Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum, dua ettim. Allah kabul etsin inşallah.

Kpss'ye gireceğim, sınavımın benim için hayırlı bir yere atanabilecek puanı alabileceğim kadar iyi geçmesi, stres yapmamam ve zihin açıklığı için dua edebilir misiniz..

Okudum, dua ettim. Allah kabul etsin inşallah.

Kpss'ye gireceğim, sınavımın benim için hayırlı bir yere atanabilecek puanı alabileceğim kadar iyi geçmesi, stres yapmamam ve zihin açıklığı için dua edebilir misiniz..

Arkadaşım senin için okudum dua ettim. Allah hayırlısıyla sınavından iyi bir puan alarak atanmanı nasip etsin. Allah zihin açıklığı versin.Amin.

Alttaki arkadaşım sende hayırlısıyla murat ve isteğimin bana nasip olması, sevgilimle aramdaki engellerin kalkarak tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?

Son düzenleme:
Arkadaşım senin için okudum dua ettim. Allah hayırlısıyla sınavından iyi bir puan alarak atanmanı nasip etsin. Allah zihin açıklığı versin.Amin.

Alttaki arkadaşım sende hayırlısıyla murat ve isteğimin bana nasip olması, sevgilimle aramdaki engellerin kalkarak tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?
hayırlısıyla gönlündeki kabul olur inşallah
bebeğimin olması için dua edermisin

Senin duan varsa onun için okudum. Allah kabul etsin.

Eşim için içimden geçenler var sende ben çok dua ediyorum. sende bir fatiha okur musun?

hayırlısıyla gönlündeki kabul olur inşallah
bebeğimin olması için dua edermisin

bende dua ettim allah kabul eder insallah, sende sevdigim cok asik oldugum ve aileminde razi oldugu birisiyle evlenmem icin, gonlumdekiyle evlenmek icin, hayirli bi evlilik icin ve iyi bi universitede okumam icin dua edermisin

Okudum, dua ettim. Allah kabul etsin inşallah...

kızlar merhaba çok uzun bir zamandır çok üzgünümm çok sıkıntıdayım üniversite okuyorum çok zor bir sene başladı benim için dersler çok zor yapamıyorum hiç kızlar lütfen dua edin ççok zor durumdayım maddi durumumuzda iyi değil çok sıkıntıdayım her açıdan lütfen dualarınızda bana da yer verin çok bunaldım lütfen Allah dilediklerimize kavuşturarak hepimizi mutlu etsin inşallah lütfen dualarınıza çok ihtiyacım var sınavlarım için........:KK17::KK1::KK1::KK1::KK1::110:o_Oo_Oo_O:KK35::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

icten bir dua ettim sana kardesim, allah kabul eder insallah...sende benim icin bi dua yapip bunlarin olmasi icin dilermisin: en hayirlisinin guzelini bana nasip etmesi icin, iyi bi universitede londrada iyi bi bolum okumam icin, sikintilarla belalarla yuzlesmemem icin, hayirli bir kisiyle mantikli,huzurlu,mutlu,bereketli, askli, sevgili ve saygili bi evlilik yapmami, dilermisin lutfen? tesekkurler

sevimli cnmmmm tummmm dileklerinnn hayallerin umutlarin gercek olsunnn mutluluk seninle olsunnnn :))))
tumm dileklerininnn kabulu icinnnn 1 fatiha yaninada ayetel kursini yolluyorummm
meleklerin yaninda olsunnn
muckss

bende sana aynisini yaptim sana kardesim, aynisini banada yapmani cok isterim mumkun olursa.. ve ayriyeten sende benim icin bi dua yapip bunlarin olmasi icin dilermisin: en hayirlisinin guzelini bana nasip etmesi icin, iyi bi universitede londrada iyi bi bolum okumam icin, sikintilarla belalarla yuzlesmemem icin, hayirli bir kisiyle mantikli,huzurlu,mutlu,bereketli, askli, sevgili ve saygili bi evlilik yapmami, dilermisin lutfen? tesekkurler

Yuce rabbim su mubarek cuma gunu hurmetine ne dileginiz varsa hayirlisiyla versin.Allah hepinize hayirli is es saglikli cocuklar versin.Ev bark sahibi yapsin.Allah hepinize saglik versin.Dert veriyorsa tez vakitte dermaninida versin.Allah sevdiklerimize bagislasin bizleri onlarida bize. ( icimden geldi bu dua Allah kabul eder inss .Amin )Allah gunahlarimizi bagislasin.Dualarimizi kabul etsin.

icten bir dua ettim sana kardesim, allah kabul eder insallah...sende benim icin bi dua yapip bunlarin olmasi icin dilermisin: en hayirlisinin guzelini bana nasip etmesi icin, iyi bi universitede londrada iyi bi bolum okumam icin, sikintilarla belalarla yuzlesmemem icin, hayirli bir kisiyle mantikli,huzurlu,mutlu,bereketli, askli, sevgili ve saygili bi evlilik yapmami, dilermisin lutfen? tesekkurler

Arkadaşım senin için Allah kabul etsin. Allah sana sıkıntılarından tez zamanda kurtulup huzur ve feraha ermeni nasip etsin. Amin.

