Bir Kilom Var : (

Bu sizin takıntınız olmuş. Eşiniz sizi beğeniyor ne güzel. Bizde olsa tonla laf ederler kıymetini bilin

altıdan sonra yemek yemiyorsan süper, 16-8 formülünü uygula iki öğün besleniyorsun, şeker ve karbonhidrat yok, kaçamak yok ara öğün yok

KOla ve patlamis misir. He birde soyle yogurtlu makarnayi hergun yesem bikmam mesela. Sabah kahvalti yapmiyorum pek kahve iciyorum sadece ama zayiflamaktan degil. Sabah canim bisi istemiyo o yuzden

Bu sizin takıntınız olmuş. Eşiniz sizi beğeniyor ne güzel. Bizde olsa tonla laf ederler kıymetini bilin
Hayir takinti degil aslinda. Sadece biraz daha incelmek amacim basenlerim cok fazla o yuzden birZda dert ediyorm. Biliyorum esimin kiymetini ya. Ama sizin de kilo fazlaliginiz olsa birsey demez esiniz asiri olmadikca siz daha iyi tanirsinz gerci

altıdan sonra yemek yemiyorsan süper, 16-8 formülünü uygula iki öğün besleniyorsun, şeker ve karbonhidrat yok, kaçamak yok ara öğün yok
Seker ve karbonhidrat en sevdigim iste sorun bu. Mesela kola, makarna, cayi sevmem pek ama kahvalti sekersiz cay icemiyorum denedim bi kez cay tadi gelmiyormus sicak su iciyormusum gibi oluyo

Seker ve karbonhidrat en sevdigim iste sorun bu. Mesela kola, makarna, cayi sevmem pek ama kahvalti sekersiz cay icemiyorum denedim bi kez cay tadi gelmiyormus sicak su iciyormusum gibi oluyo

canım bi kaç defayla olmaz, bi alışkanlık en az ama en az 21 günde oluşuyor o yüzden içemiyorum deme kendini zorla, çayın yanında şekerli bişeyler yiyerek hile yapma, kendimi kandırmıcam de kendi kendine
malesef şekeri ve unu tamamen kesmeden zor, kesmeyenlerde veriyor ama bir süre sonra alıyor, yani yaşam ve beslenme tarzını tamamen değiştirip hem daha sağlıklı olursun hem kilo veririsin, yani aslında bunlar diyet değil, sadece yeme alışkanlığını sonsuza kadar değiştirceksin ve bu en kolay şekeri çıkarmakla olur, çünkü hiç bir besin değeri yok, zararından başka bir tane bile faydası yok, zaten 21 gün sonra şekerden zevkte almıcaksın yani zevkte yok

İnsülin direnci, tiroid gibi rahatsızlıklar yoksa sağlıklı beslenme ve sporla kısa sürede incelirsin. Jillian 30 day shred videolariyla günde yarım saat spor yaparak çok güzel sonuçlar alabilirsin tavsiye ederim.

Mrb bende bugün üye olanlardanım..6 ay oldu doğum Yapalı ve 15 kilo ortalama fazlam var...ve bugün İsveç diyetine başladım... Hadi bakalım hayırlısı.

Hayir takinti degil aslinda. Sadece biraz daha incelmek amacim basenlerim cok fazla o yuzden birZda dert ediyorm. Biliyorum esimin kiymetini ya. Ama sizin de kilo fazlaliginiz olsa birsey demez esiniz asiri olmadikca siz daha iyi tanirsinz gerci
Ben evlendikten sonra tam 13 kilo aldım sonra 5ini verdim. Eşim diyo ki sen neden kilo verme çabasıns giriyorsun. Ben seni böyle beğeniyorum kımseyı ılgılendırmez dıyo. Bizdede koca degıl anasına battı kılo almam vermem sonrasında onunla muhattap bile değilim benım oramı buramı elleyip sen kılo falan veremıcen bence bı dıyetısyene git falan diyodu sonra bende eşime anlattım oda annesıne kızmıs sana mı dustu sen mı yatıyosun yanında dıye sonra tıkandıbenı sureklı eskı eltımle kıyaslıyodu ya o kuğu gibiydi gelinlikle yok sen öylesin sen böyle yemek yeme diye bende ona gidince ağzıma lokma sürmüyodum yedıgımde gozu kalıyomus gıbı manyaga bakeşim memnun ama anası degıl gercı ben memnunum sen memnun degılsen hep kendıne gore hareket et canım kımseyı unursama

tiroit bir bahane canım. hashimato tirotim var ve irade ile zayıfladım ilaç kullanmadığım halde

65 çok değilki canım dikkat et tamam ama çok şişmanım diye de düşünme

bence diyetlik bişey yok zamana bırakırım ekmegi kesin yeşilçay kaynatın maden suyu ekleyin üzerine limon sıkın için acayip ödem attırıyor

Bilemiyorum insallah kilo veririm. Keske ilerde bende sizlergibi su kadar kilo verdim diyebilsem. Benim anlamadigm 78 kilodan hic diyetsiz direk 65 e dustum o nasil oldu da bu olmuyor onu anliyamiyorum sitede diyetlere bakiyorum aristiriyorum ama reklam olmasin isim vermiyim bi su tarifi var onlada kilo veriliyormus! Deneyeniniz oldumu aranizda?? Suyun icine tarcin maydanoz limon felan kattim iciyorum? Insallah faydasini gorurum

Konu açılmışken bende yazayım kilo veremiyorum gitmiyo kilolar ekmek asla yemiyorum bir tek haftasonu kahvaltıda sabah yulaf süt haftaici şeker tüketiyorum ekmek yok pirinç asla yemem öğle yemegim var ekmeksiz ya sebze ya bakliyat ya da et akşam yemiyorum asla sadece yeşil çay veya meyva söyleyin bana neden veremiyorum birde asitli birşey uzun yıllardır tüketmiyorum çok çok nadir ara sıra balık falan olursa gazoz içerim o kadar ama kilo veremiyorum

Benim kilomda boyuma göre 20 kilo fazla benim eşimde neren kilolu der onlar bizi üzmemek kırmamak için diyor emin ol akşamları yemeyerek kolayca kilo verebilirsin sanki beni ne kadar dinlersin bilmem :)

tiroit bir bahane canım. hashimato tirotim var ve irade ile zayıfladım ilaç kullanmadığım halde

Nasıl yaptınıııız??? Hasimato+hipotiroit+insulin direncim var. Yıllarca diyetisyen diyetisyen gezdim.3 kilodan fazla veremedim. Martta tavsiye üzerine bir prof a gittim. Ilaç destegi+spor+diyet ile ancak 14 kilo verdim. Ve verilmesi gereken bir 6_7 kilo daha var. Tıkanıp kaldım. Bi türlü verilmiyor

Açlık diyet değildir ve kilo verdirmez.
Daha önce denenmiş diyet listelerini uygulayın sonuç alırsınız.
5 kilo da hiçbir şey değil en fazla 2 ayda gider.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…