bir sorum var deneyimli ve muhafazakar düşünenlerin fikirlerini istiyorum

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
sizce sözlünüzle herşeyi konuşmak onun size olan saygısını yitirir mi? konuşmamak mı gerekir? ve neden açıklarsanız çok sevinirim...

• Konu Sahibi EU1
canım şimdi herşey derken nelerden mesela ama söylenmeyecek şeylerde olabiliyor bazen insaların özeli gibi mesela

• Konu Sahibi EU1
canım konuşulması gereken şeyler vardır konuşulur anlatılmayacak şeylerde vardır konuşulmaz o yuzden yerıne ve zamanına göre degışır bence

• Konu Sahibi EU1
sozlunuz sonucta esınız olucak ınsan..
bence hersey konusulmalı daha sonra karsınıza beklenmedık surprızler cıkmaması acısından

• Konu Sahibi EU1
arkadaşım ben sana bi soru sorim önce .... ilk önce şunu bana söylermisin başlığında "deneyimli ve muhafazakar düşünenlerin fikirlerini istiyorum" bu nedemektir??? gelelim 2. soruma.. diyosunki " sözlünüzle herşeyi konuşmak onun size olan saygısını yitirir mi? konuşmamak mı gerekir" sözlünle hangi konuda konuşucaksınızki saygısını yitirsin sana?? biraz açarmısın bu konuyuda??

• Konu Sahibi EU1
ya genel değilde muhafazajar türden düşünceler işte canım yani helal falan mevzuları ben önem verrim de:) ne gibi konuşma dersen de ya onu öptüğünü falan gibi mesela.. o türden konuşmalardan bahsediyorum... acaba basit mi olursun o konulara kaçarsan?

• Konu Sahibi EU1
aslında herşeyi konuşabilmek güzeldir ama tabiki sınırı aşmamak kaydıyla herşey yerinde ve yeterli yapıldığı sürece güzeldir bana göre.bende nişanlıyım biz bi çok şeyi konuşabiliyoruz ve ne kadar paylaşırsan o kadar yaklaştırıyo seni eşine ama dediğim gibi sınırlar unutulmadan.....

• Konu Sahibi EU1
ya aslında daha çok saygı ve sevgi kapsamında sorsam daha iyi öbürüne yönelik şeyleri biliyorum gerçi de fikir olsun die sordum..cevap verirseniz çok sevinirim

• Konu Sahibi EU1
konuşulmaması mı gerekir yani bu mevzu da daha derin konuşmak ,yüzeysel ayrıntılı hepsini içine alarak cevap vermenizi istiyorum...şimdi den teşekkürler.

bu konunun uhafazakarlıkla ilgisi yok canım bu bir:smiley-cool:
nişanlında değil,henüz sadece sözlünse(ki bilirsinki söz uçar,yazı kalırşakkıdı) sözlünle herşeyi bi yere kadar konuşursun...insan sınırsız sorgusuz bir tek eşine açılmalı,eşinden hiç utanmamalı.diğer türlü ne olursa olsun arada bi gizem bi sınır olmalı.bu şekilde,yani herşeyi konuşarak,hatta belkide yaşayarak karşındaki insanın tanınacağını düşünmüyorum.:smiley-cool:

ARTIK FAZLA SÖZE GEREK YOK....​

haklısın bi sınır olmalı yaaaaaa deme... teşekkürler arkadaşlar peki ya merak ediyorum bu sınır ne olmalı açıkça yazarsanız çok sevinirim...

güzelim şunu Belirtirmisin Benmi Muhafakazsin Sözlünü?? Yani Senmi Bu Tür Konularda çekingensin Sözlünmü?? Sen Herşeyi Sözlünle Paylaşmakmi Istiyorsun Yani Cinsel Anlamda Bile öpüşmenizi Falan Soruyorum Yani Ondan öğrenmek Istediğin şeyleri Var Sorsam Acaibine Gider Beni Yanliş Anlar Diemi Düşünüyorsun??

ya ayrıca nişanlı sözlü pek fark yok bence ikisin de de verilmiş bi r söz var sonuçta eğer fark var diyorsanız yine paylaşmanızı isterim insanların fikirleri özellikle deneyim sahibi kişilerin önemli bence

ya aslında bir takım şeyler konuşuyoruz konuştuktan sonra keşke konuşmasa idim diyorum o da sen nasıl istersen dior çok çekingen değilim ne yalan söyleyim ama konuşmasam daha mı ii ki

ben muhafazakar düşünmüyorum o nedenle sanırım soruna cevap verme yetkisi de sahip değilim..

ama utanmıyorum derkentabi ki edepsizce değil yani

ya onu çok seviyorum bazen kanım kaynıyor sevmek istiyorum ve sözlü olarak seviyorum uzakta o konuşuyoruz da

YAHU TATLIM SEN SÖZLÜNE GÜVENİYORMUSUN?? SÖZLÜNÜN İÇİNİ DÜŞÜNCELERİNİ BİLİYORMUSUN?? ODA SENİN DÜŞÜNCELERİNİ İÇİNİ BİLİYORMU?? NEDEN KAYFAYA TAKTIN BU KONUYU BEN BUNU ANLAMADIMKİ?? YAA NEYSE BOŞVER BENDE MUHAFAKAZ DEĞİLİM BU KONUDA BENDE ARTIK KONUŞMASAM İYİ OLUCAK

öle demeyin lütfen tabi ki cevap hakkınız var....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…