bir kisiyle mantikli,huzurlu,mutlu,bereketli, askli, sevgili ve saygili bi evlilik yapmami, dilermisin lutfen? tesekkurler

Sevgili deryakul tum dileklerin icin Fatiha okudum

Alttaki arkadasim annemin hayirlisi ile bi an once sagligina kavusmasi icin dua eder misin?
Arkadaslar annem icin konu actim dua okuyacagim katilir misiniz Allah rizasi icin

Arkadaşım senin için okudum dua ettim, Allah kabul edip anneciğinin tez zamanda sağlığına kavuşmasını nasip etsin Amin.

Alttaki arkadaşım sen de muradımın bana nasip olması, sevgilimle aramızdaki engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması ve tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?

bende senin için dua ettim Allah hakkında hayırlı olanı gönlüne sevdirsin inşaAllah :)

alttaki arkadaşım sen de benim derslerimde başarılı olmam ve zekamın artması için dua eder misin ? Allah razı olsun :)

okudum,dua ettim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin sağlıklı ve akıllı olması,işlerimizin yoluna girmesi için dua eder misin,ALLAH razı olsun

okudum,dua ettim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin sağlıklı ve akıllı olması,işlerimizin yoluna girmesi için dua eder misin,ALLAH razı olsun

Arkadaşım senin için okudum dua ettim, Allah bebeğine sağlık sıhhat versin tez zamanda sizi feraha ulaştırsın inşallah. Amin.

Segazelcim senin icin dua ettim kalbindekini Allah sana nasip eder insallah
Alttaki arkadasim annemin sagligina kavusmasi icin dua eder misin?

Okudum, Rabbim en kısa zamanda şifa versin annenize inşallah, bir an önce sağlığına kavuştursun Allahım.

Benim içinde dua edermisiniz? Hayırlı ve sağlıklı evlatlarım olsun inşallah en kısa zamanda.

Sana, eşine, ailene, vatana hayılı evlatların olur inşALLAH hiç bi şekilde mutsuzluk yaşamazsınız inşALLAH..
....
...
...
....
Okudum :)

Sizde;
benim üniversitede başarılı olmam için
Seneyede veya bu ek tercihlerde hayırlı olan bi 4 yıllık alan çıkması için,
şuanda hayatımda olan kişi hakkımda hayırlıysa mutlu bi şekilde ve beni sevdiğine emin olucağım bi şekilde devam etmemiz değilsede yollarımızın güzelce bi kötülük olmadan ayrılması,
ailemde sorunların olmaması,
birde psikolojimin normale dönmesi için dua eder misin ?

ALLAH şimdiden razı olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…