Bir helallik meselesi

Daha neler saçmalamayın lütfen. Eşinize büyük bir ayıp bu, üstelik adam da evli. Mesajınızı görüp gelip sizi yolarsa ne yapacaksınız

Ay şok oldum. Bu saçma konuyu senden beklemezdim.
Yıllardır ara ara yokluyor vicdan perileri. Mantıklı dusunemedigimi farkedip fikir alayım dedim. Yazmıyorum son kararım. Ben işin vicdan kismindayim da evet olay yanlış yerlere de çekilebilir eşler tarafindan. Riske girmeye gerek yok.

Vicdan öyle bişi diil boşver. Hrm sen bi gecede dökülmüşsün kocanla durumları o da hep yavşamaya devam etmiş. Dönebil.e ihtimalin hep varken. Bana kötü geldi.

Valla ahı tuttuğuna sevindim eski sevgilinizin ne kadar üzülmüştür o zaman. Böyle insanların duygularıyla oynayanların hepsinin başına gelmesi dileğiyle.
Mesaj atmayın onun hayrına sadaka verin her vicdan azabı duyduğunuzda dua edin

Hiç doğru olmaz bence.Ne yazarsanız yazın ona ulaşmanız aklında farklı şeyler uyandırır ki haksız diyemem.Ayrıca eşiniz böyle bir şeyi öğrense hoşuna gider mi sizin gidermiydi mesela yada karısının.Dertsiz başınıza dert almayın.Ona ulaşacağınıza üstünüzdeki kasveti kaldırması için Allaha dua edin.Her mutsuz olduğunuzda onla farklı olurmuydu diye düşünmeyin belki çok daha kötü olacaktı bilemezsiniz.Neticede kavuşulamadıkça büyüyor bu duygular.Evlisiniz ve sadakat sadece biriyle beraber olmamak değil.Eski sevgiliye ulaşma çabasıda bana göre bir çesit sadakatsizlik sebebi her ne olursa olsun.

Ne helalliği yaa. Kaşınıyorsun herhalde, kendine macera arıyorsun. Helallik meselesi de eski sevgiliyle “rüyamda seni gördüm” tadında, konuşmayı başlatmak için klişe bir bahanedir. Adamın umrunda bile değildir, aklına gelmiyorsundur emin ol. Erkekler bizim gibi değil. Boşuna yazıp kendine güldürme.

Eşinize sadakatiniz gözlerimi yaşarttıııı

Banada öyle geliyor ki muhtemelen son öyledir amaç helallik te değil zaten

Benim de evlenmiş eski sevgililerim var bırak yazmayı görsem selam vermem bitmiş başkasının eşi olmuş, düşünsene evde onun ütüsünü yemeğini yapan bir eşi var benim ne işim var banane derim belki çok eski kafayım bilemiyorum

Evlendıgınden nasıl haberınız oluyor stalk mı yapıyorsunuz
Ben hangısı evlenmıs agzı mı yamulmuş yüzü mü kaymıs hıc habersizim, hıc hosuma gıtmıyor bittikten sonra bitmeli. Gormek duymak bılmek olmamalı.

Hayır stalk yapmıyorum arkadaş çevremizden duyuyorum illa ki bahsesiliyor x kişisi evlendi diye

Yani beni arasa hakkımı helal etmeyeceğim insan var geçmişimde. Siz iletişime geçseniz dahi hakkını helal edecek mi o da belli değil. Bence bu işe hiç bulaşmayın. Sadaka verin, çocuk sevindirin, dua edin vs. Bakın burda bile bahane ediyorsun senin niyetin konuşmak diyenler oldu, eşiniz de böyle derse işler sarpa sarar. Açıkçası ben cidden helallik isteyeceğinizi düşünüyorum da bu işler öyle basit değil ki tamam tamam dediğinde hemen bitsin kapansın. Dediğim gibi belki de helal falan etmiyorum beter ol diyecek size düşük ihtimal de olsa. Siz aklınıza geldikçe sadaka verin, dua edin bence.

Ben malum liseden olunca ortak arkadaşlar var ordan aldım haberlerini.

Son kararım yazmıyorum hanımlar. Saçmaydı kabul. Çok canım sıkkın bu ara,bu da olmaz artık dediğim şeyler oluyor buluyor beni ve cozemedikce saçma çareler arıyorum ama bunu eledim teşekkürler hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…