Alttaki arkadaşım sen de muradımın bana nasip olması, sevgilimle aramızdaki engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması ve tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?

Allah gönlünüze göre versin :) İnşallah hayırlı güzel bir yuvanız olur.. Sizde benim için dua ederseniz çok sevinirim..

Arkadaşlar atlamazsak daha iyi olur..

benanlamadimki, okudum, dua ettim.. Allah hayırlı dualarınızı kabul etsin huzur sizinle olsun inşallah.

Allah gönlünüze göre versin :) İnşallah hayırlı güzel bir yuvanız olur.. Sizde benim için dua ederseniz çok sevinirim..

kardesim.. icten bir dua ettim sana kardesim, allah kabul eder insallah...sende benim icin bi dua yapip bunlarin olmasi icin dilermisin: en hayirlisinin guzelini bana nasip etmesi icin, iyi bi universitede londrada iyi bi bolum okumam icin, sikintilarla belalarla yuzlesmemem icin, hayirli bir kisiyle mantikli,huzurlu,mutlu,bereketli, askli, sevgili ve saygili bi evlilik yapmami, dilermisin lutfen? tesekkurler

Yeni gelen arkadaşlar, burada sıradaki üyeye dua ediyoruz.
Lütfen sırayı bozmayalım.

Senin duan varsa onun için okudum. Allah kabul etsin.

Eşim için içimden geçenler var sende ben çok dua ediyorum. sende bir fatiha okur musun?

Arkadaşlar atlamazsak daha iyi olur..

benanlamadimki, okudum, dua ettim.. Allah hayırlı dualarınızı kabul etsin huzur sizinle olsun inşallah.

kardesim.. icten bir dua ettim sana kardesim, allah kabul eder insallah...sende benim icin bi dua yapip bunlarin olmasi icin dilermisin: en hayirlisinin guzelini bana nasip etmesi icin, iyi bi universitede londrada iyi bi bolum okumam icin, sikintilarla belalarla yuzlesmemem icin, hayirli bir kisiyle mantikli,huzurlu,mutlu,bereketli, askli, sevgili ve saygili bi evlilik yapmami, dilermisin lutfen? tesekkurler
Zeyzey ve Gönül'ü atladığınız için Derya Kul hepinize dua ettim.
Üçer İhlas suresi, Birer Fatiha Suresi okudum.
Hepinizin dualarına göre ben de dua ettim.
Rabbim hayırlısıyla kabul buyurur inşallah. :KK66:

Alttaki arkadaşım ben niyetimi / dua mı ettim. Sen de duama göre dua eder misin? Sağ ol.:KK22:

Yeni gelen arkadaşlar, burada sıradaki üyeye dua ediyoruz.
Lütfen sırayı bozmayalım.

Zeyzey ve Gönül'ü atladığınız için Derya Kul hepinize dua ettim.
Üçer İhlas suresi, Birer Fatiha Suresi okudum.
Hepinizin dualarına göre ben de dua ettim.
Rabbim hayırlısıyla kabul buyurur inşallah. :KK66:

Alttaki arkadaşım ben niyetimi / dua mı ettim. Sen de duama göre dua eder misin? Sağ ol.:KK22:
okudum..Allah kabul etsin inş filiozofum..

Okudum, dua ettim. Allah hayırlı dualarınız kabul etsin, huzur versin...

Bir de manevi sıkıntılarım için...

okudum,dua ettim,ALLAH kabul etsin
bebeğimin sağlıklı ve akıllı olması için dua eder misiniz,ALLAH razı olsun

okudum,dua ettim,ALLAH kabul etsin
bebeğimin sağlıklı ve akıllı olması için dua eder misiniz,ALLAH razı olsun
Bebeğiniz için dua ettim.. hep güzellik sağlık bebeğinizle olsun inşallah.. Allah dualarımızı kabul etsin.. Benim içinde dua eder misiniz.. yıllardır kavuşmayı bekliyorum gözümün önündeki canımıniçiyle.. Dua edin nolur..

Bebeğiniz için dua ettim.. hep güzellik sağlık bebeğinizle olsun inşallah.. Allah dualarımızı kabul etsin.. Benim içinde dua eder misiniz.. yıllardır kavuşmayı bekliyorum gözümün önündeki canımıniçiyle.. Dua edin nolur..

Arkadaşım senin için okudum dua ettim, Allah kabul etsin. Allah gönlüne göre versin, dualarını kabul edip tez zamanda kavuşmanızı nasip etsin. Amin.

Alttaki arkadaşım sen de muradımın bana nasip olması, sevgilimle aramızdaki engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması ve tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?

